Hcg 733 může být mimoděložní těotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikapaige
Povídálka 20 příspěvků 19.11.18 15:19
Hcg 733 může být mimo. Těhotná

Ahoj holky snažíme se s přítelem o mimi 5 mesicu a zda se ze se povedlo ale gyndař mě pořád straší na první prohlídce v levém vaječníků našel buť cystu a nebo mimoděložní. Tak jsem šla na krev a hcg je 733 myslíte že to je málo? A dnes na prohlídce něco našel v děloze malý váček. Jsem v 5tt+3 dny ale stale mě straší že jde o mimoděložní. Pokud našel v děloze tak to nemůže být ne? Žádné bolesti nemám jen ráno zvracení. Měly jste takovou zkušenost :? Díky za odpovědi :mavam:

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 19.11.18 15:21

V 5tt není hcg 700 málo. Od hodnoty 1000 bude něco vidět na utz. Pokud máš v děloze váček, bude to dobré, víc teď ani vidět nemůže. Počkej týden dva a bude i srdíčko ;)

Veronikapaige
Povídálka 20 příspěvků 19.11.18 15:26

@Kriss Tina ano objednal mě za 14 dní na sono malé pánve tak snad tam už bude něco vydět. Právě že o tom mimoděložním pořád mluví přitom žádné bolesti nemam :hug:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 68521 příspěvků 19.11.18 15:28

ano 733 může být mimoděložní. Nebo nemusí a může být normální. Pokud viděl něco v děloze, byla bych mírně optimistická. Nezbývá, než vydržet. Takhle malé mimoděložní nedělá bolesti.

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 19.11.18 15:30

@Veronikapaige takle malé mimodelozni nepoznáš, neboli to. Fakt nezbývá než vydržet, ale jestli viděl něco v děloze, byť jenom bublinku tak to vypadá nadějně ;)

Veronikapaige
Povídálka 20 příspěvků 19.11.18 15:39

@Kriss Tina byla to bublina asi 11 mm přesně nevím

Veronikapaige
Povídálka 20 příspěvků 19.11.18 15:42

@terinka4444 no právě že se toho bojím nechci mimo. a prysla bych o vejcovod a vaječník ne?

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 19.11.18 17:21
@Veronikapaige píše:
@terinka4444 no právě že se toho bojím nechci mimo. a prysla bych o vejcovod a vaječník ne?

Nemyslím hned na nejhorší,pokud je něco maličkého v děloze je mimoděložní nepravděpodobné,HCG zatím od povídá obojímu,cysta na vaječníku je v tehu bezna

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 19.11.18 17:22

@Veronikapaige To je nevýhoda běhat hned k lékaři. Na ultrazvuku není vidět nic a tak může padnout podezření na mimoděložní. Aspoň ke konci 6.tt je na kvalitním ultrazvuku jasné, zda je embryo v děloze či jinde. Nezbývá než vydržet do další prohlídky. Jestli už byl vidět váček v děloze, bude to dobré ;)

Veronikapaige
Povídálka 20 příspěvků 19.11.18 20:30

@Petule030 snad ano děkuji moc jste mi pomohly :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >