Reklama

Kde jste se seznámili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 31.07.10 18:46
Kde jste se seznámili??

Ahoj,
můžete mi napsat, kde jste se seznámili se svými manželi, partnery či největšími láskami???
A kolik vám bylo??
Doufám, že se dozvím nějaká hezká nevšední seznámení, kuriozní místa, či prekérní situace..

Jinak my jsme se seznámili na vodě ( Berounka 18 let ) - takže mě poznal totálně nemožnou, upocenou a s loupajícím se nosem.. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 31.07.10 18:53

My neměli seznáímení originální, společný kamarád nás seznámil a pak jsme šli na pivo. Ale když jsem za NÍM druhý den šla na rande, tak jsem stála cca 2 metry od Něj a spadlo mezi nás hovno od nějakého ptáka:-D

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 31.07.10 18:54
Veruš1 píše:
My neměli seznáímení originální, společný kamarád nás seznámil a pak jsme šli na pivo. Ale když jsem za NÍM druhý den šla na rande, tak jsem stála cca 2 metry od Něj a spadlo mezi nás hovno od nějakého ptáka:-D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To je dost originální :mrgreen:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 31.07.10 18:56

To bylo před restaurací, kde jsme pak měli svatební hostinu :-D Ale pták měl štěstí, že mě nepodělal, že to trefil mezi nás :wink:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 31.07.10 19:02

Seznámila nás kamarádka a bylo na na silvestra.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 31.07.10 19:06

My jsme se úplně poprvé viděli při hraní Dračího Doupěte u mého bratrance se kterým MM chodil do třídy na střední. Ale nějak jsme si do oka nepadli, drahý byl zadaný a já jsem měla tou dobou docela šílený účes :mrgreen:

O pár let později jsme jeli na čundr do Jižních Čech - Karlštejn a tak. Měla jet s náma kámoška, kterou tehdy nějak doma nepustili nebo co (ano, v 18 letech :roll: :lol: ), tak bratranec přemýšlel, koho bysme vzali - potřebovali jsme šestého na slevu do vlaku - a vzpomněl si na drahého. Ten byl sice tehdy stále zadaný (což jsem nevěděla, neviděli jsme se od hraní DrD), leč jeho tehdejší přítelkyně nějak nechtěla jet, tak jel sám. Tam jsme si hrozně sedli a skamarádili se, pak jsme spolu chodili na hokej a tak, mezitím se drahý rozešel s tou slečnou (což jsem netušila, nějak jsme se o tom nebavili, nepřišlo mi, že by mě takový pěkný a o 6 let starší kluk mohl chtít, tak co, ještě by si myslel, proč vyzvídám takové věci :lol: ) a pak na výletě na kolách jsme spolu začali chodit :mrgreen:

soldi
Neúnavná pisatelka 17235 příspěvků 31.07.10 19:11

ahoj lizbeth, pekna tema :palec:
inac Tvoja mala ma strasne mudry pohlad :srdce:

jaaaj, a nase zoznamenie. mala som 19 rokov, pracovala som pre reklamku alfa a o par tyzdnov som mala odist na pol roka do skotska.
on- Kajo(25)- pracoval pre konkurencnu reklamku. a ja som hladala niekoho s kym stravim volny cas pred odchodom, vyslovene len na … :-P
a tak som si ho vyhliadla, lebo bol velmi pekny. kedze nase firmy obcas spolupracovali tak sme mali svoje cisla.
dali sme si rande- skoncili sme u neho doma, uvaril mi veceru, pozreli sme superstar a stravili spolu noc, to bolo presne tri tyzdne pred mojim odchodom.

ked nas jeho sef videl spolu, zacalo mu to vadit- ze vraj donasa informacie. a zacal na mna nadavat.

skoncilo to tak, ze kajo dal vypoved a siel pracovat do nasej reklamky(patri mojej mame). to som uz vsak odisla do skotska. po trojtyzdnovej znamosti sme sa pol roka nevideli. ale pisali sme si kazdy den siahodlhe maily.
bola to laska na prvy pohlad. ked som sa vratila, hned sme spolu zacali byvat. zajtra mame prve vyrocie svadby :srdce:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 31.07.10 19:14

Nic originálního.Šla jsem s kamarádkou na zábavu a její přítel nás tam seznámil.

káťa
Extra třída :D 12784 příspěvků 31.07.10 19:17

Tak tohle téma mě enormně zajímá, protože přemýšlím, kde všude se dá seznámit s normálním chlapem a tak doufám, že tžřeba načerpám nějakou inspiraci. :wink:
Bohužel moc příležitostí k seznámení nemám. Jsem s Luckou po rozvodu sama a dá se říct, že jsem buď v práci (kde všechny své kolegy již léta znám, takže tam nepřichází nikdo v úvahu) nebo s Luckou u nás na malé vesničce.Max. si vyjdu s přáteli, kde zase všechny léta znám a všichni jsou zadaní. :nevim:

Jinak s exmanželem jsem se seznámila při venčení psů- několikrát jsme se minuli, až jsme se jednou dali do řeči, naši psi si hezky hráli, tak jsme se domluvili, že někdy půjdeme venčit spolu …

janibubi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 19:26
Lizbeth píše:
Ahoj,
můžete mi napsat, kde jste se seznámili se svými manželi, partnery či největšími láskami???
A kolik vám bylo??
Doufám, že se dozvím nějaká hezká nevšední seznámení, kuriozní místa, či prekérní situace..Jinak my jsme se seznámili na vodě ( Berounka 18 let ) - takže mě poznal totálně nemožnou, upocenou a s loupajícím se nosem.. :mavam:

Ahoj,tak to my s moentalnim pritelem na netu,pomahal mi z Chorvactinou­,psaly sme si cim dal tim vic......pak kazdou volnou chvilku,videly se a zamilovaly se do sebe a ted sem u neho :mrgreen:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 31.07.10 19:28

My jsme byli oba členy stejné taneční skupiny… ačkoli jsme každý tančil s jiným partnerem, protancovali jsme se do manželství :mrgreen:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 31.07.10 19:32

Tak já ho poprvé viděla v baru:-)kde sem byla se s přítelem.Tam jsem brečela proto že sem zrovna nechala utratit psa.On mi řekl at jdu venčit druhej den jeho psa(samozřejmě sem šla bez přítele).Začlo pršet a tak jsme se schovali u něho doma.Už sem tam zustala :oops: 3 dny v kuse :oops: a pak si jela jen k bejvalému pro věci a nastěhovala sem se k současnému. :lol: .Je mi za to trochu hamba ale byla to hold láska na první pohled a zatim to vypadá že na celej život.No už sem to vydržela 9 let :mrgreen:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 31.07.10 19:33
BohunkaP píše:
My jsme byli oba členy stejné taneční skupiny… ačkoli jsme každý tančil s jiným partnerem, protancovali jsme se do manželství :mrgreen:

To je moc pěkně napsaný :srdce:

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 31.07.10 19:35
Veruš1 píše:
To bylo před restaurací, kde jsme pak měli svatební hostinu :-D Ale pták měl štěstí, že mě nepodělal, že to trefil mezi nás :wink:

Jsi mě fakt rozesmála :mrgreen:

My se seznámili v letadle. Letěla jsem pracovně do Londýna a můj drahý pilotoval. Po přistání za mnou vyběhl a bylo :lol: … Láska na první pohled, takové to " a pak z nebe z vyšších míst blesk světlo srdci dal" jak zpívá Lucka Bílá :mrgreen:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 31.07.10 19:36

Tak my se seznámili přes seznamku na netu.A byla to docela náhoda,protože ta měl fotku zezadu,tak jsem písla jestli by nebyla fotka zepředu a on že jo,tak poslal.Po týdnu jsme se sešli,postupně jsme se zamilovali,po půl roce jsem otěhotněla a začali jsme spolu bydlet a po 2,5 letém vztahu jsme se minulou sobotu vzali.Takže to všechno bylo hopem,ale mám toho nejúžasnějšího manžela. :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >