Mít jedno dítě nebo dvě?

Anonymní
17.12.19 20:38

Mít jedno dítě nebo dvě ?

Maminky porad premyslim jestli mit druhe miminko. Syn má rok. Nechci aby byl sám. Aby k sobě někoho na tom světě měl. Ale bojim se porodu. Kvuli zdravotnim komplikacim z přirozeného porodu syna. Bych druhé chtěla císařem..a máme ještě i nesestoupleho varlatko. Operace nas bude cekat..tak se bojím i toho co by mohlo byt pro druhem porodu..navic mam diastazi a kylu..tak uz jsem tak nějak domluvená s gyn. I porodnici i chirurgem..ze by byl vhodnější plánovaný cisar..kvůli komplikacim ktere nastali při prirozenem porodu. Půl roku jsme jezdili na ultrazvuky hlavičky. Naštěstí je vse v poradku..pri porodu se špatně natocil a z modriny na hlavicce to zpusobylo krvaceni. Malého museli krisit..dál uz se nebudu rozepisovat..Doted mám slzy v očích :srdce:
A stávající situaci s diastazi a kylou..nevím jestli pres to všechno do toho jit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18365
17.12.19 20:40
@Anonymní píše:
Maminky porad premyslim jestli mit druhe miminko. Syn má rok. Nechci aby byl sám. Aby k sobě někoho na tom světě měl. Ale bojim se porodu. Kvuli zdravotnim komplikacim z přirozeného porodu syna. Bych druhé chtěla císařem..a máme ještě i nesestoupleho varlatko. Operace nas bude cekat..tak se bojím i toho co by mohlo byt pro druhem porodu..navic mam diastazi a kylu..tak uz jsem tak nějak domluvená s gyn. I porodnici i chirurgem..ze by byl vhodnější plánovaný cisar..kvůli komplikacim ktere nastali při prirozenem porodu. Půl roku jsme jezdili na ultrazvuky hlavičky. Naštěstí je vse v poradku..pri porodu se špatně natocil a z modriny na hlavicce to zpusobylo krvaceni. Malého museli krisit..dál uz se nebudu rozepisovat..Doted mám slzy v očích :srdce:
A stávající situaci s diastazi a kylou..nevím jestli pres to všechno do toho jit..

Tak já čekala úvahu jiným směrem… V tomhle případ určitě ano :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20843
17.12.19 20:41

No to se budeš muset poradit v první řadě se svojí dr, ta vážnost tvého stavu zná líp než my všichni tady dohromady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
17.12.19 20:41

To se ptej lékaře. Diastaza není překážkou, vyřešena kyla taky ne. Předchozí špatný porod se vůbec nemusí opakovat, záleží, jaká byla příčina. Taky jsem mela jeden spatny porod s naslednymi komplikacemi u ditete, a přesto jsme šli ještě do dalšího. Bála jsem se, že se to bude opakovat, ale doktoři to věděli a hlídali a nakonec bylo všechno v naprostém pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18365
17.12.19 20:42

Jo ještě tu procti pár diskuzi… Myslím, že klidně máš pár let na rozmyšlenou. Určitě zas napíšeš, že ti je už 30,takže na druhé dítě je skoro pozdě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
17.12.19 20:42

Počkala bych tak rok, dva. Však nač spěchat. Alespoň si malého užijete, dokud je malinky a nebude obkakovat miminko. Nejdříve se pořádně vzpamatujte z porodu, dejte dohromady zdraví a pak až další dítě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
17.12.19 20:44
@Anonymní píše:
A stávající situaci s diastazi a kylou..nevím jestli pres to všechno do toho jit..

pokud tě trápí „jen“ to co píšeš, tak bych druhé dítě klidně měla. Kolik Ti je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 20:48

Mám kýlu, diastázu, varixy (nezmizely), měla jsem rupturu 3. stupně, kdy si problémy nesu dodnes. Syna tahali vexem.
Druhý syn má nejspíš ADHD, vývojovou dysfazii, sníženou imunitu.
Plánujeme třetí dítě.
Ale druhý syn byl plánovanou sekcí a další dítě bude taky tak. Přirozeně rodit nechci. Doktor mě nenutil a nenutí.
Rozhodnout se musíš sama. Ale já bych do toho šla. Pokud byly problémy, tak lépe hlídají.

• Citovat
  • Nahlásit
4385
17.12.19 21:14

:-) tak pro mne, co jsem si prošla 13let marnými IVF pokusy a spol. mi tento dotaz přijde spíš úsměvný.. važ si své Plodnosti, děvče, a určitě 2 než1.. hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
17.12.19 21:24

Tak jestli ti netahne na 40, tak bych jeste s druhým aspon rok dva pockala.. Prvni mas teprve rocni, kam spechas? Pockej, az bude mit obdobi vzdoru, to te rychle prejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55607
17.12.19 22:03

Druhé dítě ano- syn alespoň bude mít parťáka, nebo parťacku. Rozhodnutí je na tobě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
17.12.19 22:11

No, vsak cizarsky rez neni zadna tragedie a pokud ho mas preddomluveny? Ja mela prvni akutnim cisarem, diastazu take. Malemu je lehce pres rok a intenzivne se snazime o druhe. Chceme, aby k sobe meli deti blizko. Vic nez 4 roky rozdil uz neni ono a nevis, jak rychle se druhe povede.
Asi bys mohla trochu pocvicit to sikme brisni, ale to urcite vis…
Zalezi, co ti doporuci lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
17.12.19 22:12
@Pajka89 píše:
Tak jestli ti netahne na 40, tak bych jeste s druhým aspon rok dva pockala.. Prvni mas teprve rocni, kam spechas? Pockej, az bude mit obdobi vzdoru, to te rychle prejde :lol:

To je prave potreba otehotnet driv, nez to obdobi zacne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat