Reklama

Kopie - Snažilky 2010

Fotoalbum tématu (301) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 17:27
snažilky 2010

ahojky snažilky, zakládám tuhle diskusi pro nové snažilky! holky jsou všude zaběhlé a mě se nechce dočítat ty kvanta stránek :-D jsem tu delší dobu, ale dlouho jsem tu nebyla :oops: s přítelem už pul roku nepoužíváme ochranu, ale stale nic! miminko bych hrozně chtěla! :-( tak holky pokud budete chtít tak se přídejte budu jen ráda! :lol:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 897 Další »

Reklama

Reakce:

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 19.03.10 18:34

Ahoj kimilo…tak Ti přeji,aby se vaše diskuze rozjela a potkaly jste se fajn holky, které se budou podporovat… jako jsme to měly my ve Snažilkách 2010.A přeji úspěšné snažení.....

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 18:40

akydo děkuji :huban: ty se nepřidáš??

radulline
Stálice 53 příspěvků 19.03.10 19:02

Ahojky, občas jsem zde zašla jako neregistrovaná a pročítala diskuze. Teď jsem se zaregistrovala…Pat­řím taky do snažilek, asi 3 měsíce… :-) Vysadila jsem HA a snažíme se o mimíska. Zatím bez úspěchu :-( Pořád doufám, že to nebude dlouho trvat a naše přání se stane skutečností. :wink:

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:15

radulko, tak tě tu vítám :palec: a neboj miminko budeme mít! já jsem ted začala baštit babyplan a pít kontryheloví čaj tak doufám že to k něčemu bude :-D

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 19.03.10 19:48

Ahoj holky, tak já se k vám taky přidám. Chodím sice už jinde, ale tam už je to samá těhulka a začíná mi tam být smutno, tak si ráda popovídám i tady.
Já už dva raubíře mám a od července 2009 se snažíme o další. Povedlo se sice hned napoprvé, ale v 8tt jsem potratila. Takže pořád čekáme na třetí zázrak…

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:52

ikulko, vítám tě tu :palec: je mi líto že jsi potratila :-( já měla zase mimoděložní těu a přišla jsem jak o miminko tak i o jeden vaječník :cry: neboj ted se nám to povede a budeme mít zdravé a krásné miminka :palec:

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 19:56

já ted čekám na ms. má dorazit 25.3 tak doufám že nepřijde :mrgreen: tak já se s váma loučím běží na bus a pak do práce tak papa zíra písnu :mavam:

radulline
Stálice 53 příspěvků 19.03.10 21:14

Holky, tak vidím, že jste si svoje prodělaly. Budu vám držet palce :-) My jsme začali o mimi mluvit během Vánoc. Říkali jsme si s mým budoucím mužem, že to zkusíme a uvidíme. Máme 1. května termín svatby. Snažím se být v klidu…Zatím ale menses probíhá nic moc, než na co jsem byla zvyklá, když jsem nebrala HA. Tak uvídím, jak bude teď probíhat. Někde jsem četla, že to může trvat až 6 měsíců než se vše upraví. 8-o
Tak zatím papa, budu se těšit na rozrůstání naší diskuze. :mavam:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 19.03.10 21:27

Radulline já jsem s prvním synem otěhotněla hned po vysazení HA, další ms už se nedonala. Zato teď si to vybírám… na druhého jsme čekali 2 roky a tentokrát to nevypadá o moc líp. Ale u mě je docela problém v dlouhých cyklech.

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 20.03.10 06:40

ahojky

já bych se taky přidala, nevím sice jak budu stíhat, ale tak aspon občas :wink:

kimilko..i já mela mimodeložní , a zjistilo se že mi ovuluje strana bez vejcovodu, mám po lapárce, čekám na 6 tehu,4 nevyšly jedno je v metříku- apokud chcete podrobnosti najdete vše na profilu v mých deníčcích

chodíme na genett,ted tam jdu v pondelí pak 11 dc na uzv, a skusí 1× inseminaci..ikdyž se mi zdá zbytečná ..protože si říkám že tam breberky nedobehnou když tam není vejcovod, a pak pujdem na ivf

kimila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 16:03

ahojky, to je mi moc líto že ti to tolikrát nevišlo :-( doufám že mě nečeká tohle taky :roll:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 20.03.10 18:12

PetroL ahooooj :mavam: .

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 20.03.10 18:59

kamil akorát stím jedním se dlouho tehotní no :lol:

ikul tebe nešlo přehlídnout, já přemejšlela už dýl kam se zase zavrtat, když už sme tam mezi posledními

radulline
Stálice 53 příspěvků 20.03.10 21:52

HOLKY, to zvladneme…nam se to podari :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 897 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >