Kdo rodil v Chrudimi v roce 2010?

Anonymní
9.3.10 15:16

Kdo rodil v CHR v roce 2010??

Ahoj maminy, budu už potřetí rodit v Chrudimi a chtěla bych vědět, jestli už jsou milejší sestry na novorozencích. Prý už tam nepracuje dr.Drahokoupilová( snad si to jméno dobře pamatuji :roll: ), takže tím by se mohlo dost zlepšit, ale sestry, co tam pracují už snad 30let dokáží být také pěkně nepříjemné, zdá se mi, že jsou dost zapšklé :jazyk: a vždycky jsem měla pocit, že „s tím miminem tak nadělám“.. prostě absolutně neřeší, že teď už je všechno jinak, než KDYSI a že na prvním místě by mělo být mimčo a ne jejich pohodlí. Ale vzhledem k tomu, že u porodu jsem měla bezvadný celý tým, tak ty sestry z novorozenců přežiju, máte někdo podobné zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8
9.3.10 15:18

jen přidávám podpis ke Kdo rodil v CHR v roce 2010

:oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
9.3.10 15:49

Mimochodem, nikdy jsem Chrudim neviděla psát jako CHR, ale jako CR. Zeptám se ale kamarádky, rodila tam nedávno. Ale nezdála se nespokojená, takže sázím na to, že to tam není špatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
9.3.10 20:30

ahoj, já teda v září 2008 naposled, ale spokojená jsem byla max. Podívej se na záložku porodnice, je tam myslím několik maminek, co v poslední době v Cr rodily.Na novorozencích je těch starších sester pomálu, navíc už jsi zkušená matka, tak si pomysli svoje, oni když je člověk nepotřebuje, tak ho do ničeho nenutí, já jsem věděla svoje, akorát jsem s dvojčaty trochu potřebovala zkraje pomoci s tím přikládáním současně. Ale byly moc ochotné, jen jedna „babča“, co tam zaskakovala, mě trochu rozhodila, když o zahnisaném očním kanálku Justinky řekla, že „tak hrozný oko dlouho neviděla“ a já chtěla, abychom šli co nejdřív domů, ale řekla jsem si, co mě může, čistila jsem, kapala a očíčko druhý den dobrý a šli jsme jak jsem chtěla 5. den po porodu /u císaře se dřív nemůže, měla jsem injekce proti embolce/.
Přeju dobrý porod a zdravé miminko a ať můžete domů co nejdřív!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
9.3.10 23:13

Omluva za CHR hlavně chrudimačkám, nevím, co mě to napadlo, psát to takhle.. :roll: . Jinak děkuji za příspěvky.. a zkušená matka už asi budu, ale stejně mě dost štve, když na těch sestrách vidím, že je to otravuje, jako by je štvalo, že za nich to bylo jiné.. ale vím, že všude je něco :nevim:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lindy
13.4.10 23:17

Ahoj, před 14 dny jsem porodila v Chrudimi a musím říct, že jak na sálech, tak v porodnici vyly sestry úplně v poho.

• Nahlásit
  • Citovat
21.4.10 16:04

porodnice CR

Také uvažuji o druhém porodu v CR. První v HB nebyl moc podařený… Bohužel ale moje kamarádka rodila v CR před 1,5 měsíce a spokojená teda vůbec nebyla. Prý tam jsou teď mladí doktoři z Pu, ti z CR jsou někde / nebo v té době byli/ na stáži… Myslím teď konkrétně s porodem…, takže ona nedoporučuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
25.7.11 19:48

Mám dotaz…platí se v chrudimi za otce u porodu? V době mého termínu porodu bude naše porodnice zavřená, takže zvažuju, do které porodky se nechám odvézt…z Pardubic mám strach, takže další volba padla na Chrudim.....jsou nějaké nové zkušenosti? Za každý příspěvek předem děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
25.7.11 20:01
Kakika píše:
Mám dotaz…platí se v chrudimi za otce u porodu? V době mého termínu porodu bude naše porodnice zavřená, takže zvažuju, do které porodky se nechám odvézt…z Pardubic mám strach, takže další volba padla na Chrudim.....jsou nějaké nové zkušenosti? Za každý příspěvek předem děkuji :kytka:

Ahojky,

rodila jsem v Chrudimi téměř před rokem a za otce u porodu se určo platí, platili jsme 500kč, myslím. Zkušenosti různé. Sestřičky na porodním sále byly hodný, bohužel jsem narazila na špatné lékaře u porodu, takže přístup z jejich strany špatnej, ale to si nevybereš. Znám holky, co se jim tu líbilo rodit, ale i ty, co by tu už nikdy nerodily. Všude v kraji se říká, že Chrudim je nejvyhlášenější v oblasti porodnictví. A setřičky na novorozeneckém byly různý. Některý bezvadný, některý zase spolkly moudrost světa Jinak z pediatrů se tam pohyboval primář, ten byl skvělej a pak nějaká mladičká lékařka, ta už moc fajn nebyla, ale asi na ni mám pifku, protože malé naočkovala špatně vakcínu proti TBC a měli jsme komplikace po očkování a zánět lymfatických uzlin. Držím palce, aby porod byl fajn, příště budu rodit také tu, snad už narazím na lepší porodníky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
25.7.11 20:08

No, na stránkách chrudimské porodky jsem právě žádné platby nenašla. Je tam něco i jako nadstandartní porodní box? S vanou nebo sprchou?
Vždycky je to o lidech, v hodnocení tady na emiminu vychází Chrudim zhruba stejně jako Hradec Králové a tady jsem byla spokojená. Pardubky jsou na tom hůř, navíc tam rodilo pár známých a jen jedna si nestěžovala, takže mám trošku vítr. Pokud to dobře půjde, jde jen o nějaké 4 dny, to by se snad přežít dalo :lol: , ale i tak mě dneska zjištění, že naše porodka bude zavřená, dost vyděsilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
25.7.11 20:44
Kakika píše:
No, na stránkách chrudimské porodky jsem právě žádné platby nenašla. Je tam něco i jako nadstandartní porodní box? S vanou nebo sprchou?
Vždycky je to o lidech, v hodnocení tady na emiminu vychází Chrudim zhruba stejně jako Hradec Králové a tady jsem byla spokojená. Pardubky jsou na tom hůř, navíc tam rodilo pár známých a jen jedna si nestěžovala, takže mám trošku vítr. Pokud to dobře půjde, jde jen o nějaké 4 dny, to by se snad přežít dalo :lol: , ale i tak mě dneska zjištění, že naše porodka bude zavřená, dost vyděsilo :mrgreen:

Jé, Kaki :mavam: :mavam: :mavam: Přimlouvám se za Chrudim :palec: Ségra tam rodila 3* (teda naposled v roce 2007, ale stejně :lol: ) a byla naprosto spokojená :wink: Takže já se přimlouvám, dělala tam moje druhá ségra i kamarádka a nemocnice je fajn celkově. A navíc - bych tě určo přijela navštívit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
25.7.11 20:45

No já teda nevím, ale já rodila v Chrudimi 2007 a 2009 a sestry se mohly rozkrájet, byla jsem moc spokojená. Protože jsem ale v 2007 byla v porodnici skoro 14 dní a často mě stěhovaly, tak jsem podruhé chtěla nadstandart a tam to bylo luxusní! Klídek, nikdo tam necoural, sestry super. Na vánoce 2010 jsem jim nesla přáníčko s dárečkem pro mimča, ráda na porodnici vzpomínám.
Drahokoupilová byl případ sám pro sebe, byla tam mladá doktorka, v pohodě. Akorát Kasal, to je taky síla, hrozně záleží jak se vyspí :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
25.7.11 20:47
Kakika píše:
Vždycky je to o lidech, v hodnocení tady na emiminu vychází Chrudim zhruba stejně jako Hradec Králové a tady jsem byla spokojená. Pardubky jsou na tom hůř, navíc tam rodilo pár známých a jen jedna si nestěžovala, takže mám trošku vítr. Pokud to dobře půjde, jde jen o nějaké 4 dny, to by se snad přežít dalo :lol: , ale i tak mě dneska zjištění, že naše porodka bude zavřená, dost vyděsilo :mrgreen:

Kakino, jsou tam tři porodní boxy, sprchu se záchodem mají všechny, vanu jeden. Všechny jsou vybaveny jinak shruba stejně, takže jako nadstandartní porodní box tam není, ale na šestinedělí jsou dva nadstandarty, mám i nějaké fotky toho nadstandartu kdybys chtěla, tak pošli SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
25.7.11 21:04

Já rodila v září 2010. Byla jsem nějakou dobu ubytovaná na takzvané hekárně (akorát mým představám o ponurých pokojích plných rodiček teda neodpovídala, byl to krásný pokojík se sociálním zařízením kousek od sálů :-) ). ROdila jsem zrovna v tom sále (boxy si představuju teda trochu jinak, tohle je prostě megapokoj do zelenobíla, mám i pár fotek kdyžtak) s vanou, akorát já ji neměla šanci využít. :-)
Měla jsem u porodu super sestry i doktory. Ale za ty 4 dny pobytu jsem si zažila i protivnou směnu PA(například madame Pavelkovou, jen doufám, že to není manželka Pavelky, protože to by mě švihlo, plus ještě dvě nepříjemnější, na jména si nevzpomenu). Jediná doktorka (ale neměla jsem u porodu), která mi nebyla sympátiš, byla Doležalová. U porodu jsem měla Pavelku :srdce: a Slavíčka a pak dvě mladé doktorky.

Sestry na novorozeneckém věsměs fajn, jen vysloveně dvě mi byly protivné od pohledu a jen promluvily, potvrdily protivnost. Ale sázím, že všude může být nějaká protiva.

No a otec platil 500Káčé. :-) Vyfasoval to jejich triko, vzal si svoje papuče a přišel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
25.7.11 21:35

Holky, jste zlaté :mavam: . Aspoň dneska budu moct usnout, ale já z toho měla strašné nervy, že bych rodila jinde než v HK. No a když mám naději, že mě Lucy přijedeš navštívit, tak je vybráno :hug: Určitě bych radši rodila v HK, přeci jen to mám z domu jen přes most :lol: , ale takhle se aspoň nebudu bát.
Nadstandart pokoj bych asi ani nechtěla, sama bych se nudou ukousala a dočista zbláznila :lol:

Na blby jsem narazila i tady v Hradci, ale převažovali pozitivní pocity, takže dopředu počítám s tím, že ne každý je sympatický, jsem ráda, že ale celková atmosféra vypadá dobře.

Ještě jedna otázka…co všechno sebou? Tady dávaji k dispozici košile, poporodní vložky..dle potřeby. V Chrudimi asi poporodní vložky sebou, že? Plíny pro mimčo a vlhčené ubrousky sbalené mám, jen abych případně pak nehonila chlapa po Chrudimi, aby ještě narychlo něco nesháněl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama