Starsi muzi

Anonymní
1.4.21 10:39

Starsi muzi

Ahoj,

nikdy jsem si nemyslela, ze se na tohle budu ptat, protoze jsem vzdy byla proti tomu. Ale, je moznost randit se starsim muzem (ja 19, on 39). Zacali jsme si nedavno psat a je ke me uzasny, pozorny, pamatuje si vse co napisu. Na schuzce jsme teda jeste nebyli, jelikoz jsem z toho hodne nervozni, uz tak jsem mela problem jit s mladsim (jsem introvert) a natoz s nekym, kdo uz ma jiny pohled na svet a mnoho zkusenosti.
Dotycny nema ani deti, pry ze chce cestovat a bavit se a se starsi zenou by to bylo jenom o diteti.
Samozrejme, ze kdybychom se videli, tak si nemusime ani rozumet, jelikoz ja mela nejstarsiho 22 a ani nebudu vedet, jak s nim komunikovat.
Ale zarazi me celkem, ze je mi teprve 19, co by na to rekli rodice..
Co myslite holky, mam to zkusit, pro zkusenost? (Tim nemyslim sex :D)
Dekuji za vsechny rady, klidne i pribehy kdy jste vy sly se starsim!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1556
1.4.21 10:46

Ja jsem skepticka. To, ze je „pozorny“, je taktika, chce mlade maso. Je nevyzraly, chce si stale uzivat, nemut zavazky, opet z toho primo cisi nezavazny na sexu zalozeny romanek s tebou. Bude si te chtit vychovat, starsi zena by mu nic nezrala, teenagerka mu sezere vse i s navijakem. Je o generaci starsi, mohl by byt tvuj otec. Ale samozrejme pro tebe bude atraktivni, protoze ma nejake zivotni zkusenosti, ma prachy, kdyz cestuje. Tim te bude „okouzlivat“. Zamysli se, proc si hleda partnerku, ktera je mu nerovna (nic ve zlym, ale tohle je treba si priznat). O cem si budete povidat? Moc o nicem, budete sexovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 10:48

@kalie Nejspise mas pravdu, hned mi prislo divne, proc nehleda u svych vrstevnic a jde mu hlavne o sex. Stejne bych nemela odvahu snim nekde jit, ale aspon se priucim ze jak mladi, tak ani starsi za to nestojí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
72
1.4.21 10:49

Existuje pravidlo „polovina veku plus 7“ kdy tvoje okoli akceptuje s kym chodis. Tj. v tvem pripade 39/2 + 7 = 26.5, coz je pro nej spodni hranice. V tvem pripade je pak pravidlo (19-7)*2=24
Na obrazku to je vysvetlone tady: https://en.wikipedia.org/…elationships#…. svg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
1.4.21 10:49
@Anonymní píše:
Ahoj,nikdy jsem si nemyslela, ze se na tohle budu ptat, protoze jsem vzdy byla proti tomu. Ale, je moznost randit se starsim muzem (ja 19, on 39). Zacali jsme si nedavno psat a je ke me uzasny, pozorny, pamatuje si vse co napisu. Na schuzce jsme teda jeste nebyli, jelikoz jsem z toho hodne nervozni, uz tak jsem mela problem jit s mladsim (jsem introvert) a natoz s nekym, kdo uz ma jiny pohled na svet a mnoho zkusenosti.
Dotycny nema ani deti, pry ze chce cestovat a bavit se a se starsi zenou by to bylo jenom o diteti.
Samozrejme, ze kdybychom se videli, tak si nemusime ani rozumet, jelikoz ja mela nejstarsiho 22 a ani nebudu vedet, jak s nim komunikovat.
Ale zarazi me celkem, ze je mi teprve 19, co by na to rekli rodice..
Co myslite holky, mam to zkusit, pro zkusenost? (Tim nemyslim sex :D)
Dekuji za vsechny rady, klidne i pribehy kdy jste vy sly se starsim!

Na pár let dobrý, jestli chceš taky cestovat a bavit se. A až se budeš chtít usadit, najdeš si pak nějakého mladšího :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7636
1.4.21 10:50

Dala bych si pozor, jestli te jen tak nenamotava a tu manzelku s detmi nema doma na gauci, dobrodruh ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
1.4.21 10:51

Vůbec to neber jako vztah. Jen na max „užití si“…
Jinak pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
1.4.21 10:51
@Anonymní píše:
@kalie Nejspise mas pravdu, hned mi prislo divne, proc nehleda u svych vrstevnic a jde mu hlavne o sex. Stejne bych nemela odvahu snim nekde jit, ale aspon se priucim ze jak mladi, tak ani starsi za to nestojí :lol:

Podivej, vypada, ze jsi rozumna holka. Samozrejme i ten sex muze byt fajn, ale jde o to, aby ti „vztah“ s takovym chlapem, ktery se jeste ve 40 citi mentalne na 20, je nevyspely, vic nevzal nez dal. On bude chtit ten sex, ty budes zamilovana, budes od toho neco ocekavat, on ti to neda. Je to pak cele zacarovany kruh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
1.4.21 10:52

Je mi letos 26 a příteli 46. Seznámili jsme se v práci, v roce 2016 tudíž jsme na tom věkové byli,,podobně”. Na svůj věk vypadá stále velmi dobře, je to velký fešák a sportovec. Ze zacatku jsme se pouze bavili, občas si napsali a potom se scházeli. Zní to hrozně ale měli jsme oba jiné partnery a jen si užívali spolu. Věkový rozdíl nám připadal příliš velký. Nakonec jsme zjistili, ze si i velmi rozumíme a je nám spolu dobře i,,jen tak”. Naše dcera oslavila minuly týden rok :) byla plánovana a vytoužená. Táta to moc nevzal ze začátku ale teď je úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
1.4.21 10:52

@Muz007

Větší blbost jsem nečetla :palec:

Věk není o pravidlech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
1.4.21 10:54

Pokud zachovas chladnou hlavu, tak si to uzij. Starsi muzi jsou gentlemani a vetsinou zkusenejsi v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 10:57

Mně bylo taky 19 když jsem poznala svého manžela. Jemu bylo 41. Taky jsem se nejdřív styděla, když se mnou začal flirtovat. Bála jsem se co by na to řekli rodiče a ostatní lidi. No ale dala jsem tomu šanci a udělala jsem dobře. Už jsme spolu 13 let, máme spolu dvě děti a úžasnej vztah po všech stránkách.

• Citovat
  • Nahlásit
85
1.4.21 11:07

Bylo mi 21 a manželovi 35, když jsme se poznali. Není to až tolik, jako u vás, ale ani podle ‘udávaného vzorce’. Jsme šťastní rodiče za cca měsíc třech dětí. Rozumíme si, nehádáme se…
Ale jde taky o to, co má člověk za sebou a jak dokáže různé situace ustát. V 18 jsem byla už sama. Byt, práce, škola - všechno dohromady, musela jsem se postarat. Většina mých vrstevníků byla v teple u rodičů, když já řešila hypotéku, protože mi přišlo zbytečné vyhazovat peníze za nájem. Mezi nimi bych tedy těžko hledala někoho, s kým bych si dobře rozuměla. A nebála jsem se začít si se starším, protože jsem věděla, že se zvládnu ‘neangažovat’, dokud nebudu vědět, kam to vede a nenechala se utáhnout na sladké řeči a sliby. U mě to za to stálo. To záleží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 11:07

Taky jsem chvilku s takovým randila. Mně bylo 20, jemu 40, taky bez dětí, ikdyž ten by je i chtěl, ale měl smůlu na ženské. Jezdili jsme po výletech, rozmazloval si mě, kupoval dárečky,… jo, bylo to tenkrát fajn. Užili jsme si to oba, byla sranda, ale já jsem do toho šla s tím, že to bude trvat jen do té doby, než si budu chtít najít někoho na opravdový vztah a usadit se, což se stalo o rok později :) Mám v rodině větší věkový rozdíl (15 let) a stejnou chybu bych neudělala. Ale na pobavení to bylo super :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
630
1.4.21 11:10

Je to váš život, ať si kdo chce co chce říká, nechte to být, oni ten život za vás žít nebudou. Ve vašem životě jste důležitá pouze vy a lidé, které si do něj pustíte. Na věkové kategorii vůbec nesejde. Věk není zárukou ničeho. Můžete spolu prožít kus nádherného života, nebo se jen poznat. Stejně jako s vrstevníky, či mladšími ročníky. Čtyřicátník může mít zastydlou pubertu, nebo to může být vyzrálý muž. Ne, věk je skutečně jen číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat