kaše, cukr, sýr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 23.10.09 17:05
kaše, cukr, sýr

Ahoj, mám kumulovaný dotaz:

1)Máte nějaké tipy na kaše? Dosud jsem dávala instantní a už na to peču, chci dělat sama.
já mám takový pocit že bych rozvařila (rýžu, pohanku, ovesný vločky apod) a mrskla do toho naky ovoco a bylo by…ale nechci dat neco co se treba nemá..nebo doporučíte nejaký web či knížku?

2)Pokud by bylo třeba doslazovat, mám koupit ovocný nebo hroznový cukr?

3)Jaký sýr kupujete? Já fakt dnes neměla čas v obchodě číst etikety - tak jsem vzala babybel.

Díky*jn

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineInge
Extra třída :D 10931 příspěvků 23.10.09 17:22

Kaše - vzhledem k tomu, že jsem odmítala stát půl hodiny u sporáku, vařila jsem pouze z vloček - jemných ovesných, rýžových (ta byla fakt výborná), kukuřičných. Vařila jsem (většinou několik hodin namočené) vločky ve vodě 5 minut buď samotné nebo s nastrouhanou hruškou (na jablko byl Ondra alergický :roll:). Pokud byly samotné, tak jsem přidala trochu přesnídávky. Lze přidat i odměrku UM, ale to jsem nedávala, přišlo mi, že mléko s ovocem není zrovna ideální kombinace.

Cukr - ze začátku jsem doslazovala kaše banánem. S cukrem neporadím.

Sýr - hodně kupuju lučinu. Tvůj syn mi ale přijde na sýr ještě dost malý např. i proto, že všechny sýry jsou solené.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 23.10.09 18:00

ok,inge dík..ty vločky jsou dobrej tip. Já planovala rozvařovat v papiňáku. Už ani v ničem jinym nevařím.

Ten sýr mi řekla doktorka že mám dávat.. :roll:

řekla plnotučný tvrdy syr (emental, eidam)

frogletfriend
Závislačka 2872 příspěvků 23.10.09 18:08

Ahoj, omlouvám se za otázku mimo, ale co se týče vloček. Dělám Adelaidě kaši z vloček a nijak je nenamáčím, nevařím, nic. Jen tam prsknu jogurt a ovoce a hotovo…je to špatně? Nedokážou to tak malí prckové ztrávit? Proč vařit? Děkuji za odpověď. Bříško ji nebolí, žádné jiné negativní příznaky…

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 23.10.09 18:31

Ve zdrave vyzive jsem koupila pohankové, ryzové a dalsi kase Nominal - jedna stala cca 30Kc (je to 2roky zpet). Varilo se to cca 5 minut, jen do vody nebo mleka nasypat a povarit, dochutila presnidavkou doma varenou, nesladila jsem. Bylo to desne rychle a ta krabice vydrzela desne dlouho! Neni v tom nic, jen rozemlete ryze, pohanka atd, proto se to nemusi nijak rozvaret.

Syr jsem zacinala Lucina, Zerve, Eidam.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 23.10.09 18:49

Ahoj,

Vaření kaší - jsem taky začátečník. Dělám krupicovou, to známe. Rýžovou, jednou za čas uvařím kotel rozvařovací rýže, zásoby dám na mrazák, pak jen stačí přihřát s tekutinou (já dělám s mlíkem), rozmixovat. Ovesná, koupila jsem obyč. ovesné vločky, ty hodila do mixéra a rozmixovala na prášek, pak stačí jen chvilka povařit a zhoustne to.

Přislazuju glukopurem, ovocem, teď od roka medem (nejsme alergici)

Sýry jsem do roka dávala Lučinu, Žervé, po roce normoš tvrďáky aby měly aspoň 45% tuku, jinak to extra nestuduju, on jich stejně moc nesní. Většinou Eidam, Gouda.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 23.10.09 18:52
frogletfriend píše:
Ahoj, omlouvám se za otázku mimo, ale co se týče vloček. Dělám Adelaidě kaši z vloček a nijak je nenamáčím, nevařím, nic. Jen tam prsknu jogurt a ovoce a hotovo…je to špatně? Nedokážou to tak malí prckové ztrávit? Proč vařit? Děkuji za odpověď. Bříško ji nebolí, žádné jiné negativní příznaky…

Frog, já nevím, dělám s mlíkem a ne jogurtem (ten mívá na sváču) a pokud nepovařím, nedojde ke kaši… :roll:

frogletfriend
Závislačka 2872 příspěvků 23.10.09 19:11
Martasaja píše:
Frog, já nevím, dělám s mlíkem a ne jogurtem (ten mívá na sváču) a pokud nepovařím, nedojde ke kaši… :roll:

:lol: tak to asi bude problém v tom, jak si kdo představuje kaši :lol: pro mě to jsou už klasické vločky s čímkoli ráno ke snídani…prostě kaše :D Tak hlavně, že je to ok pro prcky. Kují.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 23.10.09 19:31
stazka píše:
Ve zdrave vyzive jsem koupila pohankové, ryzové a dalsi kase Nominal - jedna stala cca 30Kc (je to 2roky zpet). Varilo se to cca 5 minut, jen do vody nebo mleka nasypat a povarit, dochutila presnidavkou doma varenou, nesladila jsem. Bylo to desne rychle a ta krabice vydrzela desne dlouho! Neni v tom nic, jen rozemlete ryze, pohanka atd, proto se to nemusi nijak rozvaret.

To zní dobře..podívám se po tom.Dik

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 23.10.09 21:18

Když koupíš ve zdravý výživě jemně mletý ovesný vločky, tak se vařit nemusí.
Stačí zalejt vařicí vodou, přiklopit a pak rozmixovat, k těm vločkám jsem přidávala jablíčko, jahody, meruňky, nedoslazovala jsem, ovoce je sladký dost.
Na sýr je v osmi měsících moc brzo, i s tou lučinou bych počkala až do roka, protože takhle malý děti by tvaroh ještě neměli.
Markéta

Uživatel je onlineInge
Extra třída :D 10931 příspěvků 23.10.09 21:27

Nevařené vločky jsou údajně těžko stravitelné i pro dospělého (nevím, já je nevařené nejím) a rozhodně nejsou vhodné pro mimčo. Četla jsem pár knížek o příkrmech a odnesla jsem si z toho, že vločky je rozhodně potřeba vařit (tedy nejen přelít vařící vodou) a ideálně předtím namočit.

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 23.10.09 21:41

Kaše dělám buď ty z odkazu (fakt rychlé a dobré) nebo vařím krupicovou, ovesnou…vařím v plnotučném mléce, sladím obyčejným cukrem, ale lepší by byl určitě třtinový…
Ty ovesné vločky mě zarazily, dávám je oběma dětem v jogurtu nebo přesnídávce, sama je tak jím taky a nijak je před tím neupravuju.Tak to asi abych přestala, ještě zkusím zjistit něco víc…

Instantní kaše

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 23.10.09 21:44

Tak na kojení.net taky paní píše, že ovesné vločky je nutné tepelně zpracovat.Tak doufám, že jsem moc škody nenapáchala, ani jedno z dětí po tom problémy nemělo, ale dávat jim to už nebudu.Dorka to měla zatím jen párkrát…

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 23.10.09 21:53

Tak ty dole v odkazu jsou ty nase ze zdrave vyzivy. :D

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.10.09 23:57

Jani, kaše kupuju instatní a dost dlouho jsem sladila glukopurem, takže s tímhle neporadím…

ale sýr jsem ve věku tvého chlapečka začala dávat žervé - jako jediné není solené. je to v takovém sklasickém obalu, s modrým nápisem „žervé“, bohužel, už si nepamatuju výrobce.
postupně jsem začla kupovat lučinu, gervais, …
sýr tvdý jsem zkusila ale nikdy mi ho nejedl, zkoušíme doteď… nechce ho.
brzo jsem začla s máslem (klasickým), v neděli, na „přilepšenou“ :)

jinak myslím, že pokud koupíš kvalitní (tedy i dražší) tvrdý sýr typu gouda, ementál, eidam a dáš mu trochu, nic nezkazíš…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >