Kdy do sporťáku?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8041
30.3.06 13:18

Kdy do sporťáku?

Kdy můžu u kočárku kombinace trochu zvednout dno? Mám ho zatím na ležení. Můžu ho o kousek zvednout, že bude jako pololežet polosedět? Když sama ještě nesedí, je jí 6m.
Moc díky, Alenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
30.3.06 13:26

Ahoj, malou jsem podkládala polštářkem. I když máme polohovací dno u hlubokého kočárku (bebecar), přišlo mi to nepřirozené. Na polštářku se vyvýšila, lépe viděla a byl klid. Od té doby co si sama sedla, jezdí ve sporťáku v sedě - jinak je řev :) a leží jen na spaní :)

M.

• Citovat
  • Nahlásit
RA
73
30.3.06 13:36

A je důvod jí zvedat?

Malého jsme začali „posazovat“ v kočárku, až když sám seděl a dokud jsme mu to neukázali, že to tak jde, ani to nevyžadoval.

Předčasné posazování může (ale samozřejmě nemusí) zapříčinit problémy s páteří v pozdějším věku.

Janka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
30.3.06 13:45

Jojo, jak to dítěti jednou ukážete že to jde :-))

Kuba to začal vyžadovat až kolem 9. měsíce. Ještě sám nesedí (nejen že se nepo:,–(í, ale ani pasivne nesedí). ale v pololehu už ho vozím. Je mu 10 měsíc a naležato by mi to proste neprošlo.

Mateje mi rahabka zakazovala posazovat ještě v tech 10 měsících. Měla jsem ho vozit na břiše (by viděl) anebo být doma anejezdit s kočárem. Ten se sám po:,–(il v 10 a půl. No, ale moji chlapečci jsou trošku opozdilí lenoši :-).

V půl roce bych ještě zkusila vozit naležato.

Martina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MaK
5063
30.3.06 13:46

Já myslím,že polosed-pololeh nevadí.Dětská dr. mi říkala,že pokud bude např.jako v autosedačce,je to ok.
Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2114
30.3.06 16:41

Ahoj, ja bych pockala az bude sedet nebo alespon az budou velke naznaky toho ze uz to bude za par. Sany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
30.3.06 16:56

Zrovna jsem četla že děti, které nesedí sami by měly sedět-ležet nejvíce v 45° a mít zadeček zabořený do polštářku a zádíčka mít rovné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
31.3.06 12:43

Ahoj.

Posazovali jsme až se Radim po:,–(il sám - v 7,5 měsících. Ovšem v kočáře nebyl problém, protože bylo naštěstí léto, v kočáře jezdil Radim na bříšku a přes síťku pozoroval svět. Byl spokojený, protože viděl.

Beruška

:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.4.14 22:23

Maminky, mám dotaz, mám 5,5 měsíční miminko, a do korbičky se nám nevejde, a hodně se vzteká že nevidí, máme trojkombinaci, tak jestli ho mužu dát do sportáku? Sám ještě nesedí a nejde to uplně do lehu… :think: takže vubec nevím jak to vymyslet.. mooc děkuju za odpovědi… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
18.4.14 22:36

@Adinka1202 ale do skoro lehu jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1561
18.4.14 22:37

@Adinka1202 davala jsem do sportaku k čelem k sobe, v lehkem zaklonu jakmile se nevešel do korby cca 6mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.4.14 22:42

@zelenaprisera ano do skoro lehu jde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.4.14 22:42

@El Dragon děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
18.4.14 22:43

Tak bych to až tak neřešila, nebo chceš kupovat na 2 měsíce novej kočár?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
18.4.14 22:45

@zelenaprisera to ne novej kočár né, zkusím ho dát do toho sportáku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu