Jak jste řešili postele pro tři děti? :)

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 07.02.17 17:42
Jak jste resili postele pro tri deti? :)

Ahoj maminky,

mela bych na vas dotaz jak jste vyresili v pokojicku spani 3 a vice deti kdyz maji mensi pokojicek???
Zajimam se o to jelikoz mame syna ktery letos pujde do skoly, bude mit 6 let, a dcerka bude mit 10.mesicu, az bude vetsi pujde za synem do pokojicku a budou byvat spolu! :lol: :lol: pokojicek je mensi, tak nas napadlo s muzem nejspis jedine reseni a to patrova postel..

Taky jsme se schodly ze mozna nekdy bude i treti ditko, ale dalsi postel kdyby tam byla patrova asi by jsme nedali…Tak me vrta hlavou jak to udelat, je jeste cas toto resit, ale rada bych do budoucna byla nejak pripravena.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak jste to vy resily, a vyresily??? Popripade budu rada i za fotky, abych mohla nahlednout jak to vypada to spani pro tri deti..

Dekuji a pekny den :hug:

Reakce:

Stevia
Závislačka 3591 příspěvků 07.02.17 17:47

Existují palandy pro tři děti… Různé typy…

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 07.02.17 17:49

@Stevia Aha a vydrzi to i do dospelosti jo?? 8o
Neco malo jsem videla na netu ale prislo mi to takove na spadnuti.. :mrgreen: :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44786 příspěvků 07.02.17 17:51

No my to nastesti resit nemuseli, nasi tri maji kazdy svuj pokoj. Ale kdyby jsme museli vsechny nacpat do jednoho, tak si na tu místnost nechame udelat 3D navrhy pokoje a nabytek by se vyrobil na miru at to vypada hezky, neni to zaskladane a zustane i prostor se hybat. Neco jak je na fotkach by se mi libilo, ale treba to prizpusobit na miru.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 07.02.17 17:56

@Kelsey to by se mi taky libilo tak nejak, jenze pokojik je skoceny trosku zdi, je to starsi barak dostaly jsme od mesta, a do toho zatim nechcem investovat co seyce oprav zdi.. ;) ;)

Jinak me taky napadlo nejaky plan, navrh, ale to je asi moc drahe ne?? :nevim: :nevim:
Nabytek syn ma takze do toho investovat nechcem, na pekny skrine se zelenou nakombinovanou..

http://www.zadaranabytek.cz/…rento-2.html

Toto ma syn policu na zed, stul, skrin a regal se skrini, dcerka ma v te barve dokoupenou skrin uzssi.. :lol: :lol:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 07.02.17 18:13

Pokud budete chtít, aby měl každý svůj prostor, tak nábytek na míru.

My máme sice zatím jen dvě děti. Ale mají v pokojíku palandu - dětskou 180×80 a dětskou postýlku, takže jako kdyby tam byli tři. Mají to teď udělané, že mají na zemi dost místa na hraní. Až už ho nebudou potřebovat, tak jim pořídíme postele na míru. Ono když tam budou mít klasickou postel a psací stůl, tak se jim tam toho o moc víc nevejde.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 07.02.17 18:19

Proc si porizujete tolik deti, kdyz nejste schopni jim zajistit sve soukromi? To jako kluk bude sdilet pokoj s malym deckem? Co nejaky klid na uceni? Chudak dite, tohle miluju vzdycky.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 07.02.17 18:24

@lauraka a proč by nemohl? Já si naopak myslím, že to, že sdílí pokoj s dalšími sourozenci je ku prospěchu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 07.02.17 18:24

Jo jsou palandy pro 3 děti. nahoře normálně 90cm, dole je 140, tam se 2 děti vyspí. nebo pak je normálně palanda 200 na 90, a dole je ještě výsuvný lůžko, to je možná ještě lepší, akorát já když to objevila, tak už jsme měli tu co máme

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 07.02.17 18:26

@lauraka Pani uklidnete se je to ciste jen dotaz, zatim nikdo zadny ditko nedela ano…

Napsala jsem ze je v planu nekdy..Klid na uceni bude mit samozrejmne. Proc by ho nemel mit..Pujde se ucit do pokoje a mladsi by byly se mnou..To ze resim nyni pokojik, tak jako nemuze clovek mit deti nebo co?!

Trosku ujety nazor ne?!
On jaksi nema kazdy penize na to aby dostal hypoteku a poridil barak 5+1..Aby kazdy mel soukromi..
Radsi se zdrzte komentaru dekuji!!! :mrgreen: :mrgreen:

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 07.02.17 18:28

@slavuska1 Ted jsem na to koukala s nejakou vysuvnou pristylkou, to je lepsi to je pravda, nez aby dve spali na jedne posteli i kdyz velke..

Dekuji za nazor..
Ja nasla jeste to co mi zde psala jedna pani ohledna navrhu.

Toto by nebylo marne..
http://www.homepix.cz/…deti/1003919

Vypada to moc hezky, al v jinych barvach bych potrebovala,..Skoda ze jsem nenasla cenu, ale levne to asi nebude.. :mrgreen: :mrgreen: Jde mi jen o ty postele, zatim. O nabytek ne.

Stevia
Závislačka 3591 příspěvků 07.02.17 19:29

A co tohle? https://www.google.cz/search?…i&oq=p&aqs=chro­me.0.69i59j69i60­l4j69i57.1714j0j4&cl­ient=tablet-android-acer&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8#imgrc=Z4KDMku­YE6C9iM:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >