Kopie - Snažilky 2010

Fotoalbum tématu (301) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 17:27
snažilky 2010

ahojky snažilky, zakládám tuhle diskusi pro nové snažilky! holky jsou všude zaběhlé a mě se nechce dočítat ty kvanta stránek :-D jsem tu delší dobu, ale dlouho jsem tu nebyla :oops: s přítelem už pul roku nepoužíváme ochranu, ale stale nic! miminko bych hrozně chtěla! :-( tak holky pokud budete chtít tak se přídejte budu jen ráda! :lol:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 897 Další »
Reakce:
akydo
Závislačka 2591 příspěvků 19.03.10 18:34

Ahoj kimilo…tak Ti přeji,aby se vaše diskuze rozjela a potkaly jste se fajn holky, které se budou podporovat… jako jsme to měly my ve Snažilkách 2010.A přeji úspěšné snažení.....

kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 18:40

akydo děkuji :huban: ty se nepřidáš??

radulline
Stálice 53 příspěvků 19.03.10 19:02

Ahojky, občas jsem zde zašla jako neregistrovaná a pročítala diskuze. Teď jsem se zaregistrovala…Pat­řím taky do snažilek, asi 3 měsíce… :-) Vysadila jsem HA a snažíme se o mimíska. Zatím bez úspěchu :-( Pořád doufám, že to nebude dlouho trvat a naše přání se stane skutečností. :wink:

kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:15

radulko, tak tě tu vítám :palec: a neboj miminko budeme mít! já jsem ted začala baštit babyplan a pít kontryheloví čaj tak doufám že to k něčemu bude :-D

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 19.03.10 19:48

Ahoj holky, tak já se k vám taky přidám. Chodím sice už jinde, ale tam už je to samá těhulka a začíná mi tam být smutno, tak si ráda popovídám i tady.
Já už dva raubíře mám a od července 2009 se snažíme o další. Povedlo se sice hned napoprvé, ale v 8tt jsem potratila. Takže pořád čekáme na třetí zázrak…

kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:52

ikulko, vítám tě tu :palec: je mi líto že jsi potratila :-( já měla zase mimoděložní těu a přišla jsem jak o miminko tak i o jeden vaječník :cry: neboj ted se nám to povede a budeme mít zdravé a krásné miminka :palec:

kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:56

já ted čekám na ms. má dorazit 25.3 tak doufám že nepřijde :mrgreen: tak já se s váma loučím běží na bus a pak do práce tak papa zíra písnu :mavam:

radulline
Stálice 53 příspěvků 19.03.10 21:14

Holky, tak vidím, že jste si svoje prodělaly. Budu vám držet palce :-) My jsme začali o mimi mluvit během Vánoc. Říkali jsme si s mým budoucím mužem, že to zkusíme a uvidíme. Máme 1. května termín svatby. Snažím se být v klidu…Zatím ale menses probíhá nic moc, než na co jsem byla zvyklá, když jsem nebrala HA. Tak uvídím, jak bude teď probíhat. Někde jsem četla, že to může trvat až 6 měsíců než se vše upraví. 8-o
Tak zatím papa, budu se těšit na rozrůstání naší diskuze. :mavam:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 19.03.10 21:27

Radulline já jsem s prvním synem otěhotněla hned po vysazení HA, další ms už se nedonala. Zato teď si to vybírám… na druhého jsme čekali 2 roky a tentokrát to nevypadá o moc líp. Ale u mě je docela problém v dlouhých cyklech.

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 20.03.10 06:40

ahojky

já bych se taky přidala, nevím sice jak budu stíhat, ale tak aspon občas :wink:

kimilko..i já mela mimodeložní , a zjistilo se že mi ovuluje strana bez vejcovodu, mám po lapárce, čekám na 6 tehu,4 nevyšly jedno je v metříku- apokud chcete podrobnosti najdete vše na profilu v mých deníčcích

chodíme na genett,ted tam jdu v pondelí pak 11 dc na uzv, a skusí 1× inseminaci..ikdyž se mi zdá zbytečná ..protože si říkám že tam breberky nedobehnou když tam není vejcovod, a pak pujdem na ivf

kimila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 16:03

ahojky, to je mi moc líto že ti to tolikrát nevišlo :-( doufám že mě nečeká tohle taky :roll:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 20.03.10 18:12

PetroL ahooooj :mavam: .

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 20.03.10 18:59

kamil akorát stím jedním se dlouho tehotní no :lol:

ikul tebe nešlo přehlídnout, já přemejšlela už dýl kam se zase zavrtat, když už sme tam mezi posledními

radulline
Stálice 53 příspěvků 20.03.10 21:52

HOLKY, to zvladneme…nam se to podari :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 897 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >