Hledání práce v Ostravě

Anonymní
22.1.20 14:36

Práce v Ostravě - jsem neschopná

Ahoj holky, prosím Vás je tady některá z Ostravy? Já jsem tady dva týdny, hned jak jsem se přestěhovala jsem začala posílat životopisy. Zavolali mě na pohovor do fabriky, alespoň zatím, já se práce neštítím, nechci sedět doma. Ale po včerejšku se cítím jako primitiv. Měla jsem se dostavit do společnosti Erwin, v Přívozu. Já nebyla schopná tam dojít! Nemohla jsem najít zastávku, která tam jezdí a nikdo z lidí mi neuměl poradit. Cítím se hrozně, jako totální pitomec. Já si snad ani práci nenajdu. Vždy se neumím ani dostavit do práce! :(

Chci se ještě zeptat, zda-li tady některá pracujete v Ostravě třeba v Hrabové, nebo v jiné fabrice a jak to dáváte? V pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

271
22.1.20 14:52

Ahoj, ja ti úplně rozumím, mé začátky v OV byly stejné. Dezorientovana, nevěděla jsem, jak se kam dostanu..Ale to si pak sedlo časem. Jinak teď bydlím v Jistebniku, malá vesnice asi tak 12 km od Ostravy. Kdybys chtěla pomoct, pokecat..klidně písni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 14:55

Pardon, ale vy jste si nezjistila dopredu tu zastávku? Kde je? Je potřeba si to dohledat a je také infolinka kterou jsem si našla na googlu za pár vteřin. Příště uz budete vědět že si to mate najít do předu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:00

A odkud jsi se prestehovala? Je to male mesto, uplne v pohode se v ni orientuje. A najit zastavku na Google trva par vterin. Bydlela jsem tam par let. Po nekolika dnech se v ni neda nevyznat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
22.1.20 15:02

Myslim, ze neni na tazatelku nutne reagovat podrazdene nebo ji napominat, stat se muze, clovek zazmatkuje nebo neco splete, jsme jen lide, unaveni, vystresovani, prepracovani. zakladatelko, zachovej klid, bude lip, chce to cas :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
22.1.20 15:08

Ono to není jen o Ostravě.
Příště nejlépe den předem si trasu projet a zajít se podívat, kde to je.
V dnešní době, kdy existuje i virtuální mapa, by to neměl být problém.

Když někam jdu poprvé, tak si to projdu na mapě dle netu a ještě si nesu vytištěný plánek včetně podrobných cestovních informací (MHD a tak).

Stalo se. Můžeš jim napsat omluvu.
Vždycky je něco poprvé.

Bydlím jinde, ale také mi pár let trvalo si zvyknout z pravoúhlých ulic sídlišt na lichoběžníkové a končila jsem úplně opačné straně něž jsem chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:16

@Anettgizmo Já jsi to našla dopředu. A i tak jsem prostě nevěděla tu zastávku najít..

• Nahlásit
  • Citovat
26244
22.1.20 15:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím Vás je tady některá z Ostravy? Já jsem tady dva týdny, hned jak jsem se přestěhovala jsem začala posílat životopisy. Zavolali mě na pohovor do fabriky, alespoň zatím, já se práce neštítím, nechci sedět doma. Ale po včerejšku se cítím jako primitiv. Měla jsem se dostavit do společnosti Erwin, v Přívozu. Já nebyla schopná tam dojít! Nemohla jsem najít zastávku, která tam jezdí a nikdo z lidí mi neuměl poradit. Cítím se hrozně, jako totální pitomec. Já si snad ani práci nenajdu. Vždy se neumím ani dostavit do práce! :(Chci se ještě zeptat, zda-li tady některá pracujete v Ostravě třeba v Hrabové, nebo v jiné fabrice a jak to dáváte? V pohodě?

Furt lepší než když máš schůzku ve Štrasburku a přiletíš do Lucemburku, jako se to povedlo kolegyni :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:31
@Anonymní píše:
@Anettgizmo Já jsi to našla dopředu. A i tak jsem prostě nevěděla tu zastávku najít..

Dobré je i mrknout na google mapy aby jste viděla jak vypadá okolí zastávky. A projet si klidně tu trasu jak jede mhd. Jinak vyrazit radši dřív. Dobrý nápad výše trasu si projet den předem. Chápu že se v novém městě nevyznate… Ale je důležitá příprava když je to pohovor. Na nákup dojet a pak bloudit je v klidu. :D však na to přijdete. Budte priste dobře připravená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:39

Zakladatelko. Ja mam mozna horsi orientacni smysl nez ty. Asi bych to vyresila taxikem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
22.1.20 18:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím Vás je tady některá z Ostravy? Já jsem tady dva týdny, hned jak jsem se přestěhovala jsem začala posílat životopisy. Zavolali mě na pohovor do fabriky, alespoň zatím, já se práce neštítím, nechci sedět doma. Ale po včerejšku se cítím jako primitiv. Měla jsem se dostavit do společnosti Erwin, v Přívozu. Já nebyla schopná tam dojít! Nemohla jsem najít zastávku, která tam jezdí a nikdo z lidí mi neuměl poradit. Cítím se hrozně, jako totální pitomec. Já si snad ani práci nenajdu. Vždy se neumím ani dostavit do práce! :(Chci se ještě zeptat, zda-li tady některá pracujete v Ostravě třeba v Hrabové, nebo v jiné fabrice a jak to dáváte? V pohodě?

Proto já pro jistotu když to místo neznám chodím s navigací :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1543
22.1.20 19:12

Zjistím si na mapy. Cz kde sídlí firma a vyhledam nejbližší zastávku která je poblíž.. Hodím zastávku odkud kam do idos. Cz a vidím jak mi to jede a kde prestupuji. Napíši si klidně i kolikatou zastávku vystupuji. Na Google maps se podívám po okolí jak to tam vypadá ať vím kam jedu a neztratim se. Telefon s aplikací mapy. Cz beru sebbou dají se stáhnout mapy a aplikace funguje ofline takže během přesunu kontroluji kde jsem a jestli se pohybuji správným směrem. Není možné se ztratit a pokud ano snadno naleznu cestu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama