Kdo je na vině?

550
4.3.16 19:57

Kdo je na vině?!

Naše téměř dvouletá dcera poškrábalala obrazovku televize, dostala jsem za to od manžela obrovsky vynadáno. Namítla jsem, že není reálně možné dítě sledovat neustále, načež jsem se dozvěděla, že „na starosti mám jenom to dítě“ a že je to moje vina (zapomněl uvést, že na starosti mám jenom to dítě a DOMÁCNOST, včetně vaření jemu na každý den). Já tvrdím, že takové věci se prostě mohou stát a stávají. Chápu, že ho štvou ty peníze, co TV stojí, ale není možné za každou cenu někoho obvinit. Jaký je váš názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15727
4.3.16 20:00

Špatně jsi hlídala :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
4.3.16 20:00

Můj názor je ten že bych s ním vyběhla :pocitac: řekla bych mu že fajn, ode dneška se teda starám jen o to dítě a ty si vař a per sám. Určitě ho neposlouchej a neber si to za vinu, stávají se i horší věci :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1271
4.3.16 20:03

Vyprdla bych se na domacnost a hlidala jen to dite :lol:. Mozna jeste bych se jeden den ztratila, at si to vyzkousi sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291

@Markéta Fe Můj názor je, že mít televizi v dosahu dvouletého dítěte si o průšvih přímo říká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6754

Na vině je dcera a ty. Kdo jiný? :lol: Dítě, domácnost a vaření tady má na krku skoro každá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
4.3.16 20:04

Řekla bych mu, že ty budeš vařit jen tehdy, pokud on bude hlídat, aby se to už nestalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882

@Markéta Fe určitě za to nemůžeš :) takové věci se stávají a ještě toho bude. Mame všechen nábytek nový včetně sedačky a chapovi jsem vysvětlila, že jak přijde Dítě (je na cestě) tak bude pravděpodobně všechno počmárané nebo jinak zničené. Řekl že to chápe. Manžel by si měl promluvit s rodinou co ma taky dětičky aby věděl, že se tohle děje všude. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308

Slušně bych se mu omluvila, uznala svou chybu a pravila, že ode dneška skutečně budu dělat jen to, co je moje starost a to hlídání dítěte. Takže ať si laskavě vypere, vyžehlí a uvaří. A papáníčko by ode mne neviděl. A já bych se starala o dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
4.3.16 20:06

Meli by jste dat cenne veci dal od dosahu ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900

Uz v druhe diskuzi dnes pisu to same. Jsou to veci, ktere se stavaji. Chapu, ze je vam to lito, ze to stoji penize, ale je to jenom vec. Chapu prvotni rozhorceni, ale na obvinovanim jeden druheho nic nevyresite. Pojistku na blbost nemate?

Příspěvek upraven 04.03.16 v 20:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
@quinsley píše: Řekla bych mu, že ty budeš vařit jen tehdy, pokud on bude hlídat, aby se to už nestalo :mrgreen:

plus přiběhne každý dvě hodiny z práce, aby mohla zakladatelka na záchod, protože během těch pár minut se může stát cokoli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7881

@Markéta Fe

Má pravdu tvůj muž ;)

Příspěvek upraven 04.03.16 v 20:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
4.3.16 20:08
@evill píše:
Uz v druhe diskuzi dnes pisu to same. Jsou to veci, ktere se stavaji. Chapu, ze je vam to lito, ze to stoji penize, ale je to jenom vec. Chapu prvotni rozhorceni, ale na obvinovanim jeden druheho nic nevyresite. Pojistku na blbost nemate?Příspěvek upraven 04.03.16 v 20:07

pojistka na blbost se nevztahuje na věci zničené vlastním dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
4.3.16 20:08
@Markéta Fe píše:
Naše téměř dvouletá dcera poškrábalala obrazovku televize, dostala jsem za to od manžela obrovsky vynadáno. Namítla jsem, že není reálně možné dítě sledovat neustále, načež jsem se dozvěděla, že „na starosti mám jenom to dítě“ a že je to moje vina (zapomněl uvést, že na starosti mám jenom to dítě a DOMÁCNOST, včetně vaření jemu na každý den). Já tvrdím, že takové věci se prostě mohou stát a stávají. Chápu, že ho štvou ty peníze, co TV stojí, ale není možné za každou cenu někoho obvinit. Jaký je váš názor?

Uhlídat malé dítě/děti je někdy náročné. Ve chvilce něco pokreslí, nebo rozbijí.
Hlavní je, aby se jim nestal třeba nějaký úraz. :think:

Příspěvek upraven 05.03.16 v 08:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama