Kašel u 5 měsíčního miminka

125
18.12.19 12:05

Kašel u 5 měsíčního miminka

Ahoj holky, už 4 dny muj 5 měsíční (skoro 6) syn, plně kojen, kašle, spis nepravidelně. Neslysim ze by chrčel, rymu zatím taky nema nijak velkou jen je slyšet, ze ten kašel je dráždivý a takový jak štěkání.. Bez teplot jen večer lehce zvýšená
volala jsem DR omluvit se, zitra jsme měli jít na očkováni, řekla ze mám koupit Tussin kapky.. mate zkušenosti ještě s nějakým sirupem/ kapičkami pro 5 měsíční mimi? A nějaké figle jak ho z toho rychle dostat? :? Zapla jsem v místnosti zvlhcovac a nechavam ho lezet pod peřinou na posteli na hrací dece.. jsou ještě nějaké vitaminky? Bere Vigantol.. Ještě nebyl nemocný a nevím moc co mám delat, bojím se ze se mu to rozjede ještě víc a chci to zarazit ještě než to v nem propukne úplně :zed: Nebo naopak ho nechat aby se telo bránilo samo bez chemie? Dekuju za rady a berte mě s rezervou :D bojím se ze něco zanedbam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1238
18.12.19 14:19

Pokud je kašel suchý, tak dávat např. Stoptussin, když se z něj stane vykašlávací, tak jakékoli sirupy na odkašlávání. Vyvýšila bych matraci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat