Kaše ráno

50
26.1.15 19:11

Kaše ráno

Maminky, mam takový dotaz, možná hloupý :D ale i tak mě to zajímá. Je tu někdo kdo dává kaši ráno?. Malé je 10 měsíců. Dávala jsem jí večer, ale přijde mi, že se mi malá budí víc, kvůli žízní i je možná moc težka na noc. Tak jsem jí zkusila dát mléko na noc v 7 po koupání, u flašky mi krásně usne a když dávám kaši lžičkou tak je spíš protivna, ale ráno krásně baští a sní celou dávku. A ještě dotaz kolik vypijí (čaje, vody) vaše 10ti měsíční dětičky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64831
26.1.15 19:13

Vody asi 30 ml. Kasi rano obcas jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
26.1.15 19:14

Taky jsem tak davala, nevidim duvod, proc nedavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
26.1.15 19:15

Podle mě je úplně jedno, kdy dítě kaši dostane. Náš po ní zase spí krásně, ale začal, až když jsem přestala kojit, což bylo okolo roku a půl. Je to spíš tak zažité, že kaší se dítě zaplácne na noc, ale moc lidem co tak pozoruju to stejně nevyhovuje.
A čaj nepil syn nikdy, od půl roku pije jen vodu. S pitím to má tak, že pokud mu neřeknu, aby se napil, tak by nepil mezi jídly vůbec.

Příspěvek upraven 26.01.15 v 19:15

• Citovat
  • Nahlásit
5693
26.1.15 19:15

Já jsem v tom věku dávala kaši ráno i večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4277
26.1.15 19:16

Malymu je 5 mesicu a zacla sem mu Asi davat dopoledne. A basti ji mnohem lip nez vecer, takze na vecu ma zpet mliko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
26.1.15 19:18

Kaši ráno jsem dávala jako nejčastější snídani, jahlovou nebo pohankovou, kukuřičnou různě smíchané, zůstalo nám to doteď, ráno vločkovokrupičná nebo ochucený tvaroh, a to je Báře 3 a 1/4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.1.15 19:19

Jj tak super, malá pije ještě mléko ve 12 a pak spí až do rana, ale to pila, ikdyž měla kaši…Takže to vyjde na stejno. a k tomu pití, malá ted marodi ma ATB(už 8 den) už je v poho i krásně zase jí. ALe předtím než byla nemocná, mi vypila skoro 300ml a ted jsem ráda, když do ní dostanu 60 ml. Kdybych ji nedávála, tak by teda asi taky nepila, jak píše Lizzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.1.15 19:21

Mochumurka83 právě, máme to stejně, ráno ji baští krásně a večer to jsou boje..vzteka se, kňoura a moc toho nesní. Ne teda každý večer, někdy je to dobrý, když kolem ní tancuju a dělam šaška:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
26.1.15 19:21

V tomhle věku měli dvojčata kaši taky ráno, večer ji nechtěli. S pitím neporadím, to jsem ještě kojila a moc navíc toho nevypíi. Snad jen zkusit jiný hrneček? Děti nějak před prvním rokem nadchlo brčko, to pak začali pít mnohem líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
26.1.15 19:22

Starší jedla kaši výhradně k snídani, mladší dlouho kaši nejedla vůbec a teď ji jí taky k snídani :) večer se snažím dávat spíš bílkoviny, rohlík s lučinou apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.1.15 19:27

Čaj pije z flašky, mame hrnečky ruzných tipu a to se spíš davý, než pije…:(Nvm jak jí naučit na hrneček. ikdyž ji je 10 měsícu, když jí dám savičku, která by měla odpovídat jejímu věku, tak se dusí, kucká…takže máme, o dírku míň…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.1.15 19:30

Takže koukám, že je to úplně v poho, hodně z vás dává ráno, já naopak slyšela kaši večer, kaši večer, tak jsem nevěděla…Ale nám to vyhovuje prostě ráno, tak tot ak bdue mít princezna moje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
26.1.15 19:34

@Tyynule ahoj, já kaši dcerce taky dávala hlavně ráno. Večer se u toho vztekala a moc toho nesnědla. A ráno si dala ráda. Bylo to tak nějak kolem toho 10-12 měsíce. Ještě teď jí občas ráno kaši udělám ( má skoro 14 měsíců). :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
26.1.15 19:36

@Tyynule na pití se radši neptej, malá hrozně moc pije. Vypije tak 3-4 flašky denně. (330 ml) :-) Naštěstí pije vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama