Kdo získá dítě do výhradní péče?

Anonymní
14.11.19 20:44

Kdo získá dítě do výhradní péče

Ahoj. Mám dotaz. Jsem rozvedená a exmanžel mi oznámil, že se bude stěhovat do svého rodného města,100 km odsud Máme 2 syny (2 A 4)o děti se starám převážně já. Kluky si bere občas v týdnu pár hodin a každý druhý víkend. Teď mi oznámil, že chce zažádat o svěření děti do jeho péče. A děti vezme sebou.Tady mají zázemí, kroužky, školku, kamarády..atd..Myslíte si, že má otec šanci získat děti do jeho péče? Moc se bojím. děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7865
14.11.19 20:49

Pochybuju, že soud dá jen tak děti jednomu z rodičů, který se zrovna hodlá s nimi stěhovat…co máte v rozsudku?
Myslím že spíš budete u soudu upravovat styk s dětmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
14.11.19 20:50

Myslim ze je nechaji Tobe, pokud je u Tebe vse v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
14.11.19 20:50

A už máš děti svěřené do péče? Nemyslím že by je dostal výhradně do svoji péče, maximálně může dosáhnout střídavky, ale když se stěhuje tak daleko tak pochybuji i v to, děti jsou malé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
14.11.19 20:53

Dle mého názoru je soud nedá do péče výhradně jednomu rodiči. To není v zájmu děti.

Ale píšeš že tam mají skolku, kamarády…Na tyhle vazby se u takhle malých dětí dle mého nehraje. Ale tady je daleko důležitější vazba a to mateřská. Maximálně střídavka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:54

@Kriss Tina Děkuji. Zatim máme společnou péči, do teď jsme se dohodli, ale v tuhle chvíli jsme na nože a dohoda není možná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:56

@vertunka Moc děkuji. Opravdu se bojím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 20:59

Vylucnou peci manzel dostal, kdyz matku jeho ditete zavreli za umyslny nasilny trestny cin… pokud jeden z rodicu neni narkoman, potvrzeny psychopat nebo neco podobneho, tak vylucna pece opravdu neee. A 100 km neni zas takova dalka. Manzel to jezdil za ditetem 2× tydne. Mesicne 1600 km jen kvuli diteti a alimenty toto opravdu nezohlednuji.

• Citovat
  • Nahlásit
7865
14.11.19 21:01
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Děkuji. Zatim máme společnou péči, do teď jsme se dohodli, ale v tuhle chvíli jsme na nože a dohoda není možná.

No tak neváhej a zazadej taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
14.11.19 21:04
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Děkuji. Zatim máme společnou péči, do teď jsme se dohodli, ale v tuhle chvíli jsme na nože a dohoda není možná.

Tak zazadej o svěření do své péče, ideálně dřív než ex. Ať máš aspoň viditelnou snahu děti získat a ne jen, že čekáš jak to teda dopadne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 21:07

@pannda Já už jsem o ní zažádala včera přes mého právníka.

• Citovat
  • Nahlásit
1167
14.11.19 21:10
@Anonymní píše:
@pannda Já už jsem o ní zažádala včera přes mého právníka.

A podali jste to i s návrhem na předběžné opatření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
14.11.19 21:12

Pokud se o deti staras tak ne, neboj. Ani stridavku mu na tu dalku nedaj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 21:13

@Jeremi Myslím že ne.To mi ani právník nenavrhnul.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 21:14

@Mika.ella1 Moc děkuji. Jsem z toho už zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat