Kdo je taky mamča čekatelka?

29.3.07 10:58

Kdo je taky mamča čekatelka?

Ahoj všem maminkám a i mamčám čekatelkám,

v pondělí na kontrole mi doktorka řekla,že už jsem dost roztažená a tak vůbec a že do 14dní bych mohla klidně odrodit a to mám termín po 20.dubnu:-)tak jsem na to zvědavá a asi je to podvědomí,ale začínám se hrozně pozorovat a přemýšlím jestli už náhodou nezačnu ještě dřív:-)mám z toho takový pocit:-) jsem prostě matka čekatelka a i když si to celkem užívám a čtu si tady diskuze jestli se nechat nastřihnout a jestli masírovat hráz a jestli budu ječet na sále jak hysterka,tak mám prostě největší strach z toho aby byla ta moje kočička zdravá a nic víc mě netrapí.
Nebudu kecat,že se nebojim,bojim, ale už asi jinak…tak mě zajímá kdo je taky matka čekatelka a jak se máte Vy?
Přeji pěkný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12968
29.3.07 12:08

Ahojky, nejsem sice už čekatelka, ale musela jsem se usmívat :P Prožívala jsem to taky úplně stejně :wink: Když mi moje paní doktorka řekla, že už se další týden neuvidíme na kontrole, tak jsem byla štěstím bez sebe. Jen co jsem dojela domů, tak jsem měla děsnej strach. Celou dobu jsem se pořád pozorovala a přemýšlela, jestli náhodou už a bála jsem se, že to nepoznám :lol: Nakonec vše začalo úplně nečekaně :D
Přeju tobě i dalším maminkám čekatelkám pohodový, rychlý a nekomplikovaný porod a hlavně zdravá miminka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama