Kdo jste? - otázka u pracovního pohovoru

Anonymní
23.1.20 13:07

Kdo jste?

Kdo jste? Jak by jste na tuto otázku odpověděli u pohovoru? Nedávno jsem to zaslechla v jedné debatě v MHD a pořád di s tim lamu hlavu. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.1.20 13:10

Tak asi bych se popsala jako v inzerátu, kdybych se chtěla prodat :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:10

Máma, partnerka, dcera milovaných rodičů, sestra geniální holky, kuchařka, rozhodčí v domácích zápasech, domácí zdravotnická pomoc při tahání třísek, ambiciózní žena co chce pořád od života víc a víc, žádné ranní ptace, ani noční sova, ale věčně unavený holub :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
23.1.20 13:11
@Anonymní píše:
Kdo jste? Jak by jste na tuto otázku odpověděli u pohovoru? Nedávno jsem to zaslechla v jedné debatě v MHD a pořád di s tim lamu hlavu. 8o

Taková otázka nabízí velkou škálu odpovědí a to je asi cíl…
Jsem pracovitá se zájmem učit se nové věci nebo jsem pečlivá s důrazem na detail nebo jsem vytrvalá a důsledná… atd.
Ale jsem moc zvědavá, co píšou další.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
23.1.20 13:12
@Kattynka000 píše:
Máma, partnerka, dcera milovaných rodičů, sestra geniální holky, kuchařka, rozhodčí v domácích zápasech, domácí zdravotnická pomoc při tahání třísek, ambiciózní žena co chce pořád od života víc a víc, žádné ranní ptace, ani noční sova, ale věčně unavený holub :mrgreen:

Joooo, to taky - já to pojala na ten pohovor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
23.1.20 13:16

Ja tedy beru vse moc doslova, ale na otazku „Kdo jste?“, bych rekla sve jmeno a pripadne dodala, ze clovek. Chapu, ze na pohovoru bylo umyslem dostat jinou odpoved. Ale maji mi polozit otazku jinak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2920
23.1.20 13:16
@Anonymní píše:
Kdo jste? Jak by jste na tuto otázku odpověděli u pohovoru? Nedávno jsem to zaslechla v jedné debatě v MHD a pořád di s tim lamu hlavu. 8o

„Vsak jsem se Vam pred chvili predstavoval, ale kdyz jinak nedate, tak jsem Karel Patocka“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
23.1.20 13:19

Tak jestli je to uvodni otazka u pohovoru, tak bych na ni odpovidala asi podobne jako na otazku „Reknete nam neco o sobe…“ Takze ve zkratce shrnout vzdelani, vypichnout z nej nejaky zajimavy detail, to same u predchozich zamestnani, pak bych zkracene popsala sama sebe jakozto zamestnance. Ale mozna na to bude mit nekdo i jiny, treba vhodnejsi, nazor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
@luci.no píše:
Ja tedy beru vse moc doslova, ale na otazku „Kdo jste?“, bych rekla sve jmeno a pripadne dodala, ze clovek. Chapu, ze na pohovoru bylo umyslem dostat jinou odpoved. Ale maji mi polozit otazku jinak :lol:

taky tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729

Moc hezká otázka, ze které se dá hodně vytěžit. Stokrát lepší jak milionkrát ojeté „kde se vidíte za pět let“ nicméně neodpovím, jednak je to silně individuální a jednak osobní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:23

Já jsem já. Svébytný a svobodný člověk, žena. A to stačí. :lol: No, asi bych sítem neprošla, ale nicneříkající plky o tom, jak jsem matka, manželka, dcera,…fakt nemám ráda. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:24
@Lalelale píše:
Moc hezká otázka, ze které se dá hodně vytěžit. Stokrát lepší jak milionkrát ojeté „kde se vidíte za pět let“ nicméně neodpovím, jednak je to silně individuální a jednak osobní :)

Vždyť tato otázka je ojetá úplně stejně. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:28

To mi připomíná vtip ze základky, kdy k někomu přijdete, podáte ruku a zeptáte se kdo jste? - člověk - aha a jak se rozmnožujete? - sexem - aha, my podáním ruky :mrgreen: Nicméně taky nevim jak bych odpověděla u pohovoru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
23.1.20 13:38

Teda slysela jsem par otázek u pohovorů, ale ”kdo jste?” Teda jeste ne…no budu sledovat tohle tema…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:43

@Hanka1 To je teď nový hit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie