Dětské kaše

234
10.1.08 18:53

kaše

ahoj všichni.Mám ročního syna který nikdy nechtěl baštit kupované kaše.A že jsme jich vyzkoušeli… sice mě to nijak netrápí ale chtěla bych mu jí teď když už má přes rok vyzkoušet uvařit z normálního mléka.Ale ten výtvor co mi z toho vzešel bych asi nejedla taky.
Můžete mi někdo napsat jak vaříte kaše prckum? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
10.1.08 20:29

A co zkusit ovesnou, krupicovou nebo treba pohankovou? Moji maly chutnala takova ta instantni ryzova od nestle asi za dvacku smichana se sunarem a rozmackanym bananem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
10.1.08 20:31

Yuka: já bych ještě normální mlíko nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.08 21:22

Ahojky,
já dávám kaši krupicovou,ale dělám ji ze sunaru místo mléka.Jinak jsem to zkoušela z mléka a nedoporučuji-malá se osypala.V roce je příliš brzo.Jinak ji vařím tak,že ohřeji cca 240ml vody se 7odměrkami sunaru,dám 1,5lžičky cukru a 2lžíce krupičky.To vše vařím a míchám cca 10minut.Ke konci přidám trošku másla.Moc nám chutná a rozhodně to vyjde levněji,než ty předražené instantní,které jsou asi i dosti chemické.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
10.1.08 21:29

Právě ze sunaru a z dětské krupičky jsem jí zkoušela,malému nechutnala.Všichni mi říkali že jí mám udělat z normálního mléka, že ze sunaru není dobrá.Ale on asi prostě nebude „kašovej“. Nechám to plavat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
10.1.08 23:28

uvař v 250ml vody 2 kávové lžičky kaše, a pak v tom teprve rozmíchej sunar a už nevař … takhle se to dělávalo.Je to akorát tekutý do flašky, popř doředíš vodou.
Do mlíka aby byla kaše na lžičku bych dala na těch 250ml 4 lžičky kaše tak nějak zarovnaný :-).
A.

• Nahlásit
  • Citovat
4502
15.5.11 09:36

Kaše,mlíčko s kaší

Ahoj holky,naší malej hrozně chutná Mlíčko s kaší od Nestlé.Ale přijde mi blbý jí to dávát každý den, tak se chci zeptat můžu to střídat s kaší?Jako že jeden den dám Mlíčko s kaší a druhej obyčejnou kaši?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
15.5.11 10:46
MarkyM píše:
Ahoj holky,naší malej hrozně chutná Mlíčko s kaší od Nestlé.Ale přijde mi blbý jí to dávát každý den, tak se chci zeptat můžu to střídat s kaší?Jako že jeden den dám Mlíčko s kaší a druhej obyčejnou kaši?

Ahoj, naše Kačka mlíčko s kaší miluje. Nejen od Nestlé, ale i Sunar tekutá kaše. Já se jí to taky snažím střídat, ale někdy chce prostě jen to mlíčko s kaší. Takže pokud vám to bude tak vyhovovat tak podle mě je dobré to střídat, aby si nenavykli jen na to jedno :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.11 15:52

ahojky chtěla bych se zeptat, začínáme s příkrmy..chci začít dávat zeleninku k obědu..kdy můžu pak začít dávat večer i kaši?až když mi začne jíst tu zeleninu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
24.5.11 14:20

jsem se vas chela zeptat v koli kati rokach davate mliko s kasi a dava te sunar nebo obicejne mliko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
25.5.11 20:34
edulka1 píše:
jsem se vas chela zeptat v koli kati rokach davate mliko s kasi a dava te sunar nebo obicejne mliko :-)

Je jí 9,5 měsíců a mlíko kravské se může až po roce a sunar nedáváme, kojíme. Mlíčko s kaší je v krabičkách a dá se koupit všude. Různé značky Nestlé, hami, sunarka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
25.5.11 22:40

Ahoj, maximalne doporucuju kase ze zdrave vyzivy - pohankova, spaldova, jahlova, … popr. z DM drogerie Alnatura. Jsou instantni, naslazene a levne! Co usetris na kasich, dej do UM a pridej vzdy do kase jednu odmerku misto kravskeho mleka. Na to je vzdycky dost casu :-)
Dosladit muzes bud cerstvym ovocem a nebo treba koncentrovanou jablecnou stavou, je to luxus. Kdyz jsem chtela zacinat s „kouskama“ v jidle, tak jsem pridavala vzdy trochu treba spaldovych burizonu. Ony se rozmoci, ale stejne vytvori takove nepatrne kousky, ale mekke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
26.5.11 10:44

moje mala ma teprve 3mesice jen sem se chtela zeptat od kolikati se dava kasicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
26.5.11 10:48

aha moje mala teprve ma 3mecice na to je jeste cas ale az bude myt vic mesicu tak to skuim s tou ovocnou stavou sd konzeve a dekuju za radu :-) :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.14 21:29

kase na noc

Ahoj holky…chtela jsem se zeptat…davam malemu kasi na noc od nutrilonu a celou noc pak řadi a je total hyper…je mozne, ze by to mel z te kase? Ted jsem ju dva dny nedala a spinkal celou noc. Jinak mame pul roku a chtela jsem se take zeptat, jestli bude vadit, kdyz tu kasi vynecham ulpne, kdyz mu staci jen mlicko…jinak prikrmy normal valime, zelenina, maso, presnidavky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama