Kde koupit party doplňky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayecka
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 09.08.18 13:57
Kde koupit party doplňky

Holky prosím poraďte mi. V září budeme slavit narozeniny syna, dcery a přítele a potřebuju nakoupit party doplňky. Všude kam přijdu mají jen jednobarevné doplňky. Chtěla bych něco dětského, veselého. Buď přímo obchod nebo internetový. Děkuji moc moc :hug:

Reakce:
rendulinka3
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 14:03

Něco maji v pepcu ???? jinak ja objednávám na aliexpresu

Blankaspl
Kecalka 227 příspěvků 09.08.18 14:04

Zkus superptakoviny.cz

Fonty
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 09.08.18 14:07

Já kupovala pár věcí v Tescu… mají to v rohu na konci jak jsou knihy

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 09.08.18 14:09

Pepco je na to dobřé tam mají barvené, jinak Tesco, globus, kaufland apod tam mají vždycky něco. U nás sou i specializované obchody s party dekoracemi ale tam sou zas ceny úplně jinde, sem chtěla pro sestru 2 balónky ve tvaru čísel a vyšlo by mě to snad na 500 :zed:

Russet
Extra třída :D 13205 příspěvků 09.08.18 14:18
@mayecka píše:
Holky prosím poraďte mi. V září budeme slavit narozeniny syna, dcery a přítele a potřebuju nakoupit party doplňky. Všude kam přijdu mají jen jednobarevné doplňky. Chtěla bych něco dětského, veselého. Buď přímo obchod nebo internetový. Děkuji moc moc :hug:

Zkus KIK. Někdy i v obyčejných papírnictvích toho dost mají.

Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 09.08.18 14:18

ted maji krasne v Kik.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 09.08.18 14:23

Děkuji moc :hug:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 09.08.18 14:32
axlpol
Závislačka 2754 příspěvků 91 inzerátů 09.08.18 14:35

Taky jsem viděla velký výběr v KiK… :pankac:

lucielorenc
Kecalka 408 příspěvků 8 inzerátů 09.08.18 14:37

Kupovala jsem v Pepcu a Kik za pár káček :)

Euforia
Kecalka 207 příspěvků 09.08.18 15:21

https://www.mojeparty.cz
Maji toho spouustu :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 09.08.18 15:47

Já nevim. Asi bych zkusila do googlu napsat “párty doplňky” a vybrala si z nepřeberného množství e-shopů, co tam vyjede :think:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 09.08.18 17:00

@Čičorečka to jsem i udělala ale někde chyběli kelímky, jinde ubrousky a jinde třeba balonky. A bohužel nemám na to koupit to v třech obchodech a platit 3× poštovné. Proto se ptám maminek na ověřené obchody.

CrazyOwl
Stálice 74 příspěvků 09.08.18 17:15

Objednávám na ebay nebo Aliexpress. Za pár korun a téma které potrebuji- velký výběr… U nás bývají požadavky hasiči, dinosauři, fotbal, jednorožci, vily…a v kamennych prodejnách většinou nic neseženu …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >