Screenshot_2017-02-07-17-46-02.png
No my to nastesti resit nemuseli, nasi tri maji kazdy svuj pokoj. Ale kdyby jsme museli vsechny nacpat do jednoho, tak si na tu místnost nechame udelat 3D navrhy pokoje a nabytek by se vyrobil na miru at to vypada hezky, neni to zaskladane a zustane i prostor se hybat. Neco jak je na fotkach by se mi libilo, ale treba to prizpusobit na miru.
- Autor: Kelsey
- Vloženo: 07.02.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána