Kdy byla ovulace dle grafu?

Bllanča
23.3.10 13:30

Kdy byla ovulace dle grafu?

Ahoj všichni,
měřím si už nějakou dobu bazální teplotu, chtěli bysme s manželem brzy druhé mimi. Bohužel se potýkám s problémem - krátká luteální fáze. Nyní mě však napadlo, že moje ovulace je možná dřív, než vzestup teplot a krátká luteální fáze to tím pádem nemusí být. Nejsem si ale vůbec jistá, proto bych byla moc ráda, kdybyste se mohli kouknout na můj graf a říct, kdy byla podle vás ovulace, vzhledem k teplotám i subjektivním pocitům…Graf přikládám jako foto, jestli se mi to podaří…
Moc díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Bllanča
23.3.10 13:32

Foto grafu

Foto grafu

• Nahlásit
  • Citovat
7592
23.3.10 13:34

řekla bych že 14 nebo 15 den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326
23.3.10 13:35

Řekla bych to stejné. 14 nebo 15 den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bllanča
23.3.10 13:58

podle čeho byste to posuzovali? Podle hlenu?

• Nahlásit
  • Citovat
7592
23.3.10 14:01

podle nejnižší teploty - více na http://merenibt.xf.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
23.3.10 14:06

U tohohle grafu fakt nevím…
zkus používat www.fertilityfriend.com, tam se ti to vyhodnotí samo - mě to pomohlo, jsem v 31tt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9208
23.3.10 15:50

Podle grafu nevím, ale vidím, že před MS několik dní špiníš. To není dobře, svědčí to o nedostatečné funkci žlutého tělíska=málo progesteronu. Proto máš i tu lut. fázi kratší. Zajdi si k dr., dá ti na to Duphaston nebo Utrogestan, který se bere po ovulaci až do MS. Bez toho se obávám mimi nebude, taky jsem to tak měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8451
23.3.10 16:16

Taky bych řekla podle teploty tak 15 den. Ale lut. fáze je fakt krátká. Rozhodně bych s tím zašla k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
23.3.10 17:07

Ahoj,
já bych to tipla na 15.den. Zkus si to přepsat do grafu na www.fertilityfriend.cz a ono ti to vyhodnotí samo.
Každopádně bych problém též viděla v tom 5 ti denním špinění před MS. Jestli to takhle míváš pravidelně, tak bych zamířila co nejdříve k doktorovi, vyfasuješ Duphaston či Utrouš a určitě se zadaří :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bllanča
25.3.10 08:55

No to špinění mě trápí už asi 5.cyklus, vlastně od ukončení kojení. Jenže můj doktor mi chce napsat HA, což absolutně nechci :-/. Zkouším se léčit bylinkami a homeopatiky, ale zatím nic moc úspěch..

• Nahlásit
  • Citovat
Bllanča
25.3.10 08:57

A kde to na těch stránkách najdu? Nějak se v tom nevyznám..

• Nahlásit
  • Citovat
13100
25.3.10 08:58

Tak zkus změnit dr. Řešení hormonálních problémů HA je na nic, protože po vysazení se to obvykle vrátí do starých kolejí a jsi tam kde jsi byla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13100
25.3.10 09:00

Jo, ještě k tomu fertilityfriendu - on ti to taky nevyhodnotí 100%, měla jsem podobně rozházené teploty jako ty a často mi tam jen naznačil, kdy asi mohla ovu být a někdy to bylo i jindy než skutečně byla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9208
26.3.10 10:09

Blančo tak mu řekni, že HA nechceš, že se snažíte o další dítko. A popiš mu to špinění, ať ti dá ty prášky, pokud ne, tak ho změň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama