Kdy do vlastního pokoje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petenka007
Nováček 8 příspěvků 10.07.19 08:12
Kdy do vlastního pokoje?

Holky poraďte. Mám 6 měsíční holčičku. Spíme všichni v ložnici ve velké posteli. Mala se budí každé 2-3 hodiny. Pláčem. Zkouším dudlík, objetí, spev, uklidní se jedině u prsu. To se nají a usne hned. Bez prsu dokáže řvát dlouho. Manžel jí chce dát do svého pokojíčku. Myslíte že je to dobrý nápád? Aby ten spánek nebyl pak ještě horší.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21424 příspěvků 1 inzerát 10.07.19 08:14

Nebo bude lepší. To ti nikdo neřekne dokud to nezkusíš. My dali dítě kolem 8m, vyloženě jsem ji rušili a pak spala celou noc. Pokud máš dítě v posteli, bude to ale spíš problém pro tebe než pro dítě ;)

Sue2008
Kecalka 463 příspěvků 10.07.19 08:24

@pikola souhlas, já jsem někdy kolem toho 8-9. měsíce stěhovala dceru zpátky k nám. Byla ve svém pokojíku asi 2m a strašně mě nebavilo vstávat a pendlovat tam a zpátky :oops: je tulivá do dnes a vesměs celou noc u sebe nevydrží ani teď (3r). Zkus a uvidíte

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 10.07.19 08:31

Nedávala bych. U prsa se cítí v bezpečí, jako každý jiný malý savec. Za mě ideál do vlastního pokojíčku v cca 2 letech

Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 10.07.19 08:32

A proc ji nemate v postylce?? My mame sice mimco v loznici ale spinka ve sve postylce od narozeni

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15108 příspěvků 10.07.19 08:33

Jen to zkus. Zpět ji můžeš vzít vždycky. U nás to nemělo efekt ani pozitivní ani negativní, budili se co tři hodiny až do roka než ohledu na lokaci

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 10.07.19 08:33

Já bych nedala do svého pokoje, max.do postýlky své. Dcera šla ve 2 letech. Nespávala teda s námi v posteli nikdy, jen nad ránem většinou. Tak to má i teď.
Dcera někdy v 8-9m v noci ze spaní zvracela a malém se zadusila, proto bych nedala vedle do pokoje. Tak jsem ji rychle popadla a předklonila, ona blila vleže.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 1 inzerát 10.07.19 08:43

Dcera s náma v posteli nechtěla spát, ale měla postýlku v ložnici až do dvou let, dřív by to bylo brzo. Ale zkus, třeba ji budíte - spíš si ale myslim že potřebuje nakrmit a pomazlit než odstěhovat, je to ještě mrňousek.

movahu
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 10.07.19 08:46

@Petenka007 u nas treba prestehovani do pokojicku pomohlo. Dceri bylo 8 mesicu a proste jsme se obe navzajem budili. Ja se ve spanku prevalila, dcera hned vzhuru a nasledovala 2hodinove uspavani, manzel sel na wc a situace se opakovala…takze jsme to zkusila a jake bylo moje prekvapeni, kdyz jsem se vzbudila, mrknu na hodinky, ono 7 rano a my vsichni spali celou noc bez probuzeni :mrgreen: ale obrecela jsem to pekne, nejak jsem se nemohla smirit s tim, ze ji nebudu mit u sebe

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 10.07.19 09:07

V půl roce je to ještě fakt na zkoušku. Od té doby jsou teprve některé děti schopné vydržet bez jídla a nebudí je hlad. S námi spí malý ještě teď, ve dvaceti měsících. Spal sám v postýlce asi od devíti měsíců, dokonce i sám usínal, ale před třemi měsíci přišel zlom, stoupl si v postýlce, začal plakat, volat mámu a ukazoval na naší postel. Od té doby ho večer uspávám a spí s námi. Já bych možná ještě počkala, kolem půl roka se budí často většina dětí. Mozek jim zpracovává vjemy, které načerpají přes den a to je ruší ze spánku.

Kukacka123
Závislačka 3765 příspěvků 10.07.19 09:09

Mne to prijde brzy. Dcera spi s nama, ale tesa ve sve postylce. Nekdy se stane, ze v noci u koj ni usnu a spinka se mnou :mrgreen: ale zkusit to muzes a uvidis…jak uz tu ale zaznelo, me by nebavilo pripadne behat vedle do pokoje :mrgreen:

iizabela
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 10.07.19 09:11

Děti se v noci budí pravé proto:
https://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

Je to naprosto přirozené a není třeba to nijak řešit, zejména u tak malého miminka. Jinak moji kluci sice pokojik mají, ale stejně nejraději pořad chodí spát za mnou..jsou to děti, cítí se tak v bezpečí, až uzraji, odpadnou sami :palec: :P
Já bych pockala, až si o vlastní spaní sama řekne…

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 10.07.19 09:19

@Petenka007 a to budeš každé 3 hodiny klusat do pokojíčku a kojit tam, nebo si ji doneseš do ložnice :nevim: to se úplně probereš :nevim:
a proč jí v noci zpíváš? pláče proto, že má hlad, vždyť to je u 6měsíční normální :zed:

elen-ka
Extra třída :D 14114 příspěvků 8 inzerátů 10.07.19 09:43
@Petenka007 píše:
Holky poraďte. Mám 6 měsíční holčičku. Spíme všichni v ložnici ve velké posteli. Mala se budí každé 2-3 hodiny. Pláčem. Zkouším dudlík, objetí, spev, uklidní se jedině u prsu. To se nají a usne hned. Bez prsu dokáže řvát dlouho. Manžel jí chce dát do svého pokojíčku. Myslíte že je to dobrý nápád? Aby ten spánek nebyl pak ještě horší.

V 6 měsících jsem ani nepřemýšlela, že když kojím co 2-3 hodiny, tak je to špatně. Mimčo bych maximálně dala v ložnici do jeho postylky, ale nechávala bych ho v ložnici. Do pokojíku bych ho stěhovala později.

Dcera se budila v noci po 3 hodinách až do 3 let. A znovu opět usnula jen po mléku, voda ji neuspokojila.

Petenka007
Nováček 8 příspěvků 10.07.19 09:55

Holky moc vám děkuji za vaše názory. Nechce se mi dceru ještě dávat do pokojíčku samou. Zdá se mi na to malinká. Ale abych nebyla úplně hystericka matka raději se zeptám zkušenějších. Zkusím malou dávat častěji do postýlky. Moc ste mi pomohli. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama