Kde koupit menší slunečník?

1192
23.6.08 19:26

Kde koupit menší slunečník?

Ahoj holky,

už jsem bezradná, proto zkouším tuhle možnost. Ve čtvrtek letíme k moři, chtěla bych koupit nějaký menší slunečník na pláž, abysme nemuseli platit za půjčování jejich, už od minulého týdne obíhám v Praze hypermarkety, sporty atd., ale všude mají jenom ty veliké zahradní. Nevíte někdo, kde se dá sehnat, kde by třeba měli i větší výběr velikostí?
Díky moc předem 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
23.6.08 19:52

kup si ho až na místě,my ho vždy pořídíme za pár korun a zase ho tam i necháme aby jsme se snim nemuseli tahat zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
23.6.08 20:08

Tak určitě v OBI, tam jsme kupovali malej - průměr 180 cm. Takovej akorát na pláž a pak mám ještě vlastně jeden z Makra a ten má asi jenom 150 cm průměr a oba stáli do 200 Kč/1 ks.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
24.6.08 12:30

Já viděla v neděli v Hypernově v akci, tuším za 98,–- Kč :roll:

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
24.6.08 15:36

Já bych se ze slunečníkem teda netáhla :! My si vždy slunečník+lehátka platíme, ale kdybych chtěla mermomocí svůj, tak bych ho koupila rozhodně až na místě - mají je v každým „supermarketu“ jakýhokoliv letoviska za pár „korun“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
24.6.08 19:41

Holky díky,

tak jsem manželovi dala tipy od vás a už ho máme doma. V Řecku, kam jedeme, na pláži chtěji 6EUR/den za půjčení slunečníku, když si to spočítám, to je za celý pobyt 1600,–, takže jsem ráda, že jsme ho tu za tu stovku koupili a klidně ho potáhneme s sebou, vždyť ho stejně necháme hned na odbavení s kuframa :) A právě, že jsme na místě, odkud je to do nejbližšího městečka dál, takže se mi tam asi hned první den nebude chtít hrnout.
No nic, ještě jednou děkuju všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
24.6.08 19:46

My jsme taky leteli se slunecniikem, folii jsme ho pridelali ke kufru a v pohode, mame ho z ikei.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama