Reklama

Příznaky těhotenství tak brzo po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 22.03.10 16:26
Prosím o radu

Ahojky holky :-)
chci se Vás zeptat je možné aby se příznaky těhu objevovaly tak brzo po ovu? .Nemyslím nic hrozného akorát šílenou únavu. Ta mě od včera pěkně trápí skoro po celý den pořád jen zívám a připadám si jako bych celou noc včera ani dneska nespala. Krom toho mě ted odpoledne z ničeho nic když jswem šla na MHD docelsa začalo tak divně bolet píchat v okolí pupíku a to bylo teda dost nepříjemné, ale když jsem se zastavila takto bylo ok a bylo to jen při chůzi, ted už je to ok. Vím možná je to blbost,ale třeba jste některá měla taky takové problémy.Posílám ještě graf
 http://www.fertilityfriend.com/home/28b54b

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 22.03.10 17:09

pokud se snazis o mimi, najednou si zacnes vsimat veci, na ktere jsi driv hazela bobek. takze najednou te vsude picha taha, prsa boli, unavena, malatna … ale ono to tak bylo vzdycky jen jsi tomu nevenovala pozornost.

vim o cem mluvim, jasne tehotenske priznaky jsem mela po celou dobu sveho 1,5 leteho snazeni, tedka po porodu nic nic nic (MS uz mam).

kopretinka27
Povídálka 41 příspěvků 23.03.10 20:44

Ahojky,
nechci ti dávat falešné naděje, ale já to píchání u pupíku měla na začátku těhotenství taky. Ještě před očekávaným termínem menstr.Tak hodně štěstí, papa :mavam:

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 25.03.10 14:08

Taky si myslím, že pokud se člověk upne na příznaky těhotenství, že se začnou objevovat a vše co se ti děje začneš připisovat případnému těhotenství. Mě se to samotné stalo několikrát. Dokonce mě i začala pálet žáha, což se mi děje jen v těhu :lol: a těhotná jsem nebyla. Ale každopádně držím pěsti :palec:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 25.03.10 14:11

přesně tak, těhotenské příznaky se dají lehce vsugerovat :-P

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 26.03.10 06:50

O tom bych mohla napsat román. Já měla dokonce běhěm dvou měsíců slabě pozitivní test, nevím jak je to možné, už si říkám, že jsem si je tam v hlavě dokreslila :lol:

Jankaxx 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.10 23:35

Ahojky, já jsem na tom asi dost podobně! Celý týden jsme se s partnerem snažila, protože jsem měla mít ovulaci… a teď mě bolí prsa a dloubá v podbřišku… a přijde mi, že mám citlivý nos na pachy… ale to bych musela být tak max 6 den od oplodnění ?! taky se bojím abych si to nevsugerovávala… tak uvidíme jestli menstruace přijde! Já už jsme bohužel 2× potratila (ve druhém a třetím měsíci)… s otěhotněním jsem problémy neměla a to jsem si ovulaci nějak nehlídala… no tak držím nám všem snažilkám pěstičky :wink:

Jankaxx 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.10 23:36

Ty už vlasně musíš vědět jak to dopadlo :-) protože jsem si všimla, že příspěvek je z konce března… Pochlubíš se :hug:

IvčaIva
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 23.12.10 13:22

Kdybych se řídila příznaky raného těhotenství, tak jsem těhotná za poslední půlrok už nejmíń potřetí :-D
Te´d už jsem se z toho přílišného pozorování se poučila, člověk je pak míň zklamaný, když se při každém píchnutí na těle nepovažuje hned za těhuli :wink: Ale každá jsme jiná, u někoho se tak těhotenství samozřejmě může projevit hned v prvních hodinách.

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 27.08.18 01:30

Holky, kdyz mam ovulaci 20. Den cyklu, ktery trva 31 az 32 dni… je mozne otehotnet? Me prijde ze za tech 11 ci 12 dni to vajickk ani nestaci doputovat a zahnizdit, ze uz ho musi odplavit menstruace… normalne byva ovulacd spis treba trinacty drn cyklu..
Ale dvacaty? Da se otehotnet i v nem?

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 27.08.18 04:08
@Niemeyer píše:
Holky, kdyz mam ovulaci 20. Den cyklu, ktery trva 31 az 32 dni… je mozne otehotnet? Me prijde ze za tech 11 ci 12 dni to vajickk ani nestaci doputovat a zahnizdit, ze uz ho musi odplavit menstruace… normalne byva ovulacd spis treba trinacty drn cyklu..
Ale dvacaty? Da se otehotnet i v nem?

Samozřejmě,že dá.Treba si mela ovulaci posunutou.Ja mam ovu 16den cyklu.Tento mesic sem mela 18.

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 27.08.18 04:14

Jo a cyklus mam taky 30-31 dní :) proste opozdena ovulace a tim padem pocitej i s opozdenou ms.Tedy,jestli se nezadari :)

svapi
Kecalka 478 příspěvků 27.08.18 06:43

@Niemeyer ahoj, je to možné.. já měla ovulaci 23DC a cykly dlouhé 30-32 dní.. a jsem těhotná :) taky jsem se bála krátké lutealni fáze, ale neboj, ty jsi na tom ještě líp než já! :)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 27.08.18 09:35

@Niemeyer měla jsem nepravidelný cyklus, ale díky BT vím, že mám luteální fázi 10 dnů. Jsem těhotná a ovulace byla 22DC.

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 27.08.18 13:54

@jaaaninda :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >