Prosím co to muže být, malé se osypalo bříško

Anonymní
17.12.19 13:24

Prosím co to muže být

Ahoj holky prosím co to muže být a co na to? Včera se mi malá nějak tak osypala na brisku a zádech :/ doktorka nás veme až zítra ale říkala ze mám koupit fenistil.. jenže malé nejsou ani 2 měsíce a to se doporučuje od 1roku.. prášek Peru furt novelou a nekojim..děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34381
17.12.19 13:26

Pata nebo sesta nemoc? Proste ta bez horecek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
17.12.19 13:27

Nevim, odkud jsi a jake jsou tam lekarny…ale nam rekli v lekarne, ze fenistil ne, kdyz se male neco podobneho udelalo…a v maxovi nam doporucila krem od uriage a zmizelo to snad za den, max za dva..pouzivam ho porad i na sebe… u nas to byla naka reakce na material obleceni..ne vylozene alergie, ale spis proste podrazdeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:29

Mě kamarádka ještě doporučila bambucke máslo a sudokrem.. ale nevím :( mám miminko poprvé tak v takových věcech ještě tapu :(

• Citovat
  • Nahlásit
3416
17.12.19 13:29

Pediatr ví co dát
Dejte fenistil a neřešte to tu zda ano či ne. Pediatr je fundovany k této medikaci. Nezapotila se vám? Tohle se objevuje u citlivých dětí. Žádné bambucke máslo a podobné pitominy má dětskou pokožku nepatří

Příspěvek upraven 17.12.19 v 13:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:30

@mofiz nekojim:(

• Citovat
  • Nahlásit
3416
17.12.19 13:32
@mofiz píše:
Pediatr ví co dát
Dejte fenistil a neřešte to tu zda ano či ne. Pediatr je fundovany k této medikaci. Nezapotila se vám? Tohle se objevuje u citlivých dětí. Žádné bambucke máslo a podobné pitominy má dětskou pokožku nepatříPříspěvek upraven 17.12.19 v 13:31
@Anonymní píše:
@mofiz nekojim:(

Už čtu promiňte já tady mám své dvě děti 😅 🙈 přehlédla jsem to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:33

@mofiz v pořádku chápu.. já si pravé myslela, ze to jsou potnicky dokud to teda tolik nezarudlo :(

• Citovat
  • Nahlásit
1764
17.12.19 13:55

Mě to z fotek nepřijde jako vyrážka, ale jako mramorovaná kůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:56

@Hatšepsovet co to znamená?

• Citovat
  • Nahlásit
1764
17.12.19 13:59
@Anonymní píše:
@Hatšepsovet co to znamená?

Jsou to zviditelněné cévní pleteně, nemusí to znamenat nic a taky spoustu věcí. Určitě bych konzultovala s pediatrem. Já si tedy netroufám ze 2 fotek něco dedukovat. Nejsem odborník v lidské medicíně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 14:06

Ještě podotýkám ze horečku nemá a ani neplace nijak.. a když tak bych řekla ze kvůli pedikúra sem tam než si uleví..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 14:06

Prdikum*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 14:15

Holky namazala jsem sudokremem před 3 hodinami a zda se mi to lepší?..

• Citovat
  • Nahlásit
2557
17.12.19 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím co to muže být a co na to? Včera se mi malá nějak tak osypala na brisku a zádech :/ doktorka nás veme až zítra ale říkala ze mám koupit fenistil.. jenže malé nejsou ani 2 měsíce a to se doporučuje od 1roku.. prášek Peru furt novelou a nekojim..děkuji..

Doktorka určitě myslela Fenistil kapky. Ty se můžou podávat od 1.měsíce věku dítěte. Miminku by to hned ulevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat