Kdo je teď v 5.-6. tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:20
Kdo je teď v 5.-6. tt?

Ahoj holky, je tady někdo, kdo taky před pár dny objevil pozitivní těhotenský test?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:29

Ja :-) Podle nejake kalkulacky jsem 6+0.

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 20.11.18 17:30

Anooo, je nás tady habaděj :D já 5+6 :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:34

Tak super, že se někdo ozval :) Viděla jsem už nějaké rozjeté skupinky, aleto už se mi nechce dočítat všechno :-D Já dneska 5+5 dle MS…na kontrole jsem ještě nebyla, ale hrozně se bojím, že to neklapne…protože už to neklaplo třikrát za poslední dva roky… kdy se chystáte na kontrolu vy?
Zakladatelka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:37

Ja jdu zitra. Ne, ze bych byla tak nedockava, ale muj dr.vetsinou objednava po mesici a ja bych potrebovala jit na dalsi 21.12. :-)

Sněženka25
Závislačka 3940 příspěvků 20.11.18 17:43
@Anonymní píše:
Ja jdu zitra. Ne, ze bych byla tak nedockava, ale muj dr.vetsinou objednava po mesici a ja bych potrebovala jit na dalsi 21.12. :-)

Tak super, aspoň už budeš vědět :) Já jsem teď na 0ČR s prvním dítkem, tak ani nemůžu nikam..ale asi si tam zítra zavolám a objednám na příští týden :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:46

@Sněženka25 Dneska a vcera me tak neprijemne picha v podbrisku, tak aspon budu mit klid :-)

Sněženka25
Závislačka 3940 příspěvků 20.11.18 17:50
@Anonymní píše:
@Sněženka25 Dneska a vcera me tak neprijemne picha v podbrisku, tak aspon budu mit klid :-)

To chápu, ale to k tomu patří :-)
A co další příznaky?
Mě se zvedla prsa a mám je citlivá, v podbříšku mě taky pobolívá, jsem unavená, ale hlavně jsem poprvé v životě zjistila, co to je pálení žáhy…u prvního nic a teď se kvůli tomu budím i ze spaní :) Ale nevadí, snesu všechno, jen ať nám to už tentokrát klapne :-)

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 20.11.18 17:52
@Anonymní píše:
Tak super, že se někdo ozval :) Viděla jsem už nějaké rozjeté skupinky, aleto už se mi nechce dočítat všechno :-D Já dneska 5+5 dle MS…na kontrole jsem ještě nebyla, ale hrozně se bojím, že to neklapne…protože už to neklaplo třikrát za poslední dva roky… kdy se chystáte na kontrolu vy?
Zakladatelka

Ja byla v pondeli ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 17:55
@Sněženka25 píše:
To chápu, ale to k tomu patří :-)
A co další příznaky?
Mě se zvedla prsa a mám je citlivá, v podbříšku mě taky pobolívá, jsem unavená, ale hlavně jsem poprvé v životě zjistila, co to je pálení žáhy…u prvního nic a teď se kvůli tomu budím i ze spaní :) Ale nevadí, snesu všechno, jen ať nám to už tentokrát klapne :-)

Prsa me boli priserne, skrunda mi porad v brise a jsem silene unavena. Vcera jsem vytuhla pri uspavani starsiho v osm a spala az do peti. A ted bych to klidne zalomila zas :-) A musim jist male porce, nebo me boli zaludek.
Drzim palce, aby ti to vyslo :-)

Sněženka25
Závislačka 3940 příspěvků 20.11.18 18:15
@Gaforia píše:
Ja byla v pondeli ;)

A to jsi byla kolik? A co bylo vidět?

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 20.11.18 18:23

@Sněženka25 5+5 a byla videt dutinka se zloutkovym vackem :srdce:

Sněženka25
Závislačka 3940 příspěvků 20.11.18 18:42
@Gaforia píše:
@Sněženka25 5+5 a byla videt dutinka se zloutkovym vackem :srdce:

Tak paráda, gratuluju apoň, že je mimi, tam kde má :)

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 20.11.18 18:52

@Sněženka25 ano, dekuji :hug: :srdce:
A preju vsem, at je vse v nejlepsim poradku :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 18:59

Holky co jste tehotne podruhe, jste v klidu nebo mate obavy? Ja pri prvnim tehotenstvi nic necetla, nic nezjistovala, samozrejme nepila a nekourila, ale jinak jsem byla v blazene nevedomosti. A ted jak prochazim diskuze a clanky, tak mam pocit, ze porodit zdrave dite je malem zazrak, jsem z toho docela obcas vynervena.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >