Zbytečné hádky a nepochopení

Anonymní
1.4.21 09:07

Zbytecne hadky a nepochopeni

Ahoj,

Je to zvlastni a nevyznam se v tom. Jestli za to muzu ja nebo partner… Stava se to u nas pomerne casto… Necekejte nejaky drsny story…

Mame s partnerem problem v komunikaci, vzdy kdyz mu chci neco rict… Castokrat odsekne: reknem si to potom… Potom v 7hod… Ted ne… Hele, za chvíli jo? Pak… Pritom nema nic duleziteho, neodkladneho… Prijdu si jak jeho sekretarka…

Jo to kdyz on neco chce, tak ignoruje to, ze mam zkousku, leze mi do pokoje, na PC ktery potrebuji.. hučí do me… A kdyz mu reknu: ja taky potrebuji klid a uz i jeho stylem: promluvme si o tom v 7hod… tak mi vpali, ze mu pak nemam rikat, ze mi vadi, kdyz nema cas on… Tak na nej koukam s otevrenou pusou, ze to tak krasne dokaze obratit proti me…

Jednou jsem mela nehodu na motorce po cestě do školy, byla jsem vyklepana on jel kolem autem (nebyli jsme partneři, znali jsme se z práce a měli na sebe číslo kvůli školy a sdílení materiálů a prostě „kdyby náhodou“ - ve škole jsme sem tam pokecali, někdy spolu seděli.)…k nehodě… Nic se nikomu nestalo, auto mi nedalo prednost… ale chlap neprijemny a Tomáš? (tehdy jeste nebyl muj partner) jel kolem. Ja rozklepana a on nezastavil… Pak mi rekl, kdyz jsme se potkali ve skole po te nehode: jeee, ja te videl..jak ses pozduchala s tim autem… A ja, proc nezastavil? ze se me klepaly ruce tak, ze jsem nemohla vyplnit ani ten nehodovy papir :( On odpovedel: Skoda… Ja chtel, ale tys mi neodepsala.. Podivej se, psal jsem ti zpravu… Ja na nej, promin, ale v takovou chvili jsem neresila mobil… A on byl nasrany, ze jsem mu neodepsala.. tak mu rikam: hele, mohls zastavit! Ja resila jine veci… nasraneho pana, vyplnovani papiru o nehode poprve v zivote, fakt jsem nemela cas odepisovat na sms a ani me nenapadlo se na ten mobil koukat v tu chvili, chapes??? A on: no, udelal jsem co jsem mohl vis… pripadalo mi, ze jsi lepsi Leni… A ja: co??? Jak lepsi… On: to neres, mas spatnou naladu… 8o 8o

Co to je za chovani? Jsem vazne tak spatna???

Příspěvek upraven 01.04.21 v 10:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.4.21 09:13

Pochopila jsem jen začátek - a to že ty mu chceš něco říct a přitom odcházíš do jiné místnosti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
1.4.21 09:28

Tohle by mi taky vadilo, a hodně, to si nemůže udělat dvě minuty čas a poslechnost si co mu chceš říct? To s tou motorkou, on se ještě naštve, že mu hned neodeíšeš? Místo aby zastavil a pomohl, tak bude ještě naštvanej. Vůbec si tě neváží, je mu fuk co chceš, děláš, říkáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
1.4.21 09:28

@Kazimíra Olejovka Já to pochopila tak, že odchází on :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
1.4.21 09:33

No, partnera, pro kterého je priorita jít si koupit něco na ebay než aby mě 2 minuty poslouchal, bych nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:37

@arinecka

Jo, spravne si to pochopila.. Chci mu neco rict, treba jak jsem se mela v praci nebo i proste dulezitou zasadni vec okolo opravy auta.. A on me vzdy odsekne: ja ted nemam cas…

a ja se omlouvam, ze to vazne neni kdo vi jak napsano… Ted jsem to trochu upravila at je to snad srozumitelnejsi…

Prijde ti, ze to je tak, ze si me nevazi?
Ja nevim, ale ja jsem osoba, ktera vzdy druhe vyslechne..pokud maji treba problem, nikdy jim nereknu..Hele… Ted nemam naladu… Samozrejme, kdyz se mi to nehodi reknu zavolam pozdeji.., ale ve chvili, kdy muzu hned zavolam, ikdyby bych mela mit jen 5min cas zavolam… proto to nejsem schopna pochopit, ze nekdo druheho dokaze takhle ignorovat, ackoliv mu nic nehori… :roll:

Příspěvek upraven 01.04.21 v 09:43

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:42

Zakladatelka

My navic uz nejsme zadni studentici 20ti leti… Ackoliv to jako studentske story zní… Studujem pri praci dalkove…jsme kolegove z prace (jiná oddeleni)

• Citovat
  • Nahlásit
20760
1.4.21 09:45

Tobě ještě nedošlo, že je to sobec, co vidí jen sám sebe bez kouska empatie? S tímhle chceš trávit život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
1.4.21 09:46

Ja nechapu, jak se po te prihode s motorkou mohl stat tvym partnerem? S nekym takovym bych si vubec nezacala. Nebo pokud jste uz byli v zacatcich, tak bych to rychle ukoncila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:52

@Janli

No prave, ze kdyz s nekym zijes, stracis strizlivy pohled nebo budu mluvit radeji za sebe… Proto i pisu tady… Zas on je pracovitej, spolehlivej chlap… Ma i dobre vlastnosti… Jen toto me zacina vytacet…

Na zacatku vztahu byl pozornej, zvedavej a ukecanej vic jak ja!…
Ted? Ted uz to tak neni… Vim, ze kdyz dva spolu ziji, uz to neni jako na zacatku.. ale ja potrebuji komunikovat… Komunikujete doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:53

@hani28

To jsme jeste ani nerandili nic.. Do kupy jsme se dali po roce a pul od te nehody…

• Citovat
  • Nahlásit
420
1.4.21 09:55

Nějak mi není jasný, proč jsi se s ním dala dohromady po té zkušenosti s autonehodou :nevim:
Tohle odcházení je takový projev dominance. Ve stylu: Budu tě poslouchat, až já budu chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
1.4.21 10:06
@Anonymní píše:
@Janli

No prave, ze kdyz s nekym zijes, stracis strizlivy pohled nebo budu mluvit radeji za sebe… Proto i pisu tady… Zas on je pracovitej, spolehlivej chlap… Ma i dobre vlastnosti… Jen toto me zacina vytacet…

Na zacatku vztahu byl pozornej, zvedavej a ukecanej vic jak ja!…
Ted? Ted uz to tak neni… Vim, ze kdyz dva spolu ziji, uz to neni jako na zacatku.. ale ja potrebuji komunikovat… Komunikujete doma?

Jsme s manželem spolu 16 let a ano, komunikujeme spolu. Vypravime si, co bylo přes den, co je potřeba zařídit, udělat. On mi poví pár historek z práce, já jemu, co dělalo naše dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 10:12

Zakladatelka

@Secado

Víš co je sranda? Že on mě tvrdí, že jsem hodně dominantní.
A když mu řeknu, děláš si srandu? To ty! Tak se se mnou začne hádat a protože je fakt dobrej v argumentech, tak mě vždy uzemní,… Vždyt i to uzemnění je projev dominance! Že má poslední slovo a já ustupuji, protože to stejně nemá smyls no ne??!?
Fakt začínám být zmatená a nemám z toho vůbec dobrej pocit. Vyčítá mi, že se pak odmlčím a nemluvím s ním.. že se mu na mě ta urážlivost nelíbí.,,, A co mám jako dělat?
:roll: Co jiného mi zbývá, než takhle reagovat.. Ještě jak říkáte můžu odejít…
Ano, vážně o tom uvažuji. Předtím toho dusna nebylo tolik, ale ted už je toho na mě vážně moc.

• Citovat
  • Nahlásit
571
1.4.21 10:25

Hele, už jen z toho „myslel jsem, že jsi lepší…” Nahodí udičku, aby ses zajímala v čem lepší (skočila jsi mu na to teda parádně), čímž odvede pozornost od svého provinění k tvému (byť zřejmě smyšlenému). Nic ti k tomu neřekne, nechá tě tápat… a cíle je dosaženo: na jeho průšvih se zapomnělo, teď řešíme tvůj a on je na koni, má tě v hrsti, protože má o tobě „informace”, které ty nemáš, a nedá ti je.

Plus tě v jednom kuse trestá, aby ses cítila nejistá. Jakože nezastaví, když jede kolem tvé nehody a pak to hodí na tebe, aby dis myslela, že kdyby ses zachovala „správně” (tedy odpověděla mu na sms), tak by se i on zachoval správně? Takže si za to vlastně můžeš sama? Ty vole, co to je?

Manipulátor jako prase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat