Kdo se chystá testovat?

28.11.18 13:13

Kdo se chystá testovat? ????

Ahoj holky, je tu někdo kdo se ted během pár dní chystá na test? ???? nějaké příznaky? Jak dlouho se snažíte? Ať nám to lip uteče :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.11.18 13:40

Já se nechystám, ale spis čekám, zda dostanu menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.18 13:47

No jo, jsem fakt zvědavá, nechráněný styk přesně o den později než před 3mi lety, tedy 12tý DC. Úplně stejné datum PM! Akorát ten úplněk proběhl tentokrát o pár dní dříve a ještě kojím toho šťastlivce, kterému se to tehdy podařilo (cyklus mám normální). No, ale podle mě to tehdy byla taková neuvěřitelná náhoda, která se přece nemůže opakovat, nebo ano??? Nijak se nesnažíme, jako jsme se nesnažili tehdy, mě by to stačilo až tak za rok..No, já budu zvědavá ještě alespoň 2 týdny, je to příliš čerstvé, ale tehdy se první příznak objevil vlastně už týden po a to náhlá citlivost prsů. Většinou se to stupňuje mírně od ovulace, ale tohohle si nešlo nevšimnout, i když svést na PMS ještě určitě ano ;) E.

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.18 14:39

Ja bych měla být cca 14 dpo, ale netestuju ovulaci, jen podle příznaků. Čekám MS tak v pátek, sobotu, kdyztak v neděli zkusím test.. Zatím necítím vůbec nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.18 14:40
@Anonymní píše:
No jo, jsem fakt zvědavá, nechráněný styk přesně o den později než před 3mi lety, tedy 12tý DC. Úplně stejné datum PM! Akorát ten úplněk proběhl tentokrát o pár dní dříve a ještě kojím toho šťastlivce, kterému se to tehdy podařilo (cyklus mám normální). No, ale podle mě to tehdy byla taková neuvěřitelná náhoda, která se přece nemůže opakovat, nebo ano??? Nijak se nesnažíme, jako jsme se nesnažili tehdy, mě by to stačilo až tak za rok..No, já budu zvědavá ještě alespoň 2 týdny, je to příliš čerstvé, ale tehdy se první příznak objevil vlastně už týden po a to náhlá citlivost prsů. Většinou se to stupňuje mírně od ovulace, ale tohohle si nešlo nevšimnout, i když svést na PMS ještě určitě ano ;) E.

Ty jo tři roky kojis? Já mám roční dítě a ještě jednou denně taky kojím, ale už to nějak pomalu ukoncim… Uz sem z toho celkem vyzdimana ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.18 15:05

Já budu testovat příští týden, ms má přijít v utery… snažíme se dva měsíce ☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.18 19:51

@Joujou94 jee tak super! My od srpna. V červnu neočekávaně tehotna, ale samo to odešlo po pár dnech… Tak jsme si řekli že to teda už zkusíme a zatím nic. Ale už bych chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.18 21:08

@Barbboraaa tak to mě mrzí. :( Ale určitě se to brzy povede, budu držet palce :palec:
No už dva dny mě bolí cely podbrisek a o nechuti k jidlu ani nemluvím …
Tak uvdime, dam vědět ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 10:55

@Joujou94 ja sem dneska 29 DC, minulej cyklus 30 dní… Necítím jinak nic, jen vodnatej výtok. A sem unavena, bolí mě hlava, ale to se ani nedivím jelikož mi dává zabrat první dítě ???? tak sem dost zvedava co test, zkusím v tu neděli, ale asi at to radši dostanu než čekat sto let na MS :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 15:09

@Barbboraaa dej vedet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 18:33
@Joujou94 píše:
@Barbboraaa dej vedet :palec:

Jee promiň, já sem tady ten měsíc nebyla… No dostala sem to na termín presne ten další den. A tento měsíc zas čekám co bude :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 19:57

@Barbboraaa já jsem dva dny do ms a podívej  :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 20:04

@Joujou94 to je paráda! Krásně silný na to že ještě není zpoždění :) ja to mám dostat zítra. Zatím nic… Uvidím co přinese nový rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 20:19

@Barbboraaa dej vědět :palec: držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 20:23

@Joujou94 moc dekuju! Strasne bych si to přála

• Nahlásit
  • Citovat