Každý víkend s kamarády

Anonymní
1.4.21 15:57

Každý víkend s kamarády

Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo zkušenost v manželství, že muž chce trávit skoro každý víkend se svými kamarády (manželský pár). Já si totiž myslím, že to v pořádku není… Když mu řeknu, že se nezúčastním, automaticky tráví čas se svými přáteli🤷

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.4.21 15:59

Když mu řeknu, že se nezúčastním k čemuž mám své důvody je na mne naštvaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 16:04

U nas je to normalni. Akorat netravime vikend s kamarady, ale s rodici, kazdy se svymi. Spolu bychom se cely vikend nudili, staci, ze jsme spolu pres tyden

• Citovat
  • Nahlásit
30355
1.4.21 16:07

A jsou to i tví přátelé? Není to jen manželka z toho páru, se kterou se vídá?

My, když už máme celý víkend, trávíme ho jako rodina. Přes koronou hlavně na výletech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
1.4.21 16:10

Ahoj zakladatelko,
správné je to tak, když to všem zúčastněným vyhovuje. Což u Vás asi tak není…
První věc je, zda to tak bylo i před manželstvím. Pokud ano, ale tobě to začalo vadit teď, pak nemůžeš muže vinit. Takového sis ho brala.
V každém případě je ale dobré o tom s mužem mluvit - o tvých pocitech, o tom, že bys ráda, abyste trávili také čas spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
1.4.21 16:12

Ještě před covidem byl u nás skoro každý víkend někdo, nebo my u nich, ať už rodina, nebo kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 16:42

Já v tom teda nevidím asi problém, my s manželem se taky vídáme s kamarády, většinou s těmi, co mají stejně staré děti. Doma bychom se asi zbláznili, vždycky jsme byli hodně společenští. Občas se mi nechce (jsem unavená, potřebuju uklidit, chci si číst), tak on vezme děti a jedou beze mě, nikomu to nevadí. Nenutím ho sedět doma a koukat na mě, jak žehlím nebo se dívám na telku. Vadilo by mi jen, kdyby chodil za kamarády a kvůli tomu netrávil čas s našimi dětmi, když je jinak přes týden v práci. Ale chápu, že občas potřebuje řešit taky něco jinýho, čemu já nerozumím (třeba MMA nebo americký fotbal :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9544
1.4.21 17:07

My to máme sami, občas s někým. Samozřejmě před koronou.
Určitě by mi nevyhovovalo být každý víkend s někým. Ale jsou lidi, co takhle žijí, právě proto se musí dát dohromady pár, kterému to taky tak vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
1.4.21 17:24
@Anonymní píše:
Když mu řeknu, že se nezúčastním k čemuž mám své důvody je na mne naštvaný.

Zna tvoje duvody?

Ono taky muze byt, ze te ten jeho kamos laka do postele a manzel o tom nic nevi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4334
1.4.21 17:33

No a nejedou ve trojce? :lol: my se taky před koronou dost stýkali hodně s různými kámoši a někteří jsou taky v páru, ale ne jen s jedněmi, prostě tak různě, grilovačky, chalupa, všichni jsme pejskaři tak i kvůli psům třeba u nás na chalupě na dědině…
Ale pokud jsou to Pořád a stále titíž a každičký víkend, tak to normální fakt není.
Co si pořád povídaj? Co dělají? Pijou nebo hrají hry, nebo něco staví/rekonstruují, nebo co spolu pořád dělají??
Něco jiného je jezdit za rodiči, ale tam taky každý víkend rozhodně nevidím jako optimální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
1.4.21 20:16
@Anonymní píše:
U nas je to normalni. Akorat netravime vikend s kamarady, ale s rodici, kazdy se svymi. Spolu bychom se cely vikend nudili, staci, ze jsme spolu pres tyden

celkem smutnej příběh s nejasným koncem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 02:00

Díky všem za komentáře. On má nejlepší kamarádku, už spousty let. Je to ta z toho páru, jak se s nimi velmi často stýká. Chce s nimi trávit i dovolený atd… Pokaždý když se vidí tak se objímají, pusinkuji, já jejího muže neobjimam, nepusinkuju… přijde mi že jí to dělá děsně dobře a mými muži taky :nevim: ta jeho kámoška se ke mně chová odměřené, ráda si rejpne atd… Když jsem to řekla manželovi tak jsem prý přecitlivělá… On žádný problém nevidí, řešit to nijak nebude a nechce…takže nevím jak to mám řešit já, je mi ale jasný, že ho asi nepredelam :nevim: ale myslím si že je normální že mne to trochu štve… Mám prostě pocit že jsem si s mým mužem vzala i ty jeho kamarády o kterých mi říká že jsou jeho rodina :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:25

Manžel v tom problém nevidí jemu to takto vyhovuje…

• Citovat
  • Nahlásit
2106
3.4.21 13:38

Zas je lepsi, kdyz chce, abyste se stykali vsichni…taky by se mihl schazet jen s kamoskou…co byste delali jinak? Prijdes treba s nejakym programem? Mate deti, oni? My mame velmi donre pratele, take manzele, ale bydli daleko, jinak si umim predstavit, ze jsme s nimi kazdy vikend, travime s nimi dovolene, letni, zimni, silvestry, velikonoce apod…ale my jsme dost spolecensti a jsou to NASI pratele (i kdyz puvodne manzelovi)… zda se mi, ze ti vadi predevsim manzelove kamaradka, jestli muzu neco doporucit, zkzs jo mit eada, zkus se s ni zpratelit, oprosti se od toho, ze asi trochu zarlis a najdi si na ni pozitiva…ze se s jejim manzelem nepusinkujes je normalni, vy spolu nemate vztah, jako manzel s kamaradkou..zkus proste nejezdit za nimi apriory nasr..na, ale zkus se s nimi sblizit..jestli nechces, aby te to zralo dalsich 50 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat