Dokázala jsem to

24
12.12.20 16:20

Dokázala jsem to!!! Konečně

Dobrý den 27.4. jsem tu založila diskuzi.
(Teď mám jinou přezdívku, protože tam ten mi zablokovali za podezření na trolla či co..) Ta diskuze se jmenuje: Je mi 13 let, prosím o radu. Tak kdyby jste chtěli nebo nevěděli tak si můžete klidně přečíst. Já jsem vlastně měla zkažené ty dva přední horní zuby a tak jsem vám chtěla napsat jak to dopadlo. :D Po pár týdnech co jsem marně čekala až mi mamka najde nějakého zubaře/zubařku jsem byla už docela dost zoufalá a už jsem to nemohla vydržet.. Tak jsem si zavolala já sama a zkusila se někam objednat a vyšlo to.. Mamka tam semnou šla a že by byla nadšená to ne a reaxe na to že jsem se objednala sama nic moc.. Ale, co zachránila jsem si tím zuby a mám je dostavěné.. :) Jsem ráda a celý tento dej se ukončil 2.12. Děkuji za přečtení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31611
12.12.20 16:27

Gratuluji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
12.12.20 16:29
@Tinuvien píše:
Gratuluji. :palec:
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9591
12.12.20 16:42

Super :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
12.12.20 16:43

Chci vám poděkovat že jste mi tenkrát dodaly odvahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
12.12.20 17:31
@Katuska2800 píše:
Dobrý den 27.4. jsem tu založila diskuzi.
(Teď mám jinou přezdívku, protože tam ten mi zablokovali za podezření na trolla či co..) Ta diskuze se jmenuje: Je mi 13 let, prosím o radu. Tak kdyby jste chtěli nebo nevěděli tak si můžete klidně přečíst. Já jsem vlastně měla zkažené ty dva přední horní zuby a tak jsem vám chtěla napsat jak to dopadlo. :D Po pár týdnech co jsem marně čekala až mi mamka najde nějakého zubaře/zubařku jsem byla už docela dost zoufalá a už jsem to nemohla vydržet.. Tak jsem si zavolala já sama a zkusila se někam objednat a vyšlo to.. Mamka tam semnou šla a že by byla nadšená to ne a reaxe na to že jsem se objednala sama nic moc.. Ale, co zachránila jsem si tím zuby a mám je dostavěné.. :) Jsem ráda a celý tento dej se ukončil 2.12. Děkuji za přečtení

Gratuluji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.12.20 17:35

Super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11807
12.12.20 18:06

@Katuska2800 Diskusi si pamatuji, tak super. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
12.12.20 18:22

Vsadím se, že si budeš tuhle věc a jak jsi se s ní popasovala pamatovat po zbytek života. Takové malé milníky odvahy a sebekázně bývají důležité. ;) Gratuluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19563
12.12.20 18:53

@MrsNorris @Hobitka @SannyR @meduzza @Tarinka @Tinuvien holky @Katuska2800 je troll, ne nadarmo píše, že již byla zablokovaná
zde vystupuje jako 13letá a do jiných diskusí píše jako dospělá žena s radami o šestinedělí o vztazích s manželem - takže se nenechejte nachytat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
12.12.20 19:00

@stinga
Nezkoumala jsem ty předchozí nicky, ale příspěvky tohohle mi přijdou jako běžný bezpředmětný balast - aby měla dost příspěvků na založení první diskuze. Vidím to často, když chce někdo založit diskuzi hned po registraci (pořád je tam ta podmínka deseti nebo kolika komentářů, ne?).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19563
12.12.20 19:09

@MrsNorris i tak mi to přijde nevhodné, aby 13letá - pokud to vůbec je 13letá - psala svůj názor matkám v šestinedělí :nevim:
a navíc - e-mimino je legálně přístupné pro registraci až v 16 letech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
12.12.20 19:10

Paráda, diskuzi jsem tehdy četla. Palec nahoru, fakt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19563
12.12.20 19:18
@luloinka píše:
Paráda, diskuzi jsem tehdy četla. Palec nahoru, fakt :palec:

až na to, že zakladatelka je troll, už byla dříve zablokovaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
12.12.20 19:20

@stinga to je mi celkem fuk, bylo podezření, zřejmě na základě něčího udání. Kde je pravda nikdo neví, takže nesoudím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat