Kdo našel životního partnera 35+?

Anonymní
16.1.20 07:48

kdo našel životního partnera 35+?

Zdravím všechny přítomné. Mám čerstvě po rozchodu a potřebuju povzbudit. Bude mi letos 35, mám 8 letého syna. Našli jste nekdo v podobné situaci partnera, s kterým „už to prostě vyšlo“. Já mysela, že jsem ho měla ted. Byli jsem spolu dva roky. Nic zleho jsme si neudelali, jen se naše cesty rozešli. Určite se nechci hnát do dalšího vztahu ani hledat zadneho prevozníka. Chci se s tím srovnat a soustředit se na sebe. Ale zas takový hrdina nejsem, aby me nepřepadali myšlenky, že to zase nevyšlo a že kdyz se nekdy nekdo objeví, stejne to zase bude na chvili…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

688
16.1.20 07:58

Ano, moje sestra těsně před 40cítkou, chlapa 43 let s dítětem ve střídavé péči, a teď už spolu čekají miminko, sestře bude tento měsíc 41. Svatbu budou mít v červnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 08:06

Neboj, až bude ten pravý čas pro tebe, jistě někoho potkáš. Jo a věkem si ještě mladice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
16.1.20 08:09

Přesně tak, jsi mlaďoučká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 08:17

To ti asi nikdo neřekne, ale moji mamce bylo 41, když si našla nynějšího partnera jsou spolu 12 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 08:20

Ja nasla ve 39, ale zrovna ted jsme se rozesli po 6ti letech… taky nevim jak ted dal a jestli jeste nekoho potkam… :nevim:
Ty jsi jeste mlada ale.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 08:30

Dík holky, ale mlada uz fakt nejsem. Teda tím myslím mlada na začátky nejakého životního vztahu. Chtela jsem jeste jedno díte, toho uz se asi nedočkám. Vím, že ted vsechno vidím černě, ale i kdyz se na to snažím dívat realně, tak uz tomu spíš neveřím. I tak dekuji za povzbuzení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 08:33
@Anonymní píše:
Dík holky, ale mlada uz fakt nejsem. Teda tím myslím mlada na začátky nejakého životního vztahu. Chtela jsem jeste jedno díte, toho uz se asi nedočkám. Vím, že ted vsechno vidím černě, ale i kdyz se na to snažím dívat realně, tak uz tomu spíš neveřím. I tak dekuji za povzbuzení.

Neblazni, co mam rikat ja ve 45? Ale ja uz dite nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
14267
16.1.20 08:44

Život teprve po pětatřicítce začíná, tak nestresuj. Z mého pohledu jsi ještě mladé kotě. Takže dost těm poraženeckým řečem. Jediným problémem vidím tvé očekávání, že každý vztah má trvat do smrti. Proč? Randi, užívej, neřeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 08:49

Já a vdávala jsem se v 41 letech :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
14570
16.1.20 08:53

Já našla v 38, s osmiletou dcerou. Je to opravdu moje druhá polovička, i pro dceru miláček a náhradní tatínek. Mám pocit, že je to konečně fakt to právě ořechové.
Samozřejmě do budoucna člověk nevidí, máma měla ideálniho partnera celý život, v 60 náhle ovdovělá s taky musela najít sílu jít dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 09:00

@zoidberg Nejak me to randení uz nebaví, chtela jsem nekoho, s kym se nebudu muset kazdy pul rok poznávat. Chci mít vedle sebe človeka, kterému se můžu sverit, veřit mu, opřít se o nej, spolehnout se, vedet na co myslí, i kdyz mlčí… jasne, romantická predstava. Dobre, tak nemusí to trvat dosmrti, ale asi me to další a další poznávání uz nebaví, kdyz to stejne tak nejak plus mínus je vsude stejne..

@Anonymní píše:
Já a vdávala jsem se v 41 letech :kytka:
:potlesk: skvělě, gratuluji moc a moc :hug:
@káťa Blahopřeji, to krása :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 09:16

Já v tomhle souhlasím se @zoidberg
sem čerstvě rozešlá a dost mě to baví, ten klid a pohoda a když je mládě u tatínka, tak si zařádit jako za bezdětna. Vím, že to nebude trvat donekonečna, ale kde je řečeno, že s někým člověk zůstane navždy? I když to bude z počátku láska jako trám.
Myslím si, že v 35 letech přemýšlet nad tím, že se bojíš, že v 70 zůstaneš na starý kolena sama je trochu předbíhání…

Mám dokonce kamarádku, je jí přes čtyřicet, a ta říká, že radši bude co pět let šťastně zamilovaná, než se dvacet let potloukat ve vztahu, kde je sice láska, ale tak nějak vyčpělá :nevim: Děti má, na hnízdění kašle, prostě žije život tak jak jde…
A sme domluvený, že když zůstaneme samy, tak se v šedesáti sestěhujem, budem si půjčovat zuby a pomáhat si ze schodů a bude :jazyk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 09:20

@Mar__tanka1983 jasny, možná do tohoto stádia taky dojdu, jenže ted je to čerstvé a bolí to. Hele v 70 klidně uz sama budu, toho se fakt nebojím :lol:… spíš jsem chtela ten produktivní život prožít s nekym. Já umím být sama, nepotřebuju vedle sebe nekoho za každou cenu, abych splnovala normy nebo nevím co… o tohle mi nejde. A s kamaradkou souhlasím, taky radeji budu co 5 let zamilovaná, než v nefunkčním vztahu. Ale jeste radeji bych byla stale zamilovaná ve funkčním vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 09:26
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 jasny, možná do tohoto stádia taky dojdu, jenže ted je to čerstvé a bolí to. Hele v 70 klidně uz sama budu, toho se fakt nebojím :lol:… spíš jsem chtela ten produktivní život prožít s nekym. Já umím být sama, nepotřebuju vedle sebe nekoho za každou cenu, abych splnovala normy nebo nevím co… o tohle mi nejde. A s kamaradkou souhlasím, taky radeji budu co 5 let zamilovaná, než v nefunkčním vztahu. Ale jeste radeji bych byla stale zamilovaná ve funkčním vztahu

hele já ti nevim, jedinej funkční vztah, co okolo sebe mám, byla moje babička s dědou (děda nevlastní) a poznali se před padesátou. Jinak je to všude takový nějaký… :roll: Čím dál víc si myslím, že je to jen představa, že by lidi spolu dokázali dlouhodobě žít ve spokojeném svazku po celý život. Někdo to drží kvůli dětem, někdo z pohodlnosti, ze zvyku, ale těch opravdu i po letech krásných vztahů okolo sebe nevidím :?
Faktem ale je, že když už takové jsou, tak jsou to vesměs lidi, co se potkali až po čtyřicítce. Prostě během prvních vztahů a vychovávání dětí se nějak vyvinuli a pak na další kolo už věděli, co hledají…
třeba i ty budeš mít takové štěstí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama