Čirý, hustý hlen v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajinac
Stálice 89 příspěvků 20.11.18 17:08
Čirý, hustý hlen v těhotenství

Hezký večer,

jdu si k vám pro radu. Jsem ve 13tt těhotenství a dnes mě trochu vyděsil výtok, nebo možná lépe hlen. Jednalo se o průhledný, velmi tuhý, táhlý a lepkavý. Nyní mi odešel podruhé a po větších kusech. Všude se píše a i dr mě na poslední kontrole upozornila, že příjde řidký a mléčný výtok, ale tohle je opak. Prosím nevíte, zda je to normální? Může to být i hlenová zátka?

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 20.11.18 17:56

@Ajinac já tedy mléčný výtok v těhotenství neměla, ale čirý a tekoucí, někdy jakoby s průhlednými kousky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >