Kde koupit party doplňky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 09.08.18 13:57
Kde koupit party doplňky

Holky prosím poraďte mi. V září budeme slavit narozeniny syna, dcery a přítele a potřebuju nakoupit party doplňky. Všude kam přijdu mají jen jednobarevné doplňky. Chtěla bych něco dětského, veselého. Buď přímo obchod nebo internetový. Děkuji moc moc :hug:

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 25 příspěvků 09.08.18 14:03

Něco maji v pepcu ???? jinak ja objednávám na aliexpresu

Blankaspl
Kecalka 213 příspěvků 09.08.18 14:04

Zkus superptakoviny.cz

Fonty
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 09.08.18 14:07

Já kupovala pár věcí v Tescu… mají to v rohu na konci jak jsou knihy

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 09.08.18 14:09

Pepco je na to dobřé tam mají barvené, jinak Tesco, globus, kaufland apod tam mají vždycky něco. U nás sou i specializované obchody s party dekoracemi ale tam sou zas ceny úplně jinde, sem chtěla pro sestru 2 balónky ve tvaru čísel a vyšlo by mě to snad na 500 :zed:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11678 příspěvků 09.08.18 14:18
@mayecka píše:
Holky prosím poraďte mi. V září budeme slavit narozeniny syna, dcery a přítele a potřebuju nakoupit party doplňky. Všude kam přijdu mají jen jednobarevné doplňky. Chtěla bych něco dětského, veselého. Buď přímo obchod nebo internetový. Děkuji moc moc :hug:

Zkus KIK. Někdy i v obyčejných papírnictvích toho dost mají.

Teresa.p
Kecalka 277 příspěvků 09.08.18 14:18

ted maji krasne v Kik.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 09.08.18 14:23

Děkuji moc :hug:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 09.08.18 14:32

@mayecka www.tarra.cz :palec:

axlpol
Závislačka 2708 příspěvků 85 inzerátů 09.08.18 14:35

Taky jsem viděla velký výběr v KiK… :pankac:

lucielorenc
Kecalka 345 příspěvků 7 inzerátů 09.08.18 14:37

Kupovala jsem v Pepcu a Kik za pár káček :)

Euforia
Kecalka 178 příspěvků 09.08.18 15:21

https://www.mojeparty.cz
Maji toho spouustu :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 15:47

Já nevim. Asi bych zkusila do googlu napsat “párty doplňky” a vybrala si z nepřeberného množství e-shopů, co tam vyjede :think:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 09.08.18 17:00

@Čičorečka to jsem i udělala ale někde chyběli kelímky, jinde ubrousky a jinde třeba balonky. A bohužel nemám na to koupit to v třech obchodech a platit 3× poštovné. Proto se ptám maminek na ověřené obchody.

CrazyOwl
Stálice 74 příspěvků 09.08.18 17:15

Objednávám na ebay nebo Aliexpress. Za pár korun a téma které potrebuji- velký výběr… U nás bývají požadavky hasiči, dinosauři, fotbal, jednorožci, vily…a v kamennych prodejnách většinou nic neseženu …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >