Kdo může prodávat losy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 17.08.18 12:19
Kdo může prodávat losy?

Dd, mám dotaz. Mám malý krámek s dárkovými předměty. Mohu tu prodávat i zahraniční losy, které jsem nakoupila na Slovensku? Je prodej losů nějak regulován? Napsala jsem na MF a Živn. úžad, ale zatím nemám reakci, třeba někdo ví. Děkuji za informaci. :* :srdce:

Reakce:

ritterca
Kecalka 125 příspěvků 17.08.18 13:21

K těm losům potřebuješ terminál ne?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 17:54

@ritterca na stírací nepotřebuje…ani na ty,kde se o výhru hlásíš vypisovateli hry

macoxx
Kecalka 148 příspěvků 17.08.18 21:24

Nevím o tom že by byl prodej losů regulován, regulován je tisk losů, musí ho vyrábět některá ceninová tiskárna,co se týče výherní loterie,spíš bych se poptal na Slovensku o možnosti distribuce. Některé slovenské losy se tisknou u nás,hlavní výhra tam je 10000 € (Mona Lisa), bavím se o stíracích losech, nestírací snad se snad už ani nevyrábí,dlouho jsem je neviděl.

My taky vyrábíme stírací losy,dneska jsem zrovna dělal dvě zakázky :D pro Kofolu ale tam nejsou finanční výhry,to jsou losy pro podporu prodeje kde jsou věcné výhry,třeba ted' na začátek školního roku jdou vyhrát různé pomůcky pro děcka,pastelky,se­šity atd.ty větší firmy se v tom celkem vyžívají,pivo­vary,obchodní řetězce,fastfoody atd., kromě losů se dělají i různé slevové poukázky kde se dá setřít procentní sleva atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >