Umístění dvou postýlek u manželské postele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petája
Kecalka 437 příspěvků 23.02.17 07:04
Umístění dvou postýlek u manželské postele

Holky moje, potřebuji poradit :mrgreen:.
Mám doma tříleťáka, který má svoji dětskou postel a má ji u manželské postele z mojí strany…Teď čekáme druhé a přemýšlím, kam umístit dětskou postýlku, aby byly obě postele Z MOJÍ STRANY snadno přístupné…Pře­mýšlela jsem dát malou postýlku nad pelesť nad našimi hlavami (nad moji) a dětskou nechat z mé strany? Máme naštěstí velkou ložnici, tak mohu libovolně,,šoupat" postelemi…
Malý má nějaké zdravotní problémy, tak zatím neplánujeme jeho samostatné spaní v pokojičku.
A dávat druhou postýlku z druhé strany manželské postele ( k příteli) nemá smysl, tomu kdyby bouchla bomba u hlavy, tak se prostě nevzbudi a přelézat pres nej, anebo obíhat celou postel se mi moc nechce…
Prostě aby byly postylky z mé strany co nejlépe přístupné…
Jak to mate třeba vy, maminky dvojčátek, anebo maminky dvou dětí v ložnici?
Snad jsem to dobře popsala… díky za rady.

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 23.02.17 07:14

Co dat jednu postylku spis do nohou nez nad hlavy? Dala bych tam mimco, aby se triletak necitil najednou odstrceny. Ono se to casem vyvrbi :)

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 23.02.17 07:26

Druhou postýlku bych dala spíše do nohou postele anebo nechala jedno z dětí spinkat přímo v „dospělácké“ posteli. :nevim:

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 23.02.17 08:00

Tak ja se primluvim za postylku za hlavou.My jsme to tak meli, oddelali jsme bok postele a z delsi strany udelali sklon a mala lezela napred jakoby nohama k hlave(napric postylky) az byla vetsi, spala normalne (i sklon jsme zase upravili)a pro me bomba, vysku jsme nastavili podle vysky nasi postele.Vzdy jsem si ji jen stahla k sobe a nemusela vylezt z postele. pokud mate velkou loznici, starsiho bych dala hned za postylku v rade vedle me hlavy, abych mohla pohodlne vztavat i ja.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 23.02.17 08:18

A co pořídit pro miminko novorozenecký košík nebo kolébku? Je to menší než postýlka a vmáčkne se to všude. Můj syn je velký a i tak mi v košíku vydržel do půl roku. Nebudete muset se starším muset moc šoupat a miminko budete moct přes den převážet podle potřeby.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8478 příspěvků 23.02.17 08:18

Manželova sestřenice na dvojčata, ze začátku byli v jedné postýlce a teď mají dvě postýlky za postelí, ale kluci jsou na UM a vstávají už jen jednou za noc. A já bych si tedy dala postýlku také k nohám, stejně budeš muset vstát a malé přebalit a za hlavou mi to přijde takové divné nevim, ale my máme vysoké čelo a odmontovat by nešlo takže my bychom museli mít u nohou :-)

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 23.02.17 08:18

Pokud máte hodně místa, tak bych je umístila do „L“. U hlavy jednu postel/postýlku na šířku, další zase z boku do noh.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 23.02.17 08:20

Dala bych kluka postýlku k nohám postele. To bude nejpohodlnější. Nebo dát velkou postel k té vaší, tam aby spal chlap a kluka vedle sebe. Postýlku miminka určitě ty vedle sebe.
My máme jedno dítě z jedné strany, druhé z manželovi a třetí spí mezi náma.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 23.02.17 08:24

Ono se ti to vyvrbí taky časem podle toho, jaké bude miminko. Já si nedokázala představit dát nejstarší z manželovi strany, když se měla narodit prostření. Byla mamánek a mě to „trhalo“ srdce :mrgreen: :zed: Nakonec byla prostřední dráždivé miminko a byla se mnou nějaký čas v posteli a pak to stěhování malé na stranu tatínka šlo v pohodě.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 23.02.17 08:41

Ja mam dětský sendvic - dvouletak, ja, miminko v postýlce se sundanou bocnici. Ale manžel spí jinde. Postýlku v hlavě ja moc nedoporučuji, měla jsem a musela přestěhovat, hrozne mne to rusilo

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 23.02.17 09:16

@Petája Dala bych obě postýlky kolmo k boku manželské postele..jednu u hlavy, druhou u nohou a vylézala bych mezi nimi :think: V reálu pak stejně nejspíš přestěhuješ podle aktuálních potřeb. Může se stát, že mladší bude veliký spáč a nebude potřeba k němu v noci vstávat :lol:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 23.02.17 09:43

Postylka na kolečkách ???? a dala bych k nohoum, snadno si ji premistis kam potřebuješ i během dne, podle me super věc :palec:

Fazulina
Závislačka 3689 příspěvků 23.02.17 11:23

Pořiďte si větší postel, ideálně ode zdi ke zdi a spěte všichni společně. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >