Katastrální mapy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 10.10.09 15:20
KATASTRÁLNÍ MAPY

Ahoj maminky,nevěděla jsem kde založit toto téma,tak jsem to dala sem.
Nevíte náhodou některá z vás,jestli je možné na netu někde zjistit,jakou má určitý pozemek plochu?
Pokud možno,aby to bylo napsáno přímo na mapě,jelikož nevím přesné číslo pozemku,jen polohu.
předem děkuji.

Reakce:
elda1
Kecalka 397 příspěvků 10.10.09 15:29

zadej si do vyhledávače katastrální mapy,určitě něco najdeš

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.09 15:34

Koukni tady, http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ , ale nejsem si jista, zda nepotřebuješ číslo pozemku

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 10.10.09 15:37

ELDO-to jsem udělala,ale nenašla jsem nikde rozměry pozemků.

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 10.10.09 16:18

na stránkách nahlížení do KN - jak je uvedeno výše, klikneš ve sloupečku vlevo na - Informace k KN, parcela, pak vyplníš formulářík který ti vyskočí (obec, katastrální územá a číslo parcely) a až to internet schroupe tak ti vyjedou informace o parcele a jako druhý řádek je výměra.

ááá teďka koukám, že neznáš číslo parcely - pak jedině zjistit jestli na stránkách obce nemáte územní plán, tam by se dalo číslo najít.
nebo teďka koukám, že Milevsko má digitalizovanou podobu přímo na výše uvedenách stránkách - v levém sloupečku klikneš na - Mapa, katastrální území, vyplníš jaká obec a katastr a pak v mapě musíš ten pozemek najít. až budeš vědět číslo, tak pak lehce zjistíš i výměru.

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 10.10.09 16:36

Jdi na ty stranky co psaly holky,
v leve casti klikni na mapy je celkme jedno, kteoru ¨ta jedna je cela Cr tkaze by jsi postupnym zvetsovanim dosla az na danou parcelu ta druha Ti po radani mesta (obce) najde primo tu obec.
Tam si ji pak najdes a dole na mape klikni na „i“ a pak klikni na danou parcelu a v dalsim okne se Ti otevre informace o dane parcele mimo jine i velikost.

zuzuz
Závislačka 4086 příspěvků 10.10.09 20:43

Pokud potřebuješ vědět rozměry pozemku a ne plochu, jdi na www.cuzk.cz nahlížení do katastru, pak zadej pod mapou název katastrálního území a postupným zvětšováním si najdeš potřebnou parcelu. Potom si pomocí tlačítka měřit vzdálenost můžeš změřit potřebné rozměry parcely. Jde o rozměry orientační, přesné rozměry jsou na katastru a musíš tam zajít osobně.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.09 23:27

Nä internetové adrese jak poslala odkaz anonymní-nahlizeni do katastru nemovitostí-v levém sloupci klikni na katastrální úzení-napiš obec-postupně klikni tak často,až se mapa zvětší na úroveň rozeznatelnosti parcel-klikni pod mapou na i v kolečku-potom klikni na parcelu o které potřebuješ získat informace-zobrazí se výpis listu vlastníků se všemi údaji-rozloha pozemku,vlastní­ci,věcná břemena,omezení vlastnického práva,pod jakou specifikací je pozemek veden.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 18.09.13 21:24

Ahoj, umíte v nich někdo číst? Našla jsem si stavbu na katastr. mapě a nevím co teď s tím…Pří vyhledávání stavby mi to hlásí že stavba s tím to č. evidenčním neexistuje :nevim:

m.veru
Kecalka 289 příspěvků 18.09.13 21:37

Ahoj, umim, co potrebujes?

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 18.09.13 21:39
@m.veru píše:
Ahoj, umim, co potrebujes?

vím číslo parcely, evidenční číslo a nevím katastrální území, když zadám město co je poblíž tak to nenajde nic :nevim:

m.veru
Kecalka 289 příspěvků 18.09.13 21:43

Evidencni cislo, to hledas garaz nebo chatu? jestli chces tak napis detaily do SZ a zkusim se na to mrknout

m.veru
Kecalka 289 příspěvků 18.09.13 21:44

A vis cislo mapy? kdyz pises, ze jsi to nasla na mape…

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 18.09.13 21:51
@m.veru píše:
A vis cislo mapy? kdyz pises, ze jsi to nasla na mape…

Díky, už se zadařilo, zkoušela jsem města kolem ;) Ještě jednou díky za snahu :kytka:

m.veru
Kecalka 289 příspěvků 18.09.13 21:57
@Mia82 píše:
Díky, už se zadařilo, zkoušela jsem města kolem ;) Ještě jednou díky za snahu :kytka:

tak super :kytka: neni vubec za co :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >