Reklama

Kašel u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 21.09.18 16:13
Kasel u dospělého

Ahoj holky mohla by jste mi některá z vás poradit. Dnes jsem byla u své obvodní dr ( měla zástup) s kašlem, na poslech ok je to prý jen virové. Předepsala mi codein 30 mg na noc ale teď jsem si přečetla pribal leták a nesmí se užívat při chronické onemocnění průdušek nebo plic, ja mam astma bronchiale tak vůbec nevím jestli ho můžu :nevim: máte s tim nějaká zkušenost Prosím :zed:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12585 příspěvků 21.09.18 16:15

jo, běžně jsem ho při astma brala na večer. Ale jen pár dní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:18

Mám sezonní astma a pokud potřebuji, tak si codein na noc vezmu. Ale není to často. Je fakt, že poslední roky jsem se po něm ráno musela (nevím, jak to popsat) rozkašlat a vykašlat - prostě něco bylo jinak než když jsem ho nebrala. Ale podobně s tím kašlem to mám i po jednom léku na bolest, kde sice není codein, ale také mi tlumí i kašel.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >