Kde prodat umělé mléko

19
17.11.20 04:06

Kde prodat umělé mléko

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na to kde v současné době prodat umělá mléka. Před měsícem jsem si nakoupila zásoby a něco dostala ale bohužel se u syna objevil ATP… Snažila jsem se mléka nabídnout kde to jen šlo ale vždy mi inzerát zamítli jako závadný obsah. Ráda bych se jich „zbavila“, HA mlíčko jsou o poznání dražší a normální mléko udělá službu jinde za výhodnější cenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
480
17.11.20 05:45

Co marketplace na fb? Tady v bazaru, sbazar.
A co je, prosím, atp?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.11.20 06:17

ATP - atopický ekzém, vše co jste navrhovala tak mi bylo zamítnuto jako závadný obsah ač tam umělá mléka prodává někdo jiný tak zrovna mě vše stáhli… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
17.11.20 07:30

To je divne, ze by ti stahli inzerat a ostatnim nechali.Ja jsem normalne prodavala i kupovala tyto i ruzne potrav. doplnky na internetu. Napada me spis, jestli jsi nedala odnekud stazenou fotku apod. Podala bych znovu - na sbazar, bazos, sem nebo mimibazar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32262
17.11.20 07:50

Nabídni to na FB v místním bazarku.

Moje děti byly kojene, ale já jsem nějaké UM vyhrála a ještě mi jednou příbuzná nakoupila zásobu UM za zlomek ceny(řády korun za balení), dostala se k tomu náhodou jako zaměstnanec velkého obchodního řetězce. Já jsem to prodala za 50 procent tržní ceny, ještě ten den, kdy jsem to uveřejnila, byly pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28440
17.11.20 08:10

@Doris27
Jestli jsi ve větším městě, zkus nějakou skupinu maminek s dětmi na Fcb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
17.11.20 08:31

Na FB máme bazárek našeho města a okolí, občas tam prodej UM vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama