Vážně jsem tak nezodpovědná?

Anonymní
16.12.19 23:41

Vážně jsem tak nezodpovědná?

Prosím anonymně… Moje dnešní zkušenost. Menší okresní město. Stavim se v Lidlu, zaparkuji na místě pro kocarky, na tom stejném místě proti mně, nějaká rodinka s jedním větším dítětem, říkám si no jo, kočárek to nemá, ale do vchodu daleko, že :lol: Prte 11 měsíců je po plavání a spi. Nechám ho zamčené v autě odpočívat a se starsim (skoro pět let). Jdeme nakupovat. Počasí je akorat, říkám si, bude mu tam dobře, za 25 min. jsme zpět. Dávám věci do auta, trochu peskuju starsiho, prte uz kouka, akorat se vzbudil, ještě sebou cukne kdyz cvakne central. Vtom ten chlapik odnaproti na me začne dost neprijemne volat jestli mi to není blbý? Říkám se vubec netuším co? A on na me spusti, že jsem nechala malého celou dobu samotného v autě a že jsem půl hodiny pryč, říkám, že potřeboval spát a že není horko ani zima a že je mu dobre. On na me dost povysene, že je celou dobu vzhůru tu půl hodinu že na neho celou dobu kouká (pritom šli do obchodu stejne se mnou). Nic uz nerikam, staram se o starsiho, aby byl pripoutany, prteti davam rohlik do ruky a on na me zas volá, že si to nahrál a at počítám, ze to dá na internet…jako vim, že stála v vo. m bolí, ale vykolejilo me to a porad na to myslím…a tak se ptám…Jsem nezodpovědná, nebo byste ho nechali také odpocivat?…jo a na auto je z krámu vidět…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1133
16.12.19 23:44

Já bych malé dítě nikdy samotné v autě nenechala. Prostě nevíš co by se mohlo stát. Nakoupit se dá i jindy, než když dítě spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
16.12.19 23:46

25 min bych ho v autě nenechala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
16.12.19 23:46

Nikdy v životě bych nenechala takto malé dítě v autě samotné. Nesoudím tě, jenom konstatuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
16.12.19 23:48

Nikdy jsem nenechala a nikdy bych nenechala malé dítě ( mimino, batole, predskokala) samotné v autě. Nevíš, co se může stát. Může se probudit, do auta může někdo ťuknout…nevím no, já bych to neriskovala nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
16.12.19 23:49

Nikdy. Vsude, kam jsem kdy jela, jsem u auta pockala, nez se syn vzbudi. Vetsinou vypnuty motor znamenal brzky konec spanku. Prinejmensim to tam mohl cele proplakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346

Nenechala bych. Ani na deset minut, natož půl hodiny… Bez ohledu na počasí. Prostě bych měla strach. Možná jsem teď ve druhém tehotenstvi přecitlivělá, ale nikdy nevíš, co se může přihodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10632

Já nechám malou samotnou nanejvýš na benzíně nebo před bankou. Dvouletého možná, když běžím do pekárny pro pečivo. Před obchoďákem ne. A k tomu parkování na,, kočárkách". Který rodič vytáhne dítě i kočárek při nákupu zrovna v Lidlu?? Já ta místa beru pro rodiče s dětmi v autosedačkách, kde mám více prostoru otevřít auto a i s tím dvouletým tam klidně zaparkuji. Pokud si něco nahrál a zveřejní to, podala bych TO na neznámého pachatele. Nesmí si nahrávat cizí auto a nedejbože dítě a zveřejňovat to někde na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21230
16.12.19 23:51

Nenechala, co kdyby nekdo do tvyho auta naboural, staci selhat brzdy nebo se druhemu ridici udelat soufl a to pomijim situaci pocasi - vedro vs zima nebo jina nepredvidatelna udalost, manzelovi treba kdysi na parkovisti u Ikei prestalo fungovat u noveho auta s bezklicovym startovanim centralni zamykani a do auta se nedalo dostat, takze ano jsi nezodpovedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
16.12.19 23:52

Nenechala bych v autě ani zvíře tak dlouho, nicméně typka bych upozornila, že pokud bude video mě či mého dítěte dávat na internet, měl by počítat s právními kroky z mojí strany. Bez ohledu na situaci, blbec si potřeboval pohonit ego

• Citovat
  • Nahlásit
353

Zabehnout si rychle pro pecivo, to jo, ale 25 min je dlouho. Muze ho neco po 10 minutach vzbudit a zbylych 15 uplne zbytecne probreci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Proto se ptam…jak říkám, na auto bylo vidět a spal…jindy bohuzel nakoupit moc nejde…Jsem z malé vesnicky a krám tu neni…kdybych ho vzbudila řval by na celý krám a zase bych nic nenakoupila a ještě by se na me vsichni koukali, proč jdu do kramu s brecicim ditkem…

• Citovat
  • Nahlásit
2248

Nenechala bych ani pětileté dítě samotné v autě, byť na pár minut. Mimochodem proč jsi ty parkovala na místě pro kočárky? Taky jsi nešla s kočárkem, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20202
16.12.19 23:55

Předně ta místa nejsou jen pro kočárky, ale pro rodiny s dětmi v autosedačkách. Kočárek máš v kufru, takže pro něj nepotřebuješ místo na boční straně auta. A za mě nezodpovědná jsi. Nechat děti samotné v autě a připoutané do sedaček, to si koleduje o malér. Co by se asi dělo, kdyby to dítě začalo zvracet a dusit se? Nebo by to auto někdo ukradl? Já bych ti taky řekla pěkně od plic, co si myslím, pokud bych k tomu rovnou nezavolala policii. Tohle se prostě nedělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 23:56

Já jsem zase treba nikdy ani na chvíli nechala dvoulete, protože ten uz by si klidně mohl dokazat odemknout…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat