Kdo očkuje proti neštovicím?

1718
24.1.20 21:27

Kdo ockuje nestovice

Ahoj chci se nechat ockovat na nestovice, kdo je ocmuje nasla jsem na netu, ze ockovaci centra, ale muj prakticky to nedela? Ze bych si treba u nej vyzvedla recept a v lekarne mi to prodali? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10507
24.1.20 21:30
@podzim píše:
Ahoj chci se nechat ockovat na nestovice, kdo je ocmuje nasla jsem na netu, ze ockovaci centra, ale muj prakticky to nedela? Ze bych si treba u nej vyzvedla recept a v lekarne mi to prodali? Dekuji :)

Nejdřív si nech stanovit protilátky, jestli to má vůbec smysl.
Mohla jsi je prodělat skrytě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
24.1.20 21:33

@Lucie_Sx to uz prave mam a neprodelala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
24.1.20 21:38

@podzim zkus se praktického zeptat, může tu vakcínu třeba objednat… Nebo ti doporučí kam se objednat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
24.1.20 21:43

@welovefashion zavolam si v pondeli a kdyz ne, tak se objednam do toho ockovaciho centra :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2765
24.1.20 21:43

@podzim praktik ti tu vakcinu po domluve objedna, stejne jako se objednavaji beznejsi ockovaci latky. U nas ale za posledni rok jsme treba nemeli nikoho, kdo by ji chtel, takze bych se nedivila, kdyby po tobe chtel zalohu, abys ji pak i absolvovala a on ji pak proslou nemusel vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
24.1.20 22:04

@bobulka88 nevis jak to dlouho trva to objednani? koukala jsem do toho ockovaciho centra a tam by meli volno uz pristi tyden.Ja to chci stihnout v lete se chceme zacit snazit o 2 dite, tak abych mela nejakou rezervu, kdyz ma byt nejaka doba, nez se zacneme snazit po ockovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2765
24.1.20 22:19

@podzim nam vakciny vozi jen jednou za tyden, nutny objednat tusim 2 dny predem. Takze asi to ockovaci centrum mas rychlejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
24.1.20 23:34

@bobulka88 dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
25.1.20 23:48

U nas obvodak da recept a vakcínu si normálně vyzvednu v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
27.1.20 21:13

Jen pro ostatni obvodak da recept a lekarna objedna, ale jelikoz mi rikal, ze pred 3 mesicema, vakcina nebyla moc k sehnani, tak jsem se objednala do ockovaciho centra a jdu pristi tyden :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat