Reklama

Karta Ge Moneta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 11.12.17 20:17
Karta Ge Moneta

Zdravím, je tu někdo komu končí kreditka tento měsíc a ještě mu doposud nedošla nová?

Reklama

Reakce:

Bankéř
Povídálka 16 příspěvků 11.12.17 20:40

@Debbi93 Ideální je zavolat si na info linku a tam řeknou přesné informace, jak postupovat v tomto případě. ;)

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 11.12.17 20:55
@Bankéř píše:
@Debbi93 Ideální je zavolat si na info linku a tam řeknou přesné informace, jak postupovat v tomto případě. ;)

Tam mi řekli, že je nás více takových pane Bankéř :D Otázka je jestli je to real :D

Bankéř
Povídálka 16 příspěvků 11.12.17 21:03

@Debbi93 V dnešní době, mě nic nepřekvapuje… :D

murkyf
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 11.12.17 21:53

Mně nepřišla ani týden před koncem platnosti.. jela jsem přímo do banky a tam mi řekli, že ji posílali třeba měsíc zpátky.. no neposílali, jinak bych ji měla, že jo :roll: tak jsem za tu novou i něco myslím platila, je to tak půl roku zpět :?

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 12.12.17 14:58
@murkyf píše:
Mně nepřišla ani týden před koncem platnosti.. jela jsem přímo do banky a tam mi řekli, že ji posílali třeba měsíc zpátky.. no neposílali, jinak bych ji měla, že jo :roll: tak jsem za tu novou i něco myslím platila, je to tak půl roku zpět :?

To vážně? Mě říkali, že ještě hodně lidem nedošla a pokud nedojde do pátku mám jít na pobočku v pondělí

murkyf
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 12.12.17 20:55

@Debbi93
Jo to vážně a ta co posílali poprvé mi teda a j nedošla.. došla jen ta či jsem si zaplatila.. tak nevím jestli zrovna chyba nějaká u mě.. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >