Kartářka po telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 04:10
Kartářka po telefonu

Byla jsem u více kartarek. Vždy, když jsem si nevěděla rady. Občas jsem se nedozvěděla nic pořádného. Některé informace mě ale překvapily. Vždy to bylo osobně. Jsem tak trošku skeptická. Někdy. Třeba kamarádce to u jedne kartarky vyšlo - věc, kterou bych fakt nečekala, že se stane. Byla jsem u ni taky a něco mi i vyšlo. Brala jsem to jako náhodu a vysvětlení, že si sami urcujeme cestu a muzeme dost veci změnit, neberu. Pak mi jedna kartářka řekla, že jsem těhotná, řekla mi i pohlaví s takovou jistotou a když jsem tomu nechtěla věřit, tak mě o tom přesvědčovala. Byla jsem těhotná tak týden. Něco řeším a musím se rozhodnout. Je to pro mě dost těžké rozhodnutí. Zatím se přikláním spíš k tomu, co mi kartářka v žádném případě nedoporučuje. Nejdřív jsem pro to taky vůbec nebyla. Spojila jsem se s kartarkou přes telefon. Opravdu nechápu, jak o mně může vědět tolik věcí. Ví, jaká jsem, až na pár drobností, které já vidím trošku jinak (což i chápu, protože každý se vidí trošku jinak, než jaky je). Nejde mi to do hlavy. Dala mi informace, o kterých jsem tvrdila, že nesedí, že je to jinak, časově je to úplně jinak. Uběhlo pár dní a ja se dozvěděla, že je to přesně, jak říkala kartářka. Vrta mi to hlavou. Vždy jsem byla spíš za tu nevěřící. Když jsem viděla v televizi takový ten pořad o věštění přes telefon, tak mi to přišlo jako nesmysl. Je to jen náhoda, že něco uhodne? Občas jsem si říkala, že třeba reaguji na to, jak se tvářím, co řeknu. Nebo reaguji na to, co si myslím? Po telefonu, když jen mlčím a posloucham, tak nevidí, jak se na co tvářím. Víc věcí fakt sedí. :nevim: Jak mi to kdo vysvětlíte? Klidně mi napište, že je to nesmysl a proč se strefila. Napiste své dobre i špatné zkušenosti. Vrta mi to hlavou.

Reakce:

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 10.10.18 05:12

Drtivá většina těch, co se spoji s kartářkou, řeší nějaký problém. Ženy mají svoje obvyklé problémy jako muž, miminko, kariéra…Takže se prostě strefí. Stačí pár slov. Po telefonu to beru skoro jako podvod. Ale jestli to bylo zadarmo…Co ti vlastně předpovědéla, že to „sedí“?

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 10.10.18 07:00

Moje tchyne taky volala a kartarka ji předpověděla, ze syn se rozejde se svou dlouholetou přítelkyni a najde si do půl roku jinou a budou mít spolu miminko… no tak jsme se vzali a máme tři měsíčního kluka :lol: myslím, ze to byla náhoda, protože manželovi to neklapalo s paní dlouho a navíc chtěl vlastní děti (ona měla 2 z předchozího vztahu). Ona samozřejmě tvrdí, ze to předpověděla a xkrat mi řekla, ze mě seslaly karty :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 07:00

@Russet Zvedla mi telefon a rovnou mi řekla, co řeším. A pak hned, proč to řeším. To mi přijde jako dost slušný odhad. Pak mi řekla, kdy to budu resit. Nějak moc se strefila. I další věci mi k tomu seděly. :nevim: Kdyz něco řekla, tak mi to pasovalo k té situaci a k tomu, co si myslím.

Ou
Kelišová 5386 příspěvků 10.10.18 09:29

Je to obyčejný podvod. Vydělává to tak, že tam lidi neschopni základního kritického myšlení volají a dovolají se na automat na kterém utratí strašlivé peníze.

Žádná kartářka nezná budoucnost. Kdyby kdokoliv měl schopnost prokízat, že má nadpřirozené schopnosti, mohl by si dojít pro milionové odměny v nadpřirozených výzvách a získat celosvětovou proslulost.

KArtářky jsou podvodnice, využívající důvěřivé lidi, kteří nejsou ochotní rozhodovat sami o svém osudu a příliš se bojí svoje problémy řešit třeba s právníkem, psychologem a nebo v sociálním poradenství.

Takže platí za falešnou útěchu kartářce.

Ty šikovnější jsou velmi zdatné ve čtení neverbálních signálů a umění mluvit a poslouchat tak, aby z člověka vytáhli informace a prachy tak, aby měl pocit, že je to super a že se určitě vrátí.

http://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Ou
Kelišová 5386 příspěvků 10.10.18 09:34
@Anonymní píše:
@Russet Zvedla mi telefon a rovnou mi řekla, co řeším. A pak hned, proč to řeším. To mi přijde jako dost slušný odhad. Pak mi řekla, kdy to budu resit. Nějak moc se strefila. I další věci mi k tomu seděly. :nevim: Kdyz něco řekla, tak mi to pasovalo k té situaci a k tomu, co si myslím.

a bylo to o vztazích a řekla pár základních frází. Vy jste spojila sebenaplňující se proroctví s takovým tím efektem, kdy si pamatujete jen to co se vám hodí do obrazu. Typu „vždycky když přijedu k semaforu, je tam červená“. Ne - jen si pamatuje pouze ty momenty, kdy máte vztek že stojíte a paměť vypustí všechny ty ostatní situace, kdy jste normálně projela na zelenou.

http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-1-dil

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 10.10.18 12:00
@Anonymní píše:

A myslíš, že kdyby OPRAVDU viděla do budoucna, že by to nezpeněžovala jinak? Předpovídala katastrofy, čísla ve sportce, velké změny týkajicí se hodně lidí…

Lalelale
Závislačka 2677 příspěvků 10.10.18 12:02
@Anonymní píše:

já osobně na karty po telefon nevěřím. Dříve nebo později se musí trefit, když si pročteš ostatní diskuze tady, tak téměř vždy se předpověd týkala těhotenství, dítěte a rozchodu… což jsou velice obecné věci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 18:36

@Ou Odkazy si přečtu. Pamatuju si vše. Neco jsem si i psala a šokovaly mě informace o tom, kdy co bude. Neřešila jsem nic z toho, co jsi psala. Rovnou mi řekla, co řeším a proč. Vlastně vše tak nějak sedělo kromě dvou věci. Ale tam nemůžu říct, že to nesedí. To se teprve dozvím u jedné věci. A u druhé já nesouhlasila, že to na mě nesedí, ale spíš jsem si to nechtěla přiznat. Jak ale může využívat toho, že poslouchá, když já nic neříkala a jen čekala. Na to si dávám sakra pozor, abych neřekla nic, čeho se chytnou. Jsem v jádru nevěřící a když mi to někdo říká, tak tomu nevěřím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 18:40
@Lalelale píše:
já osobně na karty po telefon nevěřím. Dříve nebo později se musí trefit, když si pročteš ostatní diskuze tady, tak téměř vždy se předpověd týkala těhotenství, dítěte a rozchodu… což jsou velice obecné věci

Taky jsem tomu nevěřila. Myslela jsem si, že to musí být aspoň osobně. Jenže řešila jsem jednu věc a nevěděla, co s tím. Nakonec jsem se stejně rozhodla podle sebe, ale bylo fajn slyšet i jiné možnosti. Přestože mi ty jiné možnosti taky vycházely dobře. Nechtělo se mi někam chodit a ztrácet čas, tak zvolila tuto cestu. V podstatě levnou, rychlou. Netýkalo se to ani jednoho z toho, co jsi psala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 18:42

Jsem moc ráda za vaše názory. V podstatě mi teď řekla, co je pro mě výhodné a co je špatně a já si stejně asi zvolím tu špatnou cestu s tím, že to nemusí dopadnout dobře. Řekla mi, že se to jeví dobře, ale nakonec to dobře nebude. Pro mě se to teď jeví dobře a zvolím to podle svého rozumu, popr. dám na rady mých blízkých.

Namaste_Petra
Nováček 1 příspěvek včera v 18:12

Dobrý den,

za mě určitě můžu doporučit Trišu Talmu z Holešova. Vždy vše, co řekla, se vyplnilo. Z prvu jsem měla trochu obavy a odstup, ale s postupem se ukázalo, že měla ve všem pravdu. Dokázala lidsky poradit v závažných rozhodnutích. Navíc to není to typická kartářka, která napřed tahá informace a pak si z nich skládá obrázek.
Pokud byste měli zájem, její tel je 606 180 801. Je ale hodně vytížená, tak držím palce, ať se dovoláte :)

GabinkaCh
Závislačka 2515 příspěvků včera v 20:27
@Namaste_Petra píše:
Dobrý den,za mě určitě můžu doporučit Trišu Talmu z Holešova. Vždy vše, co řekla, se vyplnilo. Z prvu jsem měla trochu obavy a odstup, ale s postupem se ukázalo, že měla ve všem pravdu. Dokázala lidsky poradit v závažných rozhodnutích. Navíc to není to typická kartářka, která napřed tahá informace a pak si z nich skládá obrázek.
Pokud byste měli zájem, její tel je 606 180 801. Je ale hodně vytížená, tak držím palce, ať se dovoláte :)

Ceny má jaké?

GabinkaCh
Závislačka 2515 příspěvků včera v 20:28
@Anonymní píše:
Byla jsem u více kartarek. Vždy, když jsem si nevěděla rady. Občas jsem se nedozvěděla nic pořádného. Některé informace mě ale překvapily. Vždy to bylo osobně. Jsem tak trošku skeptická. Někdy. Třeba kamarádce to u jedne kartarky vyšlo - věc, kterou bych fakt nečekala, že se stane. Byla jsem u ni taky a něco mi i vyšlo. Brala jsem to jako náhodu a vysvětlení, že si sami urcujeme cestu a muzeme dost veci změnit, neberu. Pak mi jedna kartářka řekla, že jsem těhotná, řekla mi i pohlaví s takovou jistotou a když jsem tomu nechtěla věřit, tak mě o tom přesvědčovala. Byla jsem těhotná tak týden. Něco řeším a musím se rozhodnout. Je to pro mě dost těžké rozhodnutí. Zatím se přikláním spíš k tomu, co mi kartářka v žádném případě nedoporučuje. Nejdřív jsem pro to taky vůbec nebyla. Spojila jsem se s kartarkou přes telefon. Opravdu nechápu, jak o mně může vědět tolik věcí. Ví, jaká jsem, až na pár drobností, které já vidím trošku jinak (což i chápu, protože každý se vidí trošku jinak, než jaky je). Nejde mi to do hlavy. Dala mi informace, o kterých jsem tvrdila, že nesedí, že je to jinak, časově je to úplně jinak. Uběhlo pár dní a ja se dozvěděla, že je to přesně, jak říkala kartářka. Vrta mi to hlavou. Vždy jsem byla spíš za tu nevěřící. Když jsem viděla v televizi takový ten pořad o věštění přes telefon, tak mi to přišlo jako nesmysl. Je to jen náhoda, že něco uhodne? Občas jsem si říkala, že třeba reaguji na to, jak se tvářím, co řeknu. Nebo reaguji na to, co si myslím? Po telefonu, když jen mlčím a posloucham, tak nevidí, jak se na co tvářím. Víc věcí fakt sedí. :nevim: Jak mi to kdo vysvětlíte? Klidně mi napište, že je to nesmysl a proč se strefila. Napiste své dobre i špatné zkušenosti. Vrta mi to hlavou.

Zakladatelko,já tomu věřim.Jsou určitě i podvodníci,ale v dobré kartářky věřim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >