Balea,Alverde kosmetika

L.B26
11.12.20 17:53

Balea,Alverde kosmetika

Dobrý den, chci se zeptat na kosmetiku Balea, líbí se mi její výběr, vůně, cena, ale co složení? Je to velká chemie nebo se to dá? A co Alverde, tam zase menší výběr, vyšší cena, ale dobré složení…jakou vybrat, chci jen jednu, nemixovat mezi kosmetikou. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3746
11.12.20 19:01

Baleu používám na doporučení kožaře a je fakt, že jako jediná mě nedráždí. Ale složení (radši) nezkoumám, nikdy :D
Jak píšeš, výběr i ceny super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
11.12.20 19:03

Ja Baleu nikdy poradne nezkusila, takze nemuzu hodnotit. Zvykla jsem pouzivat alverde, protoze mi prislo vic eko. A alverde mi hodne vyhovuje-pouzivam konkretne jejich sampony na vlasy a cistici gel na oblicej, obcas koupim i nejaky ten krem pro deti. Za me je alverde dobra varianta pomer cena/vykon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
L.B26
11.12.20 19:05

@kiwiovka aha tak když to doporučil kožní, tak by to nemělo být nic tak hrozného ne?

• Citovat
  • Nahlásit
10
11.12.20 19:15

Balea je trošičku méně přírodní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
11.12.20 19:18

@L.B26 To bych zrovna netvrdila. Balea mi prijde jako obycejna drogerkova kosmetika. Mne nevyhovuje, protoze moje kuze obycejnou kosmetiku nesnese. Alverde je jakoze krapet lepsi, ale taky to neni zadny ultra prirodni zazrak a za ty penize ani byt nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48209
12.12.20 01:53

Baleu mám ráda. Používám jejich sprchové gely, šampony, kondicionéry, krém na chodidla, krém na ruce (díky jednomu výživnému jsem se konečně zbavila suché praskající kůže na loktech).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
L.B26
12.12.20 07:42

@lucenka Děkuji za odpověď a nevíte jak moc velká chemie ta Balea je nebo naopak s jakou dobrou kosmetikou se dá srovnat? Jaký máte krém na ruce? Trpím přes zimu má suché, popraskane ruce a zatím žádný moc nepomohl. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
L.B26
12.12.20 07:45

@-milady- Dobrý den, jak to myslíte méně přírodní? Mě se třeba líbí, že obsahuje vždy nějaké ty výtažky, oleje…

• Citovat
  • Nahlásit
371
12.12.20 08:50

Balea je fajn v tom, že je si muzes to slozeni vybrat. Ja kupuju vsechny jeji rady veganske a byla jsem naprosto spokojena se vsim. Nicmene mluvim za sebe, decku bych to urcite nekoupila, nechci ani zkouset jakou by mela kuzicka reakci. Tam pouzivam WELEDU, ale je to drahe jak cert…

Co se tyce alverde, tak jsem z toho byla nadsena a pak jsem si napatlala nejakej jejich myci gel na oblicej prirodni a vzdy mi po tom uplne horel oblicej a byla jsem cela ruda. Naopak mam z tehle rady karotkovy olej s Q10 na oblicej a s tim jsem teda spokojena. U jinych oleju se rano vzbudim mastna, tenhle se mi krasne vpije do obliceje za tu noc a rano mam plet krasne hebkou… takze sumasumarum, chce to zkouset.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
12.12.20 10:22

@L.B26
taky si myslím. A jsem fakt spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...