Kde rodit? Plzeň a okolí

32
26.2.21 14:17

Kde rodit? Plzeň a okolí

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s plzeňskými porodnicemi. Podle čeho jste vybíraly a hlavně spíše vaše zkušenosti s porodem a následnou péčí v dané porodnici. Jsem prvorodička, tak zatím žádné zkušenosti nemám. Děkuji moc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
26.2.21 15:00

Rodila jsem před necelým půlrokem v Mulačovce a příště tam pojedeme zase. Měla jsem štěstí na PA, u které jsme byli na předporodním kurzu (Míša) a bylo to super. I manžel má na porod samý dobrý vzpomínky, fakt jsme cítili, jak jsou všichni v pohodě a sehraní, takže jsem věděla, že jsme v dobrých rukách. Samozřejmě teď už bych měla pár dalších požadavků, ale to je spíš tím, že člověk už ví, do čeho jde.
Oddělení šestinedělí taky paráda, já se hojila dobře, takže jsem v podstatě pomoc sestřiček nepotřebovala - a sestry z novorozeneckýho byly moc fajn. Stačilo si říct a přišly, ukázaly, pomohly. Kromě asi tří hodin po porodu a ranních vizit jsem měla syna pořád u sebe, o každým vyšetření mi dopředu říkali a dělali je skoro všechny právě během těch ranních vizit, kdy měli všechny miminka u sebe.
Jen jsem byla fakt vděčná za to, že jsem si nabalila hromadu svačinek, protože jídla bylo teda na můj vkus málo - po porodu jsem měla hlad jako vlk a jakmile se mi nalily prsa, žrala jsem i dvakrát za noc. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
26.2.21 15:08

Děkuji moc za reakci. :) Jak dlouho dopředu je nutné porodnici vybrat/zamluvit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
26.2.21 22:42

Žádnou registraci po mně nechtěli, to se snad vyžaduje jen v Praze a pár dalších vybraných porodnicích. Moje doktorka mě už předala do péče porodnice, dala mi všechny zprávy a datum, kdy tam mám jít na ambulanci - a já noc předem začala rodit, takže o mě nikdo nevěděl, prostě jsem přijela a bylo. :D Jen mě dodneška mrzí, že jsem rodila tak rychle, že jsem si ani nestihla vyzkoušet tu jejich hlubokou vanu! Prý je nejhlubší v kraji, možná v celý republice. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.3.21 13:15

Dobrý den, přidávám se. :)
Jsem také prvorodička a znala bych některé názory na plzeňské porodnice. ;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.3.21 11:46

Ahoj,
Rodila jsme v lednu ve FN. A za mě paráda. Porodní asistentka hrozně příjemná a empaticka. Byla jsem prvorodička a porod jsem dík jejím radam a celkově jejího přístupu zvládla velmi dobre jak psychicky tak fyzicky. Na oddělení sestinedeli, co se tyče sester z gyndy tak super. Trochu slabší to bylo od dětských sester, tam předávání informaci bylo slabší. Ocenila jsem, ze jsem ležela na pokoji s někým, kdo měl zkušenosti s dětmi a pomohl mi první dny. Co jsem pochopila od maminek co tam byly drive, tak jsme jen chytly špatnou směnu. Oni si na přístup ostatních sester nemohly stěžovat. :palec: Kdybyste potřebovali víc info nebo něco konkrétního klidně napište :palec: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
18.3.21 13:31

Moc děkuji za informace. 🤗 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu