Reklama

Dětská postel s úložným prostorem, nebo bez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

optimistka85
Kecalka 286 příspěvků 31.01.17 12:23
dětská postel s úložným prostorem nebo bez?

Holky, kdo máte pod postelí šuplíky (ať už 1 nebo dva) jste spokojení nebo radši bez nich? Původně jsem chtěla s nima, že se tam schová co bude potřeba, protože máme malý pokojík ale někde jsem četla že jsou jen na zavazení a matrace nedýchá… ale v rodině mi zas říkají že je to blbost, že mají postel s ůl. prostorem 30let a v pohodě…Budu kupovat synovi 21m. už klasickou velkou, do novýho pokojíčku, tak pořád váhám.

Reklama

Reakce:

Peťuláková
Kecalka 147 příspěvků 31.01.17 12:28

@optimistka85
Ahoj, my jsme dceři koupili postel s uloznymi boxy a nemuzu si stezovat. Vejde se tam vse potřebné. :)
A jestli matrace dýchá nebo nedycha..suplata nejsou uplne pod matrací, tedy u nasi postele, takze toto vubec neresim. :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 12:34

@optimistka85 Asi jde o to, jaký typ úložného prostoru či šuplíku, jak je postel dělaná.
Nicméně počítej s tím, že se tam práší.

Jarka K
Závislačka 3901 příspěvků 31.01.17 12:41

My koupili s úložným prostorem. Máme po celé délce postele dva šuplíky, které větrají. Jednou za čas v nich vyluxuji, protože se tam práší.
Takže snad matrace dýchá a já mám prostor navíc :mavam:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 31.01.17 12:56

Já jako malá mela bez úložného prostoru a dopadlo to tak, že jsem pod postel házela všechno co mi přišlo pod ruku. A byl tam neskutečný bordel!!
Proto bych chtela postel pro budoucí dítě s úložným prostorem, ať nikam nic nehází a neshromazduje bordel :-D

Netopirek
Echt Kelišová 7602 příspěvků 31.01.17 12:57

Máme dva šuplíky. Holky tam mají oblečení. Pravidelně tam luxuji. Hodně se tam drží prach

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5395 příspěvků 9 inzerátů 31.01.17 13:10

Pořizuj postel se šuplíky a matrace bude větrat. Pokud koupíš odklápěcí válendu, můžou se tam tvořit plísně a matrace nebude moc kvalitní. Určitě je lepší bez úložných prostor, ale pokud máte malý pokojík, jsou šuplíky pod postelí rozumné řešení.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 31.01.17 13:18

Mame z ikea, hemmes tusim? Vespod ma supliky a je to super, nepotrebuju dalsi malou komodu

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4709 příspěvků 31.01.17 13:38

Taky mam s uloznym prostorem, narvu tam vsechno co bezne nepouzivam, akorat se musi pocitat s tim ze se to zaprasi, nadruhou stranu se to hodi, takle bych musela resit kam dat dalsi skrin na vsechny ty kramy :D

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 31.01.17 13:42

Záleží na tom, jak je ten úložná prostor řešený. Máme laťkový rošt, šuplata pod postelí dvě a mezi hranou postele a vrchem šuplete je místo, takže matrace rozhodně dýchá. Ale zase se tam samozřejmě práší. Já jsem tedy ale každopádně spokojená, je to úložný prostor navíc, kluci tam mají nastrkané krabice s hračkami (el. lokomotivy, doplňky ke garážím… apod).

Ornwen
Závislačka 4248 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 13:48

Máme pro dvouleťáka (no, předtím byla pro mě v jeho pokojíčku) něco jako tahle https://www.idea-nabytek.cz/…ko-marinella

Do šuplíků se práší, ty malé nejsou přes celou plochu. Ale je to super na uložení věcí typu nánožník na kočár, fusak, balíky plínek… takové ty věci, co jsou velké, nepotřebuješ je furt a někde je mít musíš.
Spodní postel je zatím na hraní nebo tam spím já, když je nemocný. To se budí a chce mě mít u sebe.

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 31.01.17 13:53
@JetLi píše:
Já jako malá mela bez úložného prostoru a dopadlo to tak, že jsem pod postel házela všechno co mi přišlo pod ruku. A byl tam neskutečný bordel!!
Proto bych chtela postel pro budoucí dítě s úložným prostorem, ať nikam nic nehází a neshromazduje bordel :-D

Pod mojí postelí se to taky vypadalo šíleně :D

optimistka85
Kecalka 286 příspěvků 31.01.17 20:02

Díky moc holky, je to pravda že se tam aspoň schová co je potřeba…a vysávat se tam bude, takže v phoo. Mám právě vybranou tady tu: http://www.max-i.cz/…l-alexander/ a nějaká mezera tam je tak snad to bude v poho :) Díky moc holky!! :)

optimistka85
Kecalka 286 příspěvků 31.01.17 20:08

Ještě holky, dvě věci.1-jaký rošt? k posteli je latkový v ceně ale prý je lepší lamelový, tak ted nevim, tomu nerozumím vubec.2- jakou máte zábranu u klas. velké postele 200×90cm? rozmýšlím jestli bude stačit 80cm nebo radši 120cm :nevim: Asi záleží jak dítko cestuje, no malej spí mezi nama většinou a kolikrát je až v nohách…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama