Kartářka Opava

Anonymní
13.12.20 15:07

Kartářka Opava

Zdravím, neznáte nějakou hodně dobrou kartářku z Opavy ne žádnou podvodnici. Mám docela těžké období atd… Znám člověka, který u kartářky už byl ohledně toho že neumí otěhotnět. Doktoři ji říkali že děti mít nebude. Byla zoufalá. Tak to zkusila. Paní ji řekla že děti mít bude. A že první bude mít do roka a že to bude chlapeček. Nakonec se tak do roka stalo. Má krásného zdravého chlapečka. Druhé miminko prý bude holčička. Tak uvidíme jestli paní měla pravdu. Jenže mi je blbé jít za ní a zeptat se na kontakt… Tak to zkouším tady jestli někdo zná dobrou kartářku z Opavy. Prosím negativní komentáře si nechte. Každý má na to svůj názor. A své rozhodnutí. Děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15463
13.12.20 16:24

Všechny kartářky jsou podvodnice - respektive ty hloupější tomu věří, ty chtřejší, které ti budou připadat důvěryhodnější dělají cold reading záměrně a vědomě.

https://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Nevyhazuj prachy za šaraltánky, které živí to, že tahají peníze z lidí kteří jsou sugestibilní a mají hrůzu ze zodpověnosti za vlastní život, tak že se chtějí nechat uchlácholit.

Žádné chlácholení u kartářky nevyřeší žádný problém. pokud potřebuješ pomoc a podporu, obracej se na lidi, kteří to reáně umí. Povětšinou dokonce jsou hrazení z veřejných peněz a čekají,,až se na ně obrátíš.

Ale né, ty chceš kartářku. Sorry - ale jedinné co to udělá je že to tvoje problémy dlouhodobě zhorší.

Na akutní krizi - volej na linku důvěry, při dlouhdoobých psychických problémech vstup do psychoterapie. Při zdravotních problémech hledej vhoného lékaře, kvůli dluhům zajdi do dluhové poradny, pokud řešíš nějaké právní věci, zajdi do občanské poradny, ohledně sociání tísně se taky najde tuna organizací, co ti může reálně pomoci. Pokud trpíš beznadějí, zkus najít nějakého příčetného faráře či farářku A tak dále - možnosti jak najít skutečnou pomoc v tom, co prožíváš je spousta. ale nepatří mezi ně vyhazování peněz kvůli podvodnicím.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat