Reklama

Každodenní noční můry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.03.17 12:45
Kazdodenni nocní mury

Dobrý den, mám syna 4,5 roku v posledni dobe uz se to stalo tradici ze do hodiny po usnuti se vzbudi s hroznym placem a ma jakoby nocni mury ma otevrene oci a pritom me nevnima je to az strasidelny nevim cim to muze byt???Jedine me napadlo jestli treba nejak nezarli na mladsiho bracku…

Reklama

Reakce:

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 07.03.17 12:48

Jsou to noční děsy, taky jsme si to zažili. Zkuste googlit, je to poměrně časté a většinou u chlapců. Můžete se zeptat i doktorky, může mít na to nějakou radu. Časem to přejde. Já syna vždy odnesla do vedlejší místnosti a tam ho jemně probudila. Spával tehdy jen na mně a to doslova. Ležel na mně. Akorát byl o něco mladší, byly mu asi tak 3 roky. Hodně štěstí :kytka:

svycarka
Echt Kelišová 7524 příspěvků 07.03.17 12:57

@evíček 84 mame taky, ikdyz ted zu ne tak casto. Ja nebudim, jen polohlasne delam pssss a poplacavam po prdelce jak male mimino. Jsou mu 4. Vetsinou to spusti vice dojmu, nova pohadka, zoo, navsteva segry s rodinou…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 13:00

@evíček 84 To není noční můra, ale noční běs.

Může reagovat na nějaké změny, zvýšenou zátěž nebo nějaký skok ve vývoji.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 07.03.17 13:01

@evíček 84 Syn to mívá taky, ale většinou teda jenom při horečkách. Jako by byl a zároveň nebyl vzhůru. Má otevřené oči, zakrývá si uši - něco nebo někoho slyší, strašně se toho bojí. Pšššt mi říká on… :? Bojí se, že to něco-někdo nás uslyší a nejspíš někam odnese. Ráno si to nepamatuje. :nevim: Co s tím? Nevím…

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 07.03.17 13:07

@Black Cat tak pokud to je při horečkách, tak asi dát na noc nějaký lék. Syn na to nikdy netrpěl a já se snažím horečku nesrážet, ale v poslední době když má horečky tak má večer přes 39, tak se právě taky budí a blouzní a pak už sirup dáváme. Protože pak se budí i když už je teplota nižší.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 07.03.17 13:20
@AnastazieB píše:
@Black Cat tak pokud to je při horečkách, tak asi dát na noc nějaký lék. Syn na to nikdy netrpěl a já se snažím horečku nesrážet, ale v poslední době když má horečky tak má večer přes 39, tak se právě taky budí a blouzní a pak už sirup dáváme. Protože pak se budí i když už je teplota nižší.

Postupuju při horečkách podobně, pokud ho teda něco nebolí, zkrátka podle stavu. Ale na ten noční běs podání paralenu a následné snížení horečky vliv nemělo… :nevim:

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 13:34

Mám stejne starého syna se stejnými potížemi. Už 15 dní užívá před spaním homeo sirup SEDALIA a od té doby klid..nevěřila jsem ale skutečně hned zabral

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.03.17 13:36

Na vse je neco pri horecce je to asi obvyklejsi, ale je fakt ze delal na me psst jakoby se bal i me

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.03.17 13:37

@Black Cat uplne jakoby jste mluvila o nem

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 14:09
@evíček 84 píše:
Na vse je neco pri horecce je to asi obvyklejsi, ale je fakt ze delal na me psst jakoby se bal i me

Jedno dítě se se mnou při běsech pere, kope kolem sebe a nenechá na sebe šáhnout. Nejlepší je nechat ho chvíli řvát, on pak zalehne a zase spí.

Druhé dítě se chtělo stavět a podlamovaly se mu nohy, takže se mi tu plazilo po zemi a hystericky ječelo. Poprvé jsme myslela, že má nějaký záchvat. Pak pro změnu chtělo nosit, než se z toho úplně probralo.

Takže pssst je ještě myslím dost v pohodě. :jazyk:

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.03.17 14:18

@Svistice no já ho taky musela vcera nosit takový velkýho obra :lol:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.03.17 14:29

Dcera to měla taky. A největší spouštěč jednou byl když se vztekala a hodila se svým oblíbeným plyšákem. Tak jsem jí ho vzala, schovala a řekla, že jsem ho vyhodila. Pak jsem jí ho sice dala, ale v noci snad tři dny po sobě že spaní strašně plakala a volala ho i když ho držela v ruce. Takže je třeba vypozorovat co by mohla být příčina.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 07.03.17 14:31

No já když to malej má, tak bych potřebovala podat na zklidnění teda hlavně něco sobě… ;) Nejhorší to bylo poprvý, potom už jsem byla při nemocech aspoň trochu připravená.
On i ukazuje do místnosti, že tam někde něco jako vidí.

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 07.03.17 15:28

@Black Cat jj, to jsme měli zrovna o víkendu. Pokud to nezačne náhle a má teplotu už přes den a tuším, že večer mu vyskočí a mohl by blouznit, tak mu dám Nurofen preventivně před spaním. Pak se nebudí a nemá vidiny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama