Kde získat různé vzorky zdarma

Anonymní
11.12.20 20:17

kde získat různé vzorky zdarma

Ahojte :mavam: znáte nějaké stránky kde jdou objednat různé vzorečky různých věcí zdarma? na webu vzorky-zdarma.cz jsem koukala ale jestli znáte ještě něco. může to být cokoliv.
komentáře typu že jdu jen po něčem co je zdarma a tak dále si prosím nechejte. je to kvůli výzkumu. díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4301
11.12.20 20:24

Znám stránku: mámnačelejitrnici. cz, ty výzkume.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
11.12.20 20:24

Edit

Příspěvek upraven 30.12.20 v 07:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29225
11.12.20 20:26
@Anonymní píše:
Ahojte :mavam: znáte nějaké stránky kde jdou objednat různé vzorečky různých věcí zdarma? na webu vzorky-zdarma.cz jsem koukala ale jestli znáte ještě něco. může to být cokoliv.
komentáře typu že jdu jen po něčem co je zdarma a tak dále si prosím nechejte. je to kvůli výzkumu. díky.

A jaký že je to výzkum? Vzorečky zdarma si nikde neobjednávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 20:28
@BeachPlease píše:
Kvůli jakému výzkumu? K čemu slouží?

dostali jsme ve škole úkol a měli jsme si vybrat z různých kategorií. já zvolila vzorky a dárky k nákupům. sepsat za co a kde získat vzorečky a dárky za nákupy, zhodnotit jestli to jsou věci k něčemu nebo ničemu, délka doby doručení, podmínky pro získání a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
49425
11.12.20 20:41
@Anonymní píše:
dostali jsme ve škole úkol a měli jsme si vybrat z různých kategorií. já zvolila vzorky a dárky k nákupům. sepsat za co a kde získat vzorečky a dárky za nákupy, zhodnotit jestli to jsou věci k něčemu nebo ničemu, délka doby doručení, podmínky pro získání a tak.

No tak to je snad tvoje práce, to najít. Ne že ti to někdo naservíruje pod nos :roll:
To je nějaká pomocná škola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6493
11.12.20 20:43

Mě chodí z Nivea klubu občas nějaký vzorky výrobků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
11.12.20 20:44

Často dávají v Yves rocher, docela drahé “vzorky”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
11.12.20 20:48

V Douglas k nákupu dostávám vzorek parfému a makeup či krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15326
11.12.20 20:48
@Anonymní píše:
dostali jsme ve škole úkol a měli jsme si vybrat z různých kategorií. já zvolila vzorky a dárky k nákupům. sepsat za co a kde získat vzorečky a dárky za nákupy, zhodnotit jestli to jsou věci k něčemu nebo ničemu, délka doby doručení, podmínky pro získání a tak.

Tak vzorky a dárky k nákupům dostavam od sephory a treba douglas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
11.12.20 20:49

Edit

Příspěvek upraven 30.12.20 v 07:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
11.12.20 21:07

Já jsem teď obdržela vzorky vitamínů K, omega kyseliny, prostamol, pastilky pro děti a vše jen vzorky zdarma. Ale už to nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29225
11.12.20 21:32

A co je to za školu? Podle mě naprosto zbytečný průzkum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
11.12.20 21:45
@Anonymní píše:

To kecáš. Co je to za školu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 22:17
@Čičorečka píše:
To kecáš. Co je to za školu?

proč bych měla? stejně tak proč furt všechno hejtuješ? hlavně abys měla ke všemu ty moudré rady a ke všemu něco napsala co? je to součást projektu o financích

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat