Kdy dostanu podporu?

6.6.17 12:42

Kdy dostanu podporu?

Holky kdy mohu očekávat podporu pokud mi byla 24.5 schválena a 1.6 došel dopis..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7253
6.6.17 13:16

Maj na vyplaceni 30 dnu tusim :think: a tipuju, ze se do tebe pustej, ze jsi vyzirka statu a platej ti z jejich dani :mrgreen: johooooo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13413
6.6.17 13:32

@Lucishka64 myslíš podporu v nezaměstnanosti? Já se byla před časem registrovat k 1.dni v měsíci, začátkem dalšího jsem tam něco byla ještě dořešit, podepsat rozhopdnutí jsem byla 13. dne a to byl i výplatní termín. jednalo se o stř. kraj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 13:57
@Bůča píše:
Maj na vyplaceni 30 dnu tusim :think: a tipuju, ze se do tebe pustej, ze jsi vyzirka statu a platej ti z jejich dani :mrgreen: johooooo :pankac:

Skončila mi RD a samy mi nabídli že ať se nehlásim na pojišťovně (péče o dítě do 7 let) a ze mi budou aspon ty 4 měsíce vyplácet podporu. Nikdo mi rozhodně nic neříkal ;) l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 13:59
@Avrun píše:
@Lucishka64 myslíš podporu v nezaměstnanosti? Já se byla před časem registrovat k 1.dni v měsíci, začátkem dalšího jsem tam něco byla ještě dořešit, podepsat rozhopdnutí jsem byla 13. dne a to byl i výplatní termín. jednalo se o stř. kraj.

Ano podporu v nezaměstnanosti. Byla jsem se nahlásit 24.5,dneska jsem byla na ÚP doložit pár věcí a rovnou jsem dostala papír o schválení k 1.6 tak mě jen zajímalo kdy můžu čekat peníze tak děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
6.6.17 14:01
@Lucishka64 píše:
Skončila mi RD a samy mi nabídli že ať se nehlásim na pojišťovně (péče o dítě do 7 let) a ze mi budou aspon ty 4 měsíce vyplácet podporu. Nikdo mi rozhodně nic neříkal ;) l

nemyslela jsem baby na pracaku, ale baby tady :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 15:10
@Bůča píše:
nemyslela jsem baby na pracaku, ale baby tady :pankac:

Ajoo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek