Kdo dá jméno Ema?

23.5.17 12:26

Kdo da jmeno Ema?

Krasne jmeno…a otazka zni, date jej i pres vysokou cetnost v posledni dobe nebo vyberete jine, ktere se vam az tak nelibi? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

533
23.5.17 12:29

@proletarka dcera se narodila v dobe, kdy uz jich bylo spoustu a vubec mne to nevadi/nevadilo a jmeno jsme dali. My jsme byly ve tride tri Lucky a nikoho to taky netrapilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3503
23.5.17 12:33

Pokud se ti libi, tak ho proste dej. Na nejakou cetnost bych se vykašlala, jmeno co se dava casteji bylo a bude vzdycky, jen se to ve vlnach meni… U nas v ulici jsou tri Emicky, ale co…Kazda ma jine prijmeni i osobnost…Je to hezke jmeno.

Ja mam Elisku, ta je dokonce v topce :oops: :P :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
23.5.17 12:34

Taky jsem dala i kdyz jich pry bylo v te dobe hodne. Ja ale zadnou neznala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
23.5.17 12:38

Mame temer rocni Emu a vedela jsem, ze jich je mraky, ale na zadnym jinym jmene jsme se neshodli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 12:40

@proletářka Ahoj, já uvažuju o Emě..přemyšlím, jestli klasicky české s jedním M a nebo dvěma MM..nevím kdy v tomto případě by slavila jmeniny..i přemýšlim nad Emilií..což je dost podobné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.5.17 12:41

Ema je fajn, ale Emma je hrozné, hlavně tvar Emmička :mrgreen:
a dala bych klidně jméno které je frekventované, se nebudu omezovat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.17 12:43

Máme doma Emu a nestává se nijak dramaticky často, že bychom potkávaly další. Ve školce je jediná. Já vyrůstala jako Tereza v 80.a 90.letech, kdy to bylo nejčastější jméno a také jsem tím nijak netrpěla.

• Nahlásit
  • Citovat
14480
23.5.17 12:43

Me se libi, v okoli zadnou neznam, ale osobne, kdyz sem vybirala jmeno tak sem se snazila brouzdat do tech mene pouzivanych :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
23.5.17 12:45

Kdybych měla dvojčata, tak dám Viktorii a Emu, jelikož je ale malá pravděpodobnost, že někdy budu mít dvojčata, tak bych Viktorii ani samotnou Emu nedala.
Jen se mi ty jména líbí k sobě a nedokážu říct proč… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
23.5.17 12:47

Ja dam Emu, prej je jich hodne, osobne zadnou neznam. Kdybych znala, dam ji stejne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
23.5.17 12:48

Mame skoro dvouletou a i kdyz se uz par let objevuje casto, v nasem okoli zadnou nemame ani starsi ani mladsi :) a jmen neni tolik aby se to proste nestavalo :D rekla bych ze kazde jmeno je nekde pro nekoho hit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 12:48

Dekuju za reakce. Nejhorsi na tom je, ze jedinou alternativu mame Terezu, kterych je jeste vice :P
EMMa me tenkrat zaujala, ale kdyby se jednou jmenovala treba Vomackova, tak by to bylo taky divne. Navic v mluvenem projevu dve M proste stejne nikdo nepozna, nic proti tomu ale jinak nemam ;-)
Jinak v okoli mam 5 Emicek :? Proto stale vaham…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 12:55

My máme Terezku a už by k ní žádné jiné jméno nepasovalo :D a že jich je hodně, mi vůbec nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
23.5.17 12:56

@proletarka My automaticky vyřazujeme jména, která jsou na prvních 15 příčkách v oblíbenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama