Kde budete rodit?

Skupina pro všechny s termínem v lednu 2015! Tato skupina bude vždy otevřena všem nově příchozím, na stop stav nehraju :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limetka82
Povídálka 14 příspěvků 03.12.14 19:45
kde budete rodit?

Ahoj holky,
tak už jsme tu čtyři! :) S nově příchozí členkou bychom se mohly trochu seznámit. Odkud kdo jste? Kde budete rodit? Já sama bydlím v Praze, takže rodit budu v Podolí. Trochu mě mrzí, že v Praze není možnost rodit v porodnici do vody, ale co se dá dělat, no…

Reakce:
klosova.petra
Povídálka 40 příspěvků 03.12.14 19:55

Jsem s moravy cca 25 km od Ostravy. Mé jméno je Petra a budu rodit v Novém Jičíně. Je to moje první a čím více se blíži termín, tím vice jsem nervní.

Limetka82
Povídálka 14 příspěvků 10.12.14 19:17

Tak to máme stejné. Já už jsem taky pěkně nervní. Zjistili mi anémii a málo plodové vody, už se celkem těším, až to budu mít za sebou :)

Iwetka
Kecalka 414 příspěvků 17.12.14 23:21

Ahoj, me v lednu ceka druhy porod a, mam mnohem vic nahnano nez poprve, rodit budu v Mlade boleslavi.

Limetka82
Povídálka 14 příspěvků 18.12.14 17:52

Ahoj Iwetko, to bude asi tim, ze uz vis, co te ceka…ja jsem zase vyplasena z toho, ze nevim, do ceho jdu…chjo. A kdy máte termín? Ja mam 14.1, ale myslim, ze to bude driv…byla bych mozna i radsi, vsechno me boli a jsem hodne unavena. No kazdopadne se blizime do finale :)

Iwetka
Kecalka 414 příspěvků 19.12.14 07:57

Jo to bude tim:)ja mam 30.1 zhruba.nemohli.jsme se dopocitat poslefnich mesicku tak je to spus odhsd, ale raky mam pocit ze to prijde mnohem driv:)o unave mi nemluv, mamdoma triletyho kluka, opravdu velky zivel, manzel furt v praci, v noci neustaly buzeni…na jednu stranu uz se tesimaz porodim. prvni tehotenstvi sem.si fakt uzivalado posledniho mesice ale tohle je des :roll:

Limetka82
Povídálka 14 příspěvků 19.12.14 09:29

Jo nocni buzeni a nespavost! pres den jsem jak prastena kostetem…no dulezity je si uvedomit, ze to budeme mit brzo za sebou :) a hlavne asi bude hur, s tim spanim kazdopadne, ale i tak to stoji to za to ;)

klosova.petra
Povídálka 40 příspěvků 21.12.14 15:09

S tou únavou přes den s vámi naprosto souhlasím. V noci jsem často vzhůru i do 3 do rána a pak vztávat v 9 a začít dělat obět. Aspoň mám tolerantního přítele.
Ale i tak se už těšín až porodín i když mám panický strach co bude a jak to budu všechno zvládat.

Limetka82
Povídálka 14 příspěvků 22.12.14 19:08

Taky vás ty děti tak kopou? Malá se asi zbláznila…celkem dost to bolí. Strašně sebou mele, tak nevím, jestli se jí něco nelíbí, nebo co se děje… :,(

klosova.petra
Povídálka 40 příspěvků 03.12.15 13:31

Na to kopání si taky vzpomínám. Je to spíš tím, že má malo místa.

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny