Reklama

Stále nespíme celou noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nevernamrcha
Kecalka 120 příspěvků 17.02.17 13:26
Stále nespíme celou noc

Ahoj holky jdu si pro radu. Me male je 2,2 roku a stale se v noci budi na mleko ( respektive polotucne mleko )
Hodne sni litame venku, odrazedle v bazenu. Spat davame cca 19:30 - 20:00.
Nevite co by mohlo pomoct aby spala celou noc? Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 17.02.17 13:29

Můj malej se taky budí, občas tedy ne, ale většinou tak kolem 1. v noci pravidelně a chce napít(mlíko teda nepije, takže čaj nebo vodu),ale cucne si a spí dál.

Jarka K
Závislačka 3901 příspěvků 17.02.17 13:30

Přestala bych jí dávat to mléko…
přijde mi, že se budí ze zvyku. A ani mi nepřijde nic dobrého pít v noci polotučné mléko…

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 17.02.17 13:30

@nevernamrcha mléko nedat

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 17.02.17 13:31

@nevernamrcha Mlíko prostě nedat, pokud na to máš nervy. Ale dle mého je to o dítěti a jeho CNS. Starší spí celou noc od pěti měsíců, mladší se budí stále ještě ve čtyřech letech…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 13:32

@nevernamrcha Takhle velkému dítěti bych řekla, že mlíko v noci nebude, protože by měla zkažené zoubky. Jestli má žízeň, tady je hrnek s vodou. Jestli má hlad, měla se pořádně navečeřet, další jídlo je až ráno snídaně. A mléko bych jí prostě nedala.

LindaPraha
Extra třída :D 12695 příspěvků 17.02.17 13:32

U nás se také nespí celou noc, 2,5r. Budí se buď s pláčem, špatný sen a k ránu chce mlíko…no v hrobě se vyspim

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 17.02.17 13:38

Bude to tím mlíkem, náš malej se budil na čaj, několikrát za noc, dva roky už měl pryč. jednoduše jsme mu flašku od čaje vyhodili s tím, že se v noci spinká a nepije. Ze začátku se budil, dostal napít z hrníčku, což ho do týdne omrzelo a od té doby spí krásně celou noc 11h vkuse.

lampicka11
Závislačka 3350 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 13:41

Mala ma 3,5r a taky se porad budi

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 17.02.17 13:41

@nevernamrcha máme 2 a čtvrt a to samé. já tedy dávám cca 60 ml mlíka a doleju do 330 ml vodou. nebudí se už tedy každou noc, ale občas jo. přes den je problém do něj dostat pití, to je fakt. jinak do roku a půl se budil co dvě hodinky (ale to ještě tehdy skoro nic nejedl přes den a musel mít plný sunar v tu noc) a pak do 22 m. co tři hodky. pak se rozjedl a bud spí už celou noc nebo někdy tedy to ředěné klasické mlíko nad ránem (ted např. často, protože byl nemocný a měl sucho v krku a tak).

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 17.02.17 13:43

U nás se taky ještě pořádně nespí.
Teď už to tady začíná být lepší, ale s tím, že male je 2 a půl roku chodí spát nejdříve ve 21,30 h. I později…
Někdy pokud výjimečně usne odpoledne podařilo se nám ji uspat až v 1 ráno. Pokud ji násilím budu cpat do postele, dřív než chce spát, bude mít hysterické záchvaty a neusne stejně. Že by se vyrvala tak to nepomáhá. Usne třeba na 10 minut vzbudí se a z toho šoku se budí až do rána vždycky s hysterakem. V noci chce kakao.
Takže buď ráda za polotučné mléko :lol:
A to má dva o něco málo stasri sourozence a nenechá spát ani je. Takže sestehovat je nejde. Takže co oni už spí nejmladší tady lítá.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 17.02.17 13:49

Neboj, klukovi jsou 4 a stále nespí celou noc, je to děs, kor když vstávám v 5:30 do práce. To třeba hledá plyšáka nebo misku do který si nandal hroznové víno pro případ nočního hladu, pak chce napít, nebo jde čůrat a vrchol, je že jde hrabat do lednice. Minule si vzal do čistě převlečené postele velkého kinder mikuláše a já si toho nevšimla. No málem mě šlehlo když mi v noci podával chuchel čehosi a málem mě šlehlo podruhé když jsem mu šla umejt ruce a viděla jsem se v zrcadle čokoláda až v uších, no a do třetice infarkt když jsem viděla tu postel. Napít jednou za noc, je můj nesplněný sen :D :D

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 17.02.17 13:49

Moje dcera ve 2,5 vstávala 5× za noc. Teď je jí 5 a velice často se alespoň jednou probudí. Prostě to beru jako normální věc. Vstávám v 5.45

Příspěvek upraven 17.02.17 v 13:55

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 17.02.17 13:55

Nejlepší je pořídit si více dětí za sebou, jako jsem to udělala já a máte vystaráno, že se už nikdy v kuse celou noc nevyspite. Já třeba už 8 let nespím celou noc. :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 14:02

Dcera 5 let se budi snad kazdou noc, nekdy dvakrat, nekdy trikrat. Jde curat, smrkat, napit, nekdy prijde mi rict, ze nic nepotrebuje. To chodi do skolky, vstava brzy, po obede tam neusne.

Dcera 2,5 roku spi od narozeni celou noc, prvni tri mesice jsem ji budila na kojeni, od te doby se vzbudila v noci tak petkrat. Zrovna dnes v noci jsem slysela takovy divny zakaslani v chuvicce, sla jsem se radeji podivat, cela postel zblita a Linduska lezi na zadech, ruce za hlavou jjaak miminko a spi jak dub :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama